بر روی بنر تبدیل ارز دیجیتال در صفحه اصلی پارس بیت www.pars-bit.com کلیک نمایید.

بنر تبدیل ارز دیجیتال

با استفاده از جیمیل یا ایمیل که درهنگام ثبت نام در وبسایت پارس بیت استفاده نموده اید و با رمز عبور خود میتوانید وارد بخش تبدیل ارز دیجیتال شوید.

نکته 1 : همچنین امکان ورود به تبدیل ارز دیجیتال از طریق گوگل به صورت مستقیم و بدون استفاده از رمز نیز فراهم میباشد. در نظر داشته باشید میبایست ایمیل یا جیمیل شما در این حالت روی گوشی یا سیستم کامپیوتر شما فعال باشد.

کاربران گرامی اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید، میتوانید مراحل زیر را طی نمایید.

  • بر روی گزینه فراموشی رمزعبور کلیک نمایید.

  • با استفاده از ایمیل یا جیمیلی که در سامانه پارس بیت ثبت نموده بودید اقدام به بازیابی رمزعبور جدید نمایید و ایمیل خود را وارد نمایید.

  • به ایمیل یا جیمیل خود مراجعه نمایید و لینک ارسال شده از طرف پارس بیت را بررسی و بر روی لینک تغییررمزعبور کلیک نمایید.

کاربران گرامی توجه بفرمایید رمزعبور میبایست تلفیق 8 کاراکتر از اعداد حروف بزرگ و کوچک باشد.

  • رمز عبور خود را تغییر دهید و سپس با رمز عبور جدید مراحل ورود به بخش تبدیل ارز دیجیتال را طی نمایید.

1 - محاسبه 

 در اولین مرحله تبدیل، رمزارزهای مورد نظری که میخواهید تبدیل کنید را انتخاب کرده و مقدار آن را ثبت نمایید و با کلیک بر گزینه تبدیل به بخش بعدی خواهید رفت.

2 - تبدیل 

در دومین مرحله ، فاکتورقابل مشاهده خواهد بود و میبایست اول آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

نکته : آدرس کیف پول خود را با دقت و پس از حداقل 2 بار بررسی وارد کادر مربوطه نمایید.

چنانچه رمزارز شما دارای کد تگ یا ممو میباشد با زدن تیک گزینه "آیا ولت شما تگ دارد؟" کد مربوطه را وارد نمایید.

در پایان با انتخاب شبکه رمزارزی که دریافت می کنید و با انتخاب گزینه مرحله بعد با پیغام ثبت سفارش موفقیت آمیز مواجه خواهید شد و وارد مرحله واریز رمزارز خواهید شد.

در نظر داشته باشید از این مرحله تا زمان ثبت نهایی، زمان شما در فاکتور مشخص شده است و پس از پایان این زمان امکان تبدیل وجود نخواهد داشت ومجددا ثبت تبدیل نمایید.

3 -  مرحله واریز رمزارز 

کاربران گرامی در مرحله سوم تبدیل ارز دیجیتال میبایست آدرس شبکه را جهت واریز رمزارز انتخاب کنید.

 

 

توجه نمایید واریز رمزارز در این مرحله به پایان نخواهد رسید و تبدیل به اتمام نرسیده است و حتما میبایست تا آخرین مرحله بعد از ثبت لینک تراکنش ادامه دهید.

چنانچه لینک تراکنش در زمان مقرر تبدیل ارز دیجیتال صادر نشود و زمان شما به اتمام برسد باید تا زمان صدور لینک تامل بفرمایید و پس از دریافت لینک مجدد اقدام به ثبت نمایید و لینک را در تبدیل جدید ثبت نمایید.

  • درج لینک تراکنش یا TXID الزامی میباشد.

 

 

 کاربران گرامی پس از تکمیل مراحل و ثبت لینک تراکنش، میتوانید گزینه اتمام عملیات را انتخاب کنید.

 4 - مرحله دریافت رمزارز 

 بعد از اتمام عملیات تبدیل ارز دیجیتال، فاکتورشما به ثبت رسید است و میبایست تا واریز رمز ارز منتظر بمانید.

جهت پیگیری وضعیت سفارش خود به ناحیه کاربری به امور مالی، قسمت "تاریخچه سفارشات فروش" مراجعه نمایید. وضعیت سفارش دراین بخش قابل مشاهده است.

توجه توجه 

 کاربر گرامی بعد از اتمام عملیات میتوانید تا واریزی رمزارز خود با پارس بیت بازی کنید و پس از هر ثبت تراکنش یک بار میتوانید شانس خودتان را در یکی از بازی های زیر برای ثبت هدیه 10 هزار تومانی امتحان کنید .

قوانین بازی 2048 :

 در بازی 2048  با جابجا کردن اعداد به چپ و راست شروع کنید تا چند 4 و 8 در کنار هم بسازید. به طور مثال می توانید تا جایی که ممکن است فقط یک طرف بروید، بعد برعکس آن تا عدد 2048 ساخته بشود.

حرکت اعداد :

این بازی با گوشی و سیستم امکان پذیر است و با گزینه های بالا، پایین، چپ و راست می توانید 2048 را بسازید.

 زمان بازی :

کاربر گرامی تا زمانی که فاکتور ثبت بشود شما میتوانید به این بازی ادامه دهید و با انتخب گزینه پایان ، بازی را به اتمام برسانید. 

 قوانین بازی برج : 

نحوه بازی بسیار ساده است ، با زدن گزینه شروع بازی میتوانید هر طبقه از ساختمان هارا باید به وسیله چنگگ روی طبقه ی قبلی بگذارید. البته این باید به گونه ای باشد که صاف بالا برود و هرچه طبقات بیشتری روی هم قرار بگیرند در نتیجه امتیازات شما بیشتر خواهد شد. برج را تا آنجا که می توانید بلندتر کنید. خیلی سریع بلوک را رها نکنید!

در این بازی شما 3 تا جون دارید که با قلب به شما نشان داده شده است.

  زمان بازی :

کاربر گرامی تا زمانی که فاکتور ثبت بشود شما میتوانید به این بازی ادامه دهید و با انتخب گزینه پایان ، بازی را به اتمام برسانید.