1- از دو طریق می توانید ثبت سفارش فروش داشته باشید.

روش اول) از طریق مراجعه به صفحه اصلی وبسایت و استفاده از تابلو رمزارزها

روش دوم) از طریق مراجعه به ناحیه کاربری و انتخاب گزینه خرید و فروش رمزارز2- بر روی دکمه فروش رمزارز مورد نظر خود کلیک نمایید.

توجه داشته باشید چنانچه امکان ثبت سفارش فروش رمزارزی فعال نباشد، دکمه فروش آن غیرفعال خواهد بود. با زدن بر روی دکمه فروش رمزارز مورد نظر به صفحه پیش فاکتور آنلاین منتقل خواهید شد.

در پیش فاکتور آنلاین به حداقل و حداکثر فروش و همینطور دایره های زرد رنگ با علامت سوال دقت نمایید. چنانچه موجودی سایت از حداکثر فروش کمتر بود، میتوانید درخواست فروش خود را با کارشناسان واتساپ یا تلگرام به شماره 09196868084 درخواست نمایید.


3- تعریف سفارش و درخواست فروش

تعداد مورد نظر خود را برای فروش رمزارز در کادر مربوطه وارد نمایید.

پس از ورود تعداد فروش، بر روی گزینه "فروش" کلیک نمایید.4- مرحله ثبت کیف پول و انتخاب حساب دریافتی

در مرحله بعدی فاکتور نهایی قابل مشاهده خواهد بود و میبایست با انتخاب شبکه رمزارز، مقدار مورد نظر رمزارز در فاکتور را به آدرس مربوطه در کادر کیف پول واریز نمایید.

توجه داشته باشید چنانچه آدرس کیف پول رمزارز دارای کد تگ باشد در کادر مربوطه مشخص میباشد و حتما در هنگام انتقال میبایست در کیف پول خود در هنگام واریز وارد نمایید در غیر اینصورت انتقال به درستی انجام نخواهد شد و سرمایه از دست خواهد رفت.

توجه نمایید انتقال رمزارز در این مرحله به پایان نخواهد رسید و فاکتور به اتمام نرسیده است و حتما میبایست تا آخرین مرحله بعد از ثبت لینک تراکنش ادامه دهید.

در نظر داشته باشید از این مرحله تا زمان واریز رمزارز و صدور لینک تراکنش، زمان شما در فاکتور مشخص شده است و پس از پایان این زمان امکان پرداخت وجود نخواهد داشت و میبایست مجدد ثبت سفارش نمایید.

چنانچه لینک تراکنش در زمان مقرر فاکتور صادر نشود و زمان شما به اتمام برسد میبایست تا زمان صدور لینک تامل بفرمایید و پس از دریافت لینک مجد اقدام به ثبت فاکتور نمایید و لینک را در فاکتور جدید ثبت نمایید.

آدرس کیف پول را با دقت و پس از حداقل 2 بار بررسی برداشت نمایید.

درج لینک تراکنش یا TXID الزامی میباشد.

پس از درج لینک تراکنش، حساب مورد نظر خود را که از قبل در سامانه ثبت شده است و تمایل دارید تا مبلغ فروش به آن حساب واریز گردد را انتخاب نمایید و پس از زدن تیک گزینه با قوانین و مقررات پارس بیت موافقم بر روی ثبت فاکتور کلیک نمایید.

چنانچه در این مرحله هیچ حساب بانکی رویت نشود متوجه این است که شما هنوز حساب بانکی در سامانه ثبت نکرده اید و یا حساب بانکی شما منتظر تایید و یا رد شده است.  لذا میبایست قبل ثبت سفارش حساب بانکی خود را در سامانه ثبت نمایید و منتظر تایید آن بمانید تا بتوانید در این مرحله از آن استفاده نمایید.


6- پس از تکمیل مراحل و ثبت فاکتور، با پیغام ثبت سفارش موفقیت آمیز مواجه خواهید شد و صورتحساب شما قابل مشاهده است.  

7- جهت پیگیری وضعیت سفارش خود به ناحیه کاربری بخش امور مالی، قسمت "تاریخچه سفارشات فروش" مراجعه نمایید. وضعیت سفارش و صورتحساب سفارش از این بخش قابل مشاهده است.

واریزی های سفارشات در روزهای تعطیل پایا خواهد شد و چنانچه بانک شما همنام با بانک های پارس بیت باشد به صورت آنی واریز میگرد.

کلیه واریزی ها به بانک مقصد آینده به صورت آنی میباشد.