ما در سامانه تبادلات پارس بیت تورهای آموزشی را مخصوص به نهادها و سازمان های دولتی یا خصوصی اختصاص می دهیم و در هر سازمانی بسته به نیاز و تخصصشان، بلاکچین و رمزارز را شرح و روش های مختلف استفاده از آن را از زمان پیدایش تا روند تکامل آموزش داده ایم.

دنیای ارز دیجیتال و بلاکچین از تازه ترین و جدید ترین پدیده هایی می باشد که دقت و توجه تعداد بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. آموزش ارز دیجیتال این روزها یکی از ضروری ترین پایه های موفقیت و کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال به شمار می رود به همین دلیل آموزش و مشاوره اولین قدمی می باشد که برای ورود به این دنیای محبوب و جذاب باید برداریم. این جهان با سرعتی که دارد ممکن می باشد حتی کمتر از 50 سال بعد بالای 50 درصد مشاغل به بازار های رمزارزهای و سازوکار بلاکچین ربط پیدا نماید. حوزه رمزارزها صرفا فقط به خرید و فروش یا تبدیل آن ها مربوط نمی شود بلکه می تواند زندگی بشر را متحول نماید. باعث افتخار است که توانسته ایم تا به امروز با برگزاری جلسات به صورت حضوری یا مجازی برای سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی  آموزش ارز دیجیتال و بلاکچین برگزار در ایران برگزار نماییم.

از دیگر مزایای آموزش رمزارز می توان به آشنایی با مدیریت سرمایه و وارد شدن به معامله با یک استراتژی مناسب اشاره نمود

به همین منظور در سامانه تبادلات پارس بیت بسته به نیاز ها و تخصص نهاد و سازمان ها ، تورهای آموزش مخصوصی اختصاص داده شده است. همچنین برای کاربرانی که هرروز با تکنولوژی و فتاوری های جدید در ارتباط هستند بحث آموزش جامع و افزایش آگاهی برای نحوه استفاده از ساختار و کاربرد های رمزارز هم در زندگی شخصی و کاری میتواند بسیار موثر باشد.پارس بیتی عزیز پیشرفت زمانی رخ خواهد داد که  یک آموزش های درست و در زمان مناسب صورت گیرد و دو توسط نهاد معتبر و متخصص پیگیری و انجام شود. لذا اگر اطلاعات در این حوزه به اشتباه در اختیار استفاده کنندگان از این ساختار قرار گیرد، به مراتب صدمه های جدی تری به جامعه خواهد زد. 

با توجه به صحبت های بالا جهت اطلاع رسانی های دقیق و افزایش اطلاعات به کاربران و حوزه و نهاد های تخصصی مجموعه آموزشی از بلاکچین و رمزارزها توسط کارشناسان متخصص پارس بیت تهیه شده است و بسته به نیاز های کاربران در اختیارشان قرار خواهد گرفت. نکته قابل توجه هزینه مقرون به صرفه بسته های آموزشی پارس بیت است که به صورت طبقه بندی شده و در غالب نیاز هر کاربر و سازمان طراحی و در اختیارشان قرار خواهد گرفت.از کجا باید شروع کرد ؟

پارس بیتی عزیز برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال می توانید از خواندن مقالات آموزشی در پارس بیت و جستجو در وب شروع نمایید.

 

 ما در مجموعه پارس بیت معتقدیم که فقر اطلاعاتی شدید در جامعه به خصوص تکنولوژی رمزارز و بلاکچین وجود دارد و اگر به موقع با این مشکل مواجه نشویم موجب بروز دخالت و اختلال موارد سودجو و کلاهبرداران در خصوص عدم آگاهی افراد خواهد شد لذا با برگزاری کارگاه و کلاس های آموزشی اقدام به تمیز دادن موضوعات بلاکچینی و جلوگیری از گسترش برخی مفاهیم اشتباه در این حوزه گام برداشته ایم و در سطوح مختلف و در قشر های مختلف خدمات آموزشی خود را ارائه خواهیم داد.

  • ارزدیجیتال چیست؟

ما در مجموعه پارس بیت معتقدیم که فقر اطلاعاتی شدید در جامعه به خصوص تکنولوژی رمزارز و بلاکچین وجود دارد و اگر به موقع با این مشکل مواجه نشویم موجب بروز دخالت و اختلال موارد سودجو و کلاهبرداران در خصوص عدم آگاهی افراد خواهد شد لذا با برگزاری کارگاه و کلاس های آموزشی اقدام به تمیز دادن موضوعات بلاکچینی و جلوگیری از گسترش برخی مفاهیم اشتباه در این حوزه گام برداشته ایم و در سطوح مختلف و در قشر های مختلف خدمات آموزشی خود را ارائه خواهیم داد.

  • بلاکچین چیست؟

بلاکچین به معنای زنجیره بلوک می باشد. کار بلاکچین به این صورت است که اطلاعات در بلوک مجزایی ذخیره میشود و پس از این که یک بلاک پر شد با استفاده از زنجیره به بلاک های قبلی اضافه می شود. زمان انجام تراکنش، آدرس عمومی فرستنده و آدرس عمومی گیرنده و... تمام این اطلاعات بر روی بلوک به‌صورت دائمی ذخیره می‌شود و به‌هیچ‌عنوان قابل تغییر یا حذف نیستند. این ویژگی را سیستم رمزنگاری شبکه در بلاک ها ایجاد می‌ نماید. بلاکچین دارای بخش‌های مختلفی است که یک هدف واحد را دنبال می‌کنند. هر یک از بخش‌‌های آن وظایف مخصوص به خود دارند.

  • بیت کوین چیست؟

بیت کوین یکی از معروف ترین و محبوب ترین رمزارزیست که اولین بار در سال 2009 توسط فرد یا گروهی ناشناس با نام ساتوشی ناکاموتو طراحی و ساخته شده است. بیت کوین مبتنی بر بلاکچین می باشد و با غیر متمرکز بودن باعث شده است که هیچ سازمان و نهاد دولتی به آن دسترسی نداشته باشد و فقط 21 میلین واحد عرضه شده است.هدف محبوبیت و محدودیت بیت کوین این می باشد که در طول زمان ارزشش به عنوان یک دارایی بسیار کمیاب و نایاب ، افزایش پیدا نماید. یکی از مزایای بسیار مهم این رمزارز نداشتن مالکیت به خاطر متن باز بودن بیت کوین است، به این صورت که کد منبع بیت کوین در اختیار تمام مردم قرار گرفته و هر کسی یا گروهی می تواند آن کد را بررسی و ویرایش در آن ایجاد نماید و در بهبود و توسعه آن شرکت کند.

  • معرفی کوتاه آلت کوین ها

آلت کوین مخفف کلمه Alternative Coin  که بعد از موفقیت بیت کوین ساخته و طراحی شده است بیش تر آلت کوین ها به صورت مستقیم عمل می نمایند و بلاکچین اختصاصی دارند

 

یکی از مهم ترین بخش ها بعد از مطالعه و آموزش میتوان به مراحل خرید و فروش رمزارز در صرافی معتبر و مناسب دانست که به با انتخاب صرافی معتبر تقریبا امنیت رمزارز تامین میشود. از جمله ویژگی هایی که در هنگام انتخاب صرافی ها باید مورد توجه قرارا بگیرد شامل حجم بازار صرافی ، میزان اعتبار ، نرخ کارمزد و یا حق کمیسیون دریافتی ، تنوع و تعداد ارز های مود معامله ، رابط کاربری مناسب ، نوع پلتفرم مورد استفاده و ... اشاره کرد . معمولا برای ثبت نام در صرافی های ایرانی معتبر انجام فرایند احراز هویت لازم می باشد .

انجام فرایند احراز هویت

احراز هویت مشتریان یا KYC فرآیندی رایج در تمامی صرافی‌های دنیا است. در صرافی‌های بین‌المللی،KYC طبق قوانین کارگروه ویژه اقدام مالی (FATF) صورت می‌گیرد. همچنین در صرافی‌‌های ایرانی فرآیند احراز هویت با نظارت پلیس فتا و مراجع قانونی انجام می‌شود. برای احراز هویت در سامانه تبادلات پارس بیت در عرض 5 دقیقه با داشتن کارت های شناسایی و عکس سلفی و تاید شماره تلفن همراه به معامله بپردازید.پس از انجام فرآیند احراز هویت در  صرافی‌ و تأیید مدارک و حساب بانکی، از طریق درگاه بانکی می‌توانید خرید و فروش رمزارز را انجام دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که برای معاملات فقط از همان کارت‌های بانکی که در صرافی تأیید شده استفاده کنید. (برای تأیید کارت بانکی باید کارت بانکی به نام شما باشد.)

در بازار ارزدیجیتال لازم است که بعد آموزش مناسب اقدام به انتخاب و ایجاد یک کیف پول رمزارز مناسب و معتبر به منظور نگهداری رمزارزهای شما است.زیرا از آنجایی که ارز های دیجیتال وجود فیزیکی ندارند و تنها به صورت کدهای پیچیده دیجیتالی هستند که در اختیار افراد قرار می گیرند لذا تنها راه نگهداری از آن ها استفاده از کیف پول های دیجیتال می باشد. کیف پول های دیجیتالی به دوسته تقسیم میشوند کیف پول های گرم((کیف پول موبایلی ، دسکتاپی و تحت وب )) و کیف پول های سرد (( سخت افزاری و کاغذی )) و با توجه به نوع سرمایه گذاری و نیاز های شما میتوانید هر یک از کیف پول هارا انتخاب نمایید.

 

                                                               

 

شما می توانید به راحتی از یک مشاور متخصص ارز دیجیتال کمک گرفته و مانند یک فرد حرفه ای کسب درآمد و روزانه به سرمایه خود اضافه نمایید. برای موفقیت در بازار ارزدیجیتال ، مسیر یکسانی برای همه وجود ندارد. هر فرد با توجه به ویژگی‌های شخصیتی و کاری یا سازمانی ، باید نقشه اختصاصی سرمایه‌گذاری خود را همراه داشته باشد. و پارس بیت آگاه به شما برای ترسیم این نقشه کمک خواهد کرد. ما اینجا هستیم تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل، وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید و از تمام مراحل یادگیری تا خرید و فروش رمزارز اطلاعات کافی کسب و سرمایه خود را چند برابر نمایید.

 

چه کسانی به آموزش ارز دیجیتال نیاز دارند؟

 

 

 چه خدماتی در مشاوره و آموزش های تخصصی رمزارز ارائه می شود؟

 

 

کاربران گرامی روش ها نوین و تازه سرمایه گذاری در حال رواج است و محبوبیت و گسترش رمزارز ها نیاز به مشاوره و آموزش رمزارز تخصصی لازم دارد . سامانه تبادلات پارس بیت از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه های ارزدیجیتال فعالیت داشته است مجموعه  پارس بیت شامل متخصصان جوان است که زمان خود را به صورت تخصصی وقف بازار کریپتوکارنسی کرده‌اند. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد  آموزش های تخصصی به وبسایت پارس بیت مراجعه نمایید و ثبت نام کنید، همچنین کارشناسان متخصص مشاوره سرمایه گذاری پارس بیت نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط با آموزش رمزارز