بلوک پیدایش گراف

امروزه ارزهای دیجیتال زیادی در هر صرافی ارز دیجیتال از جمله سامانه تبادلات پارس بیت لیست شده و قابل معامله است. یکی از عبارت‌های متداولی که درباره ارزهای دیجیتال و شبکه بلاک چین آنها به گوش ما آشنا است، بلاک آفرینش یا جنسیس بلاک است. حتما سوالات زیادی درباره این بلاک در ذهن شما هم نقش بسته است.
  • جنسیس بلاک چیست ؟
جنسیس بلاک یا بلوک پیدایش نامی است که برای اولین بلاک یک ارز دیجیتال مانند بیت کوین استخراج شده است. یک بلاک چین شامل مجموعه‌ای از اصطلاحاً بلاک‌هایی است که برای ذخیره اطلاعات مربوط به تراکنش‌هایی که در شبکه بلاک چین رخ می‌دهد استفاده می‌شود. هر یک از بلاک‌ها حاوی یک هدر منحصربه‌فرد است و هر بلاک ازاین‌قبیل با هش هدر بلاک خود به‌صورت جداگانه شناسایی می‌شود.
این بلاک‌ها لایه‌بندی می‌شوند؛ یکی روی دیگری که پایه آن بلوک پیدایش است و تا زمانی که به انتهای زنجیره بلاک رسیده و توالی کامل شود، ارتفاع می‌دهند. لایه‌ها و تاریخچه عمیق هر دنباله یکی از مواردی است که یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین را بسیار ایمن می نماید.
  • گراف چیست :
ارز دیجیتال گراف با نماد اختصاری GRT در همه جا شناخته شده است. به وسیله این لوگو یا همان نماد اختصاصی شما می‌توانید کمپانی ارائه دهنده خدمات این ارز دیجیتالی را پیدا کنید و اطلاعات جامع و کاربردی درباره گراف به‌دست آورید. نماد گراف GRT یک رمز ارز بر پایه اتریوم است که برای تامین انرژی The graph استفاده می‌شود. در واقع GRT امنیت اقتصادی The Graph را برای شما تضمین خواهد کرد.
  • بلوک پیدایش گراف
جالب است بدانید که مدت زمان طراحی تا راه اندازی کامل پروژه ارز گراف (GRT) حدود سه سال به طول انجامید. این پلتفرم دقیقا زمانی بوجود آمد که همه جا بحث از ارزهای دیجیتال و بلاک چین بود. آن طور که به نظر میرسد به مرور زمان بسیاری از فعالان این حوزه از ادامه کار دلسرد شدند اما با این وجود تیم گراف سرپا ماند. این پروژه برای ایجاد و توسعه ی اینترنت نسل سوم ایجاد شد.
در ماه ژوئن 2020 که پروژه های دیفای شاهد رشد قابل توجهی بودند، میلیون ها جست و جو در شبکه های بلاکچینی شد. در همین زمان تیم گراف از این فرصت استفاده کردند و روی غیرمتمرکز کردن GRT کار کرد.
بلوک پیدایش گراف  برای اولین بار در2 شهریور استخراج شده است.

محصولات مرتبطدیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه