1- از دو طریق می توانید ثبت سفارش خرید داشته باشید.

روش اول) از طریق مراجعه به صفحه اصلی وبسایت و استفاده از تابلو رمزارزها

 

روش دوم) از طریق مراجعه به ناحیه کاربری و انتخاب گزینه خرید و فروش رمزارز2- بر روی دکمه خرید رمزارز مورد نظر خود کلیک نمایید.

 توجه داشته باشید چنانچه رمزارزی موجود نباشد، دکمه خرید آن غیرفعال و موجودی آن صفر خواهد بود. 

با زدن بر روی دکمه خرید به صفحه پیش فاکتور آنلاین منتقل خواهید شد.

در پیش فاکتور آنلاین به حداقل و حداکثر خرید و همینطور دایره های زرد رنگ با علامت سوال دقت نمایید. چنانچه موجودی سایت از حداکثر خرید کمتر بود، می توانید درخواست خرید خود را با کارشناسان واتساپ یا تلگرام به شماره 09196868084 درخواست نمایید.3- تعریف سفارش و درخواست خرید 

تعداد مورد نظر خود را برای خرید رمزارز در کادر مربوطه وارد نمایید و حتما گزینه انتخاب شبکه را مشخص نمایید تا کارمزد برداشت نمایان شود.

پس از ورود تعداد خرید و انتخاب شبکه، بر روی گزینه "خرید" کلیک نمایید.4- مرحله ثبت کیف پول

در مرحله بعدی فاکتور نهایی قابل مشاهده خواهد بود و میبایست آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

در نظر داشته باشید از این مرحله تا زمان پرداخت فاکتور زمان شما در فاکتور مشخص شده است و پس از پایان این زمان امکان پرداخت وجود نخواهد داشت و میبایست مجدد ثبت سفارش نمایید.

1 - آدرس کیف پول خود را با دقت و پس از حداقل 2 بار بررسی وارد کادر مروطه نمایید.

2 - نوع ولت خود را حتما در ثبت سفارش خرید یا فروش مشخص نمایید که آیا کیف پول است یا اکسچنج به حساب می آید؟

3 - چنانچه رمزارز شما دارای کد تگ یا ممو میباشد با زدن تیک گزینه "آیا ولت شما تگ دارد؟" کد مربوطه را وارد نمایید.

(( کاربران ارجمند، توجه داشته باشید در سفارشات خرید به هیچ عنوان نباید از آدرس صرافی های دیگری به خصوص صرافی های آمریکایی و بایننس برای برداشت از وبسایت استفاده نمایید. لذا برای جلوگیری از خطر های احتمالی نظیر : مسدود شدن یا فریز شدن دارایی خود خواهش مندیم از کیف پول های واسط برای واریز و برداشت از اکسچنج های دیگر استفاده نمایید. ))

4 - در پایان تیک گزینه با قوانین و مقررات پارس بیت موافقم را بزنید و با زدن دکمه ثبت فاکتور وارد مرحله پرداخت شوید.5- مرحله پرداخت فاکتور

در این مرحله از 2 طریق میتوانید فاکتور خود را پرداخت نمایید. 

- پرداخت از طریق درگاه بانکی

از این طریق تا سقف 25 میلیون تومان در روز از هر کارت بانکی تایید شده در سامانه پارس بیت قابلیت واریز ریالی و خرید دارید. لذا کارت ثبت شده در سامانه پارس بیت را انتخاب نمایید و با زدن گزینه پرداخت، وارد درگاه بانکی شوید.

دقت نمایید که پرداخت در درگاه بانکی فقط از طریق کارت های ثبت شده در سامانه و بنام شخص احراز هویت شده در سایت امکان پذیر است و چنانچه قصد واریز از کارت بانکی غیر از کارت های موجود در سامانه داشته باشد ، میبایست ابتدا کارت مورد را در سامانه تعریف نمایید و منتظر تایید آن بمانید. به این منظور میتوانید از راهنمای ثبت کارت بانکی جدید در سامانه استفاده نمایید.

اگر در این مرحله هیچ کارتی به شما نمایش داده نمیشود و قابلیت اتصال به درگاه ندارید، به این معنا میباشد که هنوز کارت شما در سامانه ثبت نشده است و یا تایید نشده است.

- پرداخت از طریق موجودی ریالی در سامانه

از این طریق شما میتوانید به وسیله موجودی ریالی که از قبل در سامانه پرداخت کرده اید خرید خود را تکمیل نمایید.چنانچه موجودی در سایت ندارید، میتوانید از طریق گزینه "افزایش موجودی" اقدام به واریز وجه ریالی نمایید و منتظر تایید واریز از طریق سامانه بمانید و سپس پس از تایید واریز اقدام به ثبت سفارش نمایید.

لازم به ذکر است این شیوه پرداخت برای خریدهای بالای 50 میلیون تومان و به صورت یکجا میباشد که محدودیت ریالی ندارد و کاربران تا سقف 3 میلیارد تومان در روز قابلیت شارژ حساب های کاربری خود را خواهند داشت. برای خرید حجم بیشتر میتوانید ابتدا با سامانه ارتباط برقرار نمایید و پس از تایید و اخذ مجور اقدام به پرداخت مبالغ بالاتر در روز نمایید.

همچنین کاربرانی که قابلیت خرید از درگاه ندارند و تمایل به پرداخت از طریق سامانه های اینترنت بانک و یا عابر بانک خود را دارند میتوانند از این روش استفاده نمایند.
6- پس از تکمیل مرحله پرداخت با پیغام پرداخت موفقیت آمیز مواجه خواهید شد و صورتحساب شما قابل مشاهده است. 7- جهت پیگیری وضعیت سفارش خود به ناحیه کاربری بخش امور مالی، قسمت "تاریخچه سفارشات خرید" مراجعه نمایید. وضعیت سفارش و صورتحساب سفارش از این بخش قابل مشاهده است.

در نظر داشته باشید چنانچه سفارشی در زمان مقرر پرداخت نشود، در تاریخچه سفارشات خرید منقضی خواهد شد. سفارشات منقضی شده قابلیت پیگیری ندارند و میبایست روال ثبت سفارش را از ابتدا طی نمایید.


فاکتورهای خریدی به صورت کامل انجام شده باشن وضعیتشان به واریز شده و انجام شده تغییر میابد.