آموزش ارز دیجیتال در سامانه تبادلات پارس بیت 

ما در سامانه تبادلات پارس بیت تورهای آموزشی را مخصوص به نهادها و سازمان های دولتی یا خصوصی اختصاص می دهیم و در هر سازمانی بسته به نیاز و تخصصشان، بلاکچین و رمزارز را شرح و روش های مختلف استفاده از آن را از زمان پیدایش تا روند تکامل آموزش داده ایم.

دنیای ارز دیجیتال و بلاکچین از تازه ترین و جدید ترین پدیده هایی می باشد که دقت و توجه تعداد بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. آموزش ارز دیجیتال این روزها یکی از ضروری ترین پایه های موفقیت و کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال به شمار می رود به همین دلیل آموزش و مشاوره اولین قدمی می باشد که برای ورود به این دنیای محبوب و جذاب باید برداریم. این جهان با سرعتی که دارد ممکن می باشد حتی کمتر از 50 سال بعد بالای 50 درصد مشاغل به بازار های رمزارزهای و سازوکار بلاکچین ربط پیدا نماید. حوزه رمزارزها صرفا فقط به خرید و فروش یا تبدیل آن ها مربوط نمی شود بلکه میتواند زندگی بشر را متحول نماید. باعث افتخار است که توانسته ایم تا به امروز با برگزاری جلسات به صورت حضوری یا مجازی برای سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی  آموزش ارز دیجیتال و بلاکچین برگزار در ایران برگزار نماییم.

 چرا باید آموزش رمزارز ببینیم ؟

1 - آشنایی با عرضه اولیه در بازار کریپتوکارنسی و نحوه کسب درامد از بازار رمزارزها

2 - آشنایی با کیف پول های دیجیتال و نحوه استفاده از آن ها

3 - سرمایه گذاری بلند مدت و چند برابر کردن سرمایه

4 - آشنایی با تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال

5 - کسب درامد های دلاری

6  - به حداقل رساندن از دست دادن سرمایه از طریق آشنایی با روش های تامین امنیت و حفظ دارایی

­­7 - آشنایی با مدیریت سرمایه و وارد شدن به معامله با یک استراتژی مناسب

به همین منظور در سامانه تبادلات پارس بیت بسته به نیاز ها و تخصص نهاد و سازمان ها ، تورهای آموزش مخصوصی اختصاص داده شده است. همچنین برای کاربرانی که هرروز با تکنولوژی و فتاوری های جدید در ارتباط هستند بحث آموزش جامع و افزایش آگاهی برای نحوه استفاده از ساختار و کاربرد های رمزارز هم در زندگی شخصی و کاری میتواند بسیار موثر باشد.پارس بیتی عزیز پیشرفت زمانی رخ خواهد داد که  یک آموزش های درست و در زمان مناسب صورت گیرد و دو توسط نهاد معتبر و متخصص پیگیری و انجام شود. لذا اگر اطلاعات در این حوزه به اشتباه در اختیار استفاده کنندگان از این ساختار قرار گیرد، به مراتب صدمه های جدی تری به جامعه خواهد زد.

با توجه به صحبت های بالا جهت اطلاع رسانی های دقیق و افزایش اطلاعات به کاربران و حوزه و نهاد های تخصصی مجموعه آموزشی از بلاکچین و رمزارزها توسط کارشناسان متخصص پارس بیت تهیه شده است و بسته به نیاز های کاربران در اختیارشان قرار خواهد گرفت. نکته قابل توجه هزینه مقرون به صرفه بسته های آموزشی پارس بیت است که به صورت طبقه بندی شده و در غالب نیاز هر کاربر و سازمان طراحی و در اختیارشان قرار خواهد گرفت

از کجا باید شروع کرد ؟

پارس بیتی عزیز برای ورود به دنیای ارز های دیجیتال میتوانید از خواندن مقالات آموزشی در پارس بیت و جستجو در وب شروع نمایید.

مطالب مرتبط با آموزش رمزارز : کلیک 

گام اول (آشنایی رمزارز ها و نحوه سرمایه گذاری وبلاکچین)

گام دوم (نحوه ثبت نام در صرافی)

گام سوم (کار با کیف پول ها)

گام چهارم  (مشاوره تخصصی)

آشنایی اولیه با ارزدیجیتال

ما در مجموعه پارس بیت معتقدیم که فقر اطلاعاتی شدید در جامعه به خصوص تکنولوژی رمزارز و بلاکچین وجود دارد و اگر به موقع با این مشکل مواجه نشویم موجب بروز دخالت و اختلال موارد سودجو و کلاهبرداران در خصوص عدم آگاهی افراد خواهد شد لذا با برگزاری کارگاه و کلاس های آموزشی اقدام به تمیز دادن موضوعات بلاکچینی و جلوگیری از گسترش برخی مفاهیم اشتباه در این حوزه گام برداشته ایم و در سطوح مختلف و در قشر های مختلف خدمات آموزشی خود را ارائه خواهیم داد.

الف) ارزدیجیتال چیست؟

به زبان ساده تر ارزدیجیتال یا رمزارز یک نوع پول مجازی غیر متمرکز و رمزنگاری شده مبتنی بر بلاکچین است که توسط هیچ سازمان یا نهادی اداره نمیشود. امروزه بیش از 5000 رمزارز وجود دارد که محبوب ترین و معروف ترین آن بیت کوین و اتریوم است. به خاطر همین آموزش مهم ترین کاریست که باید قبل از ورود به حوزه رمزارز ها بدانیم. دسترسی و پیدا کردن به این اطلاعات و آموزش ها  در این دنیای امروزه درگوگل یا شبکه های اجتماعی کار چندان سختی نیست ولی باید مواظب اطلاعات غلط و نادرست باشیم.

ب) بلاکچین چیست؟

بلاک چین به معنای زنجیره بلوک است . کار بلاکچین به این صورت است که اطلاعات در بلوک مجزایی ذخیره میشود و پس از این که یک بلاک پر شد با استفاده از زنجیره به بلاک های قبلی اضافه می شود.

زمان انجام تراکنش، آدرس عمومی فرستنده و آدرس عمومی گیرنده و... تمام این اطلاعات بر روی بلوک به‌صورت دائمی ذخیره می‌شود و به‌هیچ‌عنوان قابل تغییر یا حذف نیستند. این ویژگی را سیستم رمزنگاری شبکه در بلاک ها ایجاد می‌کند. بلاک چین دارای بخش‌های مختلفی است که یک هدف واحد را دنبال می‌کنند. هر یک از بخش‌‌های آن وظایف مخصوص به خود دارند.

پ) بیت کوین

 بیت کوین در واقع میتوان گفت یکی از معروف ترین و محبوب ترین رمزارزیست که اولین بار در سال 2009 توسط فرد یا گروهی ناشناس با نام ساتوشی ناکاموتو طراحی و ساخته شده است. بیت کوین مبتنی بر بلاکچین است و با غیر متمرکز بودن باعث شده است که هیچ سازمان و نهاد دولتی به آن دسترسی نداشته باشد و فقط 21 میلین واحد عرضه شده است.

هدف محبوبیت و محدودیت بیت کوین این است که در طول زمان ارزشش به عنوان یک دارایی بسیار کمیاب و نایاب ، افزایش پیدا کند.

یکی از مزایای بسیار مهم این رمزارز نداشتن مالکیت به خاطر متن باز بودن بیت کوین است، به این صورت که کد منبع بیت کوین در اختیار تمام مردم قرار گرفته و هر کسی یا گروهی می تواند آن کد را بررسی کند و حتی ویرایش در آن ایجاد نماید و در بهبود و توسعه آن شرکت کند.

ت) معرفی رمزارز آلت کوین

آلت کوین مخفف کلمه Alternative Coin  که بعد از موفقیت بیت کوین ساخته و طراحی شده است بیش تر آلت کوین ها به صورت مستقیم عمل میکنند و بلاکچین اختصاصی دارند

نحوه ثبت نام در صرافی

یکی از مهم ترین بخش ها بعد از مطالعه و آموزش میتوان به مراحل خرید و فروش رمزارز در صرافی معتبر و مناسب دانست که به با انتخاب صرافی معتبر تقریبا امنیت رمزارز تامین میشود.

از جمله ویژگی هایی که در هنگام انتخاب صرافی ها باید مورد توجه قرارا بگیرد شامل حجم بازار صرافی ، میزان اعتبار ، نرخ کارمزد و یا حق کمیسیون دریافتی ، تنوع و تعداد ارز های مود معامله ، رابط کاربری مناسب ، نوع پلتفرم مورد استفاده و ... اشاره کرد .

معمولا برای ثبت نام در صرافی های ایرانی معتبر انجام فرایند احراز هویت لازم می باشد .

انجام فرایند احراز هویت :

احراز هویت مشتریان یا KYC فرآیندی رایج در تمامی صرافی‌های دنیا است. در صرافی‌های بین‌المللی،KYC طبق قوانین کارگروه ویژه اقدام مالی (FATF) صورت می‌گیرد. همچنین در صرافی‌‌های ایرانی فرآیند احراز هویت با نظارت پلیس فتا و مراجع قانونی انجام می‌شود.

برای احراز هویت در سامانه تبادلات پارس بیت در عرض 5 دقیقه با داشتن کارت های شناسایی و عکس سلفی و تاید شماره تلفن همراه به معامله بپردازید.

پس از انجام فرآیند احراز هویت در صرافی‌ و تأیید مدارک و حساب بانکی، از طریق درگاه بانکی می‌توانید خرید و فروش رمزارز را انجام دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که برای معاملات فقط از همان کارت‌های بانکی که در صرافی تأیید شده استفاده کنید. (برای تأیید کارت بانکی باید کارت بانکی به نام شما باشد.)

 

 

کار با کیف پول ها

در بازار ارزدیجیتال لازم است که بعد آموزش مناسب اقدام به انتخاب و ایجاد یک کیف پول رمزارز مناسب و معتبر به منظور نگهداری رمزارزهای شما است.زیرا از آنجایی که ارز های دیجیتال وجود فیزیکی ندارند و تنها به صورت کدهای پیچیده دیجیتالی هستند که در اختیار افراد قرار می گیرند لذا تنها راه نگهداری از آن ها استفاده از کیف پول های دیجیتال می باشد .

کیف پول های دیجیتالی به دوسته تقسیم میشوند کیف پول های گرم((کیف پول موبایلی ، دسکتاپی و تحت وب )) و کیف پول های سرد (( سخت افزاری و کاغذی )) و با توجه به نوع سرمایه گذاری و نیاز های شما میتوانید هر یک از کیف پول هارا انتخاب نمایید.

ویژگی هایی که باید برای نگه داری رمزارز در نظر بگیرم به این صورت است :

o      امنیت :

ویژگی امنیت یکی از مهم ترین بخش یک کیف پول دیجیتالی رمزنگاری شده است. ارائه امکاناتی نظیر عبارت بازیابی و سیستم شناسایی دو عاملی نشان دهنده این است که کیف پول مورد نظر از سطح کیفی مناسبی برخوردار است.

o      کلید خصوصی :

کیف پول رمزنگاری مناسب کیف پولی است که کنترل کامل کلیدهای خصوصی را در اختیار کاربران قرار داده و این اطلاعات را در دستگاه خود کاربر رمزنگاری میکند

o      رابطه کاربری ساده :

قبل از انتخاب کیف پول حتما باید به نوع رابطه کاربری آن دقت کنید به دلیل این که برخی از این رابطه کاربری ها خیلی پیچیده کیف پول برای کاربرانی که تازه وارد دنیای ارزدیجیتال شده اند به درد نمیخورد.

o      پلتفرم های پشتیبانی :

پلتفرم های پشتیبانی یکی از موارد مهم کیف پول دیجیتالی شما است که  از سیستم عامل دستگاه شما پشتیبانی می‌کند یا خیر.کیف پول های رمزارز ، یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی در اختیار شما قرار می ‌دهند. کلید خصوصی، سندی است که اثبات می‌کند شما مالک ارزهای دیجیتال خود هستید. در حالی که کلید عمومی، مانند شماره کارت بانکی شما است. می‌توانید آن را برای دریافت ارزهای دیجیتال در اختیار دیگران قرار دهید.

به طور مثال دو نوع از کیف پول های سرد و گرم را میتوان برا شما مثال زد

کیف پول های لجر :

 لجر نانو اس یکی از بهترین کیف پول‌های سخت‌افزاری برای حفظ و ذخیره سازی رمزارز است. کلیدهای خصوصی بر روی خود به صورت سرد نگهداری می‌شوند. با قرار دادن یک پین کد مخفی می‌توان از طریق لجر نانو اس هزینه را ارسال یا دریافت کرد.

مزایا :

1- سطح امنیتی بسیاربالا

2- یکی از بهترین سازندگان کیف پول‌های رمزنگاری شده سرد

3- ذخیره دارایی به صورت افلاین

 کیف پول سیف پل :

سیف پل با محصولات و خدمات ویژه‌ای که ارائه می‌دهد، تبدیل به یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ارائه‌دهندگان کیف پول شده است. مهم‌ترین محصول این شرکت را می‌توان کیف پول های سخت افزاری سیف پل اس‌وان دانست. جالب است بدانید بایننس یکی از حامیان اصلی که از همان ابتدا بر روی این پروژه سرمایه‌گذاری کرده است. ولت سیف پل به صورت مستقل تمام امکانات را برای کاربران خود فراهم کرده است. بسیاری از افراد از این کیف پول به‌عنوان یکی از کیف پول‌های قدرتمند در آینده‌ای نه‌چندان‌دور یاد می‌کنند.

مزایا:

 • امنیت و فناوری پیشرفته

 • احراز هویت دوعاملی

 • ذخیره افلاین به صورت افلاین

کیف پول ترزور :

«ترزور» یک کیف پول سخت‌افزاری است کهرمزارزهایی از جمله تتررا هم قبول می‌کند  این کیف پول دو مدل دارد که مدل  ONE و  T

 مدل (( T ))  جدیدترین کیف پول ترزور در فوریه 2018 رونمایی شد که دارای صفحه نمایش لمسی است . والت‌های ترزور تنها با کامپیوتر سازگار‌ هستند و نمی‌توان آنها را با تلفن همراه کنترل کرد.

تراست ولت :

تراست ولت یک کیف پول نرم‌افزاری می‌باشد که از ارزهای بسیار زیادی از جمله رمزارزتتر را پشتیبانی میکند که میتوانید از این نرم افزار رایگان در تلفن همراه خود استفاده نمایید .

1- ایمن و مطمئن و قابلیت دسترس و رایگان است

2- ساده، سهولت در استفاده و کاربرپسند

3- امکان تعیین رمز عبور برای ورود به کیف پول

کاربران گرامی بهترین کیف پول های پیشنهادی برای ذخیره رمزارز به صورت امن، استفاده از کیف پول سخت افزاری مانند لجر، ترزور، سیف پال و … است که پارس بیت همه آن‌ها را ارائه می‌دهد. میتوانید برای خرید و مشاوره کیف پول سخت افزار به کارشناسان ما پیام بدهید

کیف پول‌های سخت‌افزار، رمزارز را بصورت آفلاین ذخیره می‌کنند و با کاهش ریسک، یک لایه امنیتی اضافه می‌کنند و دسترسی هکرها از راه دور به دارایی شما را دشوارتر می‌کنند

  مشاوره

شما می توانید به راحتی از یک مشاور متخصص ارز دیجیتال کمک گرفته و مانند یک فرد حرفه ای کسب درآمد و روزانه به سرمایه خود اضافه نمایید. برای موفقیت در بازار ارزدیجیتال ، مسیر یکسانی برای همه وجود ندارد. هر فرد با توجه به ویژگی‌های شخصیتی و کاری یا سازمانی ، باید نقشه اختصاصی سرمایه‌گذاری خود را همراه داشته باشد. و پارس بیت آگاه به شما برای ترسیم این نقشه کمک خواهد کرد.

ما اینجا هستیم تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل، وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید و از تمام مراحل یادگیری تا خرید و فروش رمزارز اطلاعات کافی کسب و سرمایه خود را چند برابر نمایید

 

چه کسانی به آموزش ارز دیجیتال نیاز دارند؟

 • کسانی که به این حوزه علاقه دارند و جواب سوالات خود را پیدا نکردند

 • افرادی که می خواهند در مورد ساخت حساب های کاربری در صرافی های معتبر و قانونی اطلاعات صحیح بدست بیاورند.

 • افرادی که می خواهند بدانند چه زمانی یک رمز ارز را بفروشند تا به سود برسند.

 • افرادی که میخواهند کسب و کار خود را توسعه بدهند

 • اطلاعات دقیق و صحیح در مورد صرافی ها ، کیف پول ها ، ماینینگ و استکینگ بخواهند

مزایای استفاده از مشاوره و آموزش متخصص پارس بیت چیست؟

 • کمک به مبادله ارز های دیجیتال در زمان مناسب

 • ارائه روش های نوین برای به سودهی بیشتر

 • اطلاع دقیق درمورد صرافی های معتبر و نوع کابرد آن ها

 • تسهیل در سرعت عملکرد مبادله بدون واسطه

 • راهنمایی برای کنترل و حفاظت از کیف پول

 • در مشاوه و کلاس های آموزشی ارز دیجیتال چه کار هایی را انجام می دهد؟

 • برنامه ریزی دقیق برای سرمایه گذاری شما در ارز های دیجیتال

 • کمک به نصب دستگاه، نرم افزار و ساخت کیف پول

 • کنترل بر نحوه عملکرد دستگاه شما

 • اطلاع رسانی راجع به زمان خرید یا فروش ارز دیجیتال

 • ارائه روش های مطمئن برای فروش ارز های دیجیتال در صرافی های معتبر

 • چه خدماتی در مشاوره  و آموزشهای تخصصی  رمز ارز  ارائه می شود؟

 • مشاوره خرید

 • مشاوره راه اندازی

 • مشاوره دریافت مجوز استخراج

 • انتخاب ارز دیجیتال برای استخراج

 • انتخاب تجهیزات و ماشین منبع یابی

 • مدل مالی کسب و کار

 • انتخاب نرم افزار

 • Miner and Rig Configurations

 • Rig/Miner Troubleshooting

 • نحوه‌ خرید و فروش ارز‌های دیجیتال

 • شیوه های سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال و فرصت های موجود

 • مشاوره و راهنمایی در زمینه ایجاد سبد سرمایه گذاری ( هادل ) در رمز ارز ها

 • معرفی برترین رمز ارزها و پروژه های بلاکچین و نحوه سرمایه گذاری های مختلف در این حوزه

 • مشاوره در زمینه انواع کیف پول های سخت افزاری ، نرم افزاری ارز های دیجیتال

 • کمک و راهنمایی در مورد نحوه خرید و فروش انواع رمز ارز ها و بیت کوین

 • مشاوره در زمینه کار در صرافی های ایرانی و خارجی + نکات ضروری در استفاده از آنها

 • کمک در زمینه قوانین حاکم بر حوزه ارز های دیجیتال ( رمزارز ها )

 • راهنمایی در مورد فروش محصولات و خدمات با استفاده از ارز های دیجیتال ( رمزارز ها )

 • مشاوره در زمینه تحلیل های فاندامنتال و نحوه تحلیل آن

 • راهنمایی در زمینه راه های مختلف کسب درآمد مانند : استکینگ ، ماینینگ و …

نتیجه

کاربران گرامی روش ها نوین و تازه سرمایه گذاری در حال رواج است و محبوبیت و گسترش رمزارز ها نیاز به مشاوره و آموزش رمزارز تخصصی لازم دارد . سامانه تبادلات پارس بیت از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه های ارزدیجیتال فعالیت داشته است مجموعه  پارس بیت شامل متخصصان جوان است که زمان خود را به صورت تخصصی وقف بازار کریپتوکارنسی کرده‌اند. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد  آموزش های تخصصی به وبسایت پارس بیت مراجعه نمایید و ثبت نام کنید، همچنین کارشناسان متخصص مشاوره سرمایه گذاری پارس بیت نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.

مطالب مرتبط با آموزش رمزارز