تتر

تتر Tether

موجودی : 87,830
قیمت خرید از ما : 36,819 تومان
قیمت فروش به ما 36,342 تومان
تتر Tether
قیمت به دلار : 1.00004917122 $
تعداد کل ارز : 0
میزان استخراج شده : 73,141,766,321
حجم 24 ساعته : 35,727,157,120 $
آخرین آپدیت : 2022-12-01T16:16:00.000Z

خرید و فروش تتر بدون کارمزد (USDT) و تامین تتر 

 

با گسترش معاملات رمزارز در جهان ، اهمیت و کاربرد استیبل‌ کوین‌ ها روز به‌ روز افزایش یافته است، . در میان تمامی رمزارزهایی که در این بازار تبادل می‌شوند رمزارز تتر با نماد اختصاری USDT یکی از محبوب‌ترین استیبل کوین های دنیای دیجیتال شناخته شده است که کاربران را با قیمت ثابت خود در مقابل نوسانات شدید بازار محافظت می‌کند به خاطر همین مسئله بسیاری ازکاربران به خصوص کاربران پارس بیت به خرید و فروش آن روی آورده اند.

استیبل کوین چیست ؟ 

در اصل استیبل کوین ها یک رمزارز وابسته به یک ارز واقعی یا همان فیات (دلار آمریکا،یورو و…) و فلزات گرانبها است. هدف این وابستگی، تلاش برای ثابت نگه داشتن قیمت رمزارزها میتوان دانست. هر واحد از یک استیبل کوین با توجه به شرایط بازار، قیمت ثابتی دارد، به همین دلیل آ‌ن‌ها را با عنوان رمزارز پایدار و با ثبات نیز می‌شناسیم.

به طور مثال برای هر واحد از یک استیبل کوین منتشر شده، 1 دلار ذخیره می‌شود. محبوبیت استیبل کوین ها به خاطر  پایین بردن ریسک به خصوص در هنگام تبدیل ارزها است. تقاضا برای این ارز مدام در حال افزایش وحجم معاملات روزانه آن همیشه دو برابر بیشتر از بیت کوین و اتریوم است.

 هدف از طراحی استیبل کوین : 

قیمت ارزهای پایدار در طول زمان ثابت و پایدار است. هدف از طراحی ارز دیجیتال با ثبات، مقابله با نوسانات ذاتی کریپتوکارنسی‌ها است. همچنین این ارزهای دیجیتال امکان انتقال ارزان و سریع ارزش را برای کاربران خود فراهم می‌کنند.

مهم‌ترین مزیت استیبل کوین‌ها هزینه تراکنش کم، معاملات سریع و امن و نوسان قیمت پایین است. فعالان حوزه ارزهای دیجیتال معتقد هستند ارزهای دیجیتال با ثبات به دلیل محافظت از سرمایه در برابر سقوط ارزش ارز ملی و  انتقال دارایی‌ها به‌صورت دیجیتالی قابلیت این را دارند که به جای ارزهای فیات مورد استفاده قرار بگیرند. از طرف دیگر درک این سیستم برای اغلب کاربران آسان است و به راحتی می‌توانند با آن کار کنند.

تتر چیست ؟

تتر یک ارز پایدار رمزنگاری با پشتوانه ارز فیات است. ارزش آن به ارزش ارزهای فیات پیوند یا به عبارت بهتر، متصل شده است.

ارز دیجیتال تتر که با نماد اختصاری T بر بستر بلاکچین شناخته شده است. 

تتر اولین بار با نام رئال کوین (Realcoin) در جولای سال ۲۰۱۴ با هدف ایجاد رمزارزی با ثبات برای آسان تر کردن معاملات ارزهای دیجیتال راه اندازی شد و در ماه نوامبر توسط شرکت تتر، شرکت مسئول نگ‌هداری ارز ذخیره شده به عنوان پشتوانه، نام‌گذاری جدید شد. مبادلات این ارز در فوریه ۲۰۱۵ آغاز شد.

USDT پر استفاده‌ترین توکن شرکت تتر است. ارزش USDT معادل و متصل به دلار، ارز رسمی مبادلات جهانی است. یک USDT دقیقا برابر با یک دلار (USD) و نه یک سنت بیشتر یا کمتر است. USDT اساسا یک دلار رمزنگاری (حداقل از نظر ارزش) است.

نکته حائز اهمیت این است که این رمزارز تتر علاوه بر انتقال پول، میتوان آن را  با رمزارزهای دیگر بازار خرید و فروش کرد و زمانی که بازار روبه قرمز  یا به عنوانی پر ریسک شده، با تبدیل کردن سرمایه تان به تتر، آن را از نوسانات شدید قیمتی دیگر رمزارزها دیگر حفظ می نمایید. علاوه بر این، تتر به انتقال پول نیز کمک می‌کند. تصور کنید یک بیت کوین را به ارزش30 هزار دلار خریده‌اید و سپس به دلیل نوسانات بازار ارزش هر بیت کوین به 30 هزار دلار رسیده و در این هنگام شما بیت کوین‌های خود را به تتر تبدیل می‌کنید و 30000 هزار واحد USDT ذخیره می‌کنید و سپس قیمت بیت کوین به کانال 20 هزار دلاری دوباره سقوط می‌کند. این در حالی است که ارزش سرمایه شما همچنان 30 هزار دلار باقی می‌ماند و می‌توانید با این سرمایه بیت کوین‌های بیشتری خریداری کنید.

پس دلایل پرطرفدار بودن رمزارزتتر را می توان به صورت زیربیان کرد :

1 - استیبل کوین معروف : تتر یا Tether را می‌توان پرکاربردترین استیبل کوین دنیای بلاک چین دانست. این رمزارز پایدار معروف‌ترین استیبل کوین دنیا است و کاربران زیاد از آن استفاده می‌کنند. USDT ارزشی برابر با یک دلار آمریکا دارد.

2 - پشتوانه : دلار آمریکا یکی از دلایل اصلی محبوبیت تتر است. در بین ارز های فیات، دلار آمریکا از محبوبیت بالایی برخوردار است و حمایت آن از تتر را می توان یکی از دلایل موفقیت تتر دانست.

3 - ثبات قیمت آن باعث شده است که نوسانات قیمت تتر نیز بسیار کم باشد.

4 - کاربرهای مختلف تتر : ارز دیجیتال تتر با توجه به کاربردهای مختلف، تنها برای معاملات رمزارزها ب کار نمیرود.

ارز دیجیتال تتر به خاطر ناچیز بودن نواسانات قیمت آن و انتقال آسان مورد محبوبیت کاربران پارس بیت شمرده شده است.

تتر Tether برای معامله‌گران دو کاربرد اصلی دارد:

1 - در امان ماندن از نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال

2 - انتقال آسان پول به صرافی‌ها و کیف پول‌ها به صورت دلاری

تتر را به راحتی می‌توانید در کیف پول‌های دیجیتالی روی موبایل یا کامپیوتر خود و یا کیف پول‌های موجود در صرافی‌ها ذخیره کنید. ارسال و دریافت تتر به‌سادگی و سرعت ارسال یک ایمیل است. همین ویژگی‌ها باعث شده است تا این ارز دیجیتال برای معامله‌گران بسیار محبوب باشد.

تاریخچه رمزارز تتر : 

بنیانگذاران این رمزارز، ریو کولینز، بروک پیرس و کراگ سلار هستند. رمزارزتتر از سال 2014 توسط شرکت آمریکایی آیفینکس به بازار عرضه شد.  مبادلات تتر از فوریه 2015 آغاز و در ابتدا Real Coin نام داشته است ؛ اما از سال 2017 بدون تغییر رویه، نام آن به تتر یا به اختصار USDT تغییر کرد. علت این نام گذاری اختصاری، آن است که تتر با پشتوانه دلار آمریکا روانه بازار شد و نکته اصلی درباره این رمزارز این است که قیمت آن همواره ثابت و معادل یک دلار آمریکا خواهد بود. بنابراین United State Dollar Tether یا به اختصار USDT نامی است که به این ارز پایدار تعلق می‌گیرد. این پلتفرم به عنوان بخشی از استراتژی ورود خود، سه رمزارز باثبات معرفی کرد.

اولین رمزارزUS Tether (USTD) بود، این توکن با نسبت یک به یک با دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود. رمزارز دوم با یورو Tether EUR (EURT) پشتیبانی می‌شد و آخرین رمزارز نیز بر روی ین ژاپن متمرکز شد، این رمزارز به Yen Tether معروف است.

مزایای بسیار مهم

همان طور که میدانیم این بازار به همان اندازه که محبوب ، خطرناک هم هست. در حقیقت کاربران با استفاده از تتر می توانید دارایی های خود را باثبات بیشتر و ریسک کمتر حفظ نمایند . جدای بازار خرید و فروش، تتر در میان بازرگانان و تجار و زندگی روزمره هم کاربردهای مهمی دارد. در ادامه به چند مورد از مزایای مهم تتر میپردازیم :

مزایای تتر

1 - سرعت انتقال بسیار بالا :

نقل و انتقال پول، تحریم های کشوری، ساعت کاری محدود بانک ها و صرافی ها، تهیه سخت دلار به خصوص در ایران ، سرعت کم انتقال پول، مالیات و بسیاری از مسائل دیگر، مشکلاتی است که رمزارز تتر همه را حل کرده است به طور معمول ساعت ها شاید طول بکشد تا پول از یک حساب به حساب دیگری منتقل شود. این فرآیند در روزهای تعطیل یا آخر هفته بیشتر هم زمان می برد. اما تتر را می توان در کمتر از چند دقیقه از یک حساب به حساب دیگری منتقل کرد. به همین دلیل کسانی که به طور مرتب  قصد انتقال پول از طریق صرافی ها را دارند، تتر را انتخاب بسیار مناسبی می دانند.

2 - خرید تتر با کارمزد صفر :

 به طور معمول کاربران  برای انتقال دارایی  هزینه زیادی را بابت کارمزد  انتقالات مالی پرداخت می کنند. کسانی که مرتبا باید از طریق این شبکه کارهای مالی خود را انجام دهند، هزینه زیادی را پرداخت می کنند. اما در مقابل کارمزد انتقال تتر صفر است و بدون هیچ هزینه ای می توان تتر را در شبکه جا به جا کرد.

3 - جلوگیری از ضرر و زیان در روزهای قرمز بازار :

بازار خرید و فروش رمزارز در دنیا یک ویژگی بسیار مهمی که دارد این است که هیچ کسی نمی تواند آینده این بازار را پیش بینی کرد  حتی کسانی که سال ها تجربه و تخصص حضور در بازار را دارند،. به همین دلیل افراد سعی می کنند با استراتژی های مختلف ضرر و زیان خود را به حداقل برسانند مانند این که آربیتراژ استفاده کنند یا حد ضرر برای خودشون مشخص کنند یا دارایی خود را به تتر تبدیل بکنند. تتر می تواند به فعالان بازار کمک کند تا با تبدیل کردن سایر ارزهای خود به تتر از بازار خارج شوند. این مورد خصوصا در زمان کاهش قیمت بیت کوین، اتریوم و دیگر رمزارزهای ارزشمند بازار بسیار کاربردی است.

4 - دارای بلاکچین متن باز :

ویژگی‌های منحصربه‌فرد تتر این است که از بلاک چین‌های متن‌باز (Open source) هم بهره می‌برد. به همین علت تمام نکات مثبت استفاده از فناوری‌های مبتنی بر بلاک چین از جمله ایمنی، شفافیت، عدم امکان تقلب و...، در تتر هم وجود دارند یکی از مهم ترین قسمت هایی که میتوان برای تتر عنوان کرد که توکن تتر بروی بلاک چین‌های مختلف از جمله بیت کوین و اتریوم و ترون فعال است، هر کیف پولی که از این رمز ارزها پشتیبانی می‌کند، در واقع از تتر هم پشتیبانی می‌کند. و در بازارهای رمز ارز مانند بایننس قابل تبدیل به انواع مختلف رمزارزها مانند بیت کوین و اتریوم و... است

در ادامه مزایا میتوانیم به مستقل بودن تتر از  قوانین دولت و ارگان ها و غیر قابل ردیاب بودن و..... هم اشاره کرد.

تکنولوژی تتر : 

در سال 2015 توکن های EURT و USDT به تمامی کاربران بازار ارزدیجیتال معرفی شد. نکته بسیار مهمی که از ترکیب ارزهای فیات مانند دلار و یورو با تکنولوژی بسیار قدرتمند مانند بلاکچین ویژگی هایی به وجود اورد که شکل معاملات را برای سالیان سال تغییر داد. تصور بر این بود که این ارز با ثبات و رمزنگاری شده توسط بانک مرکزی آمریکا یا نهاد متمرکز دولتی پشتیبانی میشود ولی رمزارز تتر یک بلاکچین غیر متمرکز است که مستقل از دولت و حکومت ها عمل میکند و از سوی نهاد های متمرکز دولتی مانند بانک مرکزی امریکا پشتیبانی نمی شود.

همان طور که در توضیحات بالا داده شده در این راستا، ساده ترین کابرد های تتر این است که از طریق آن میتوانیم انواع رمزارز ها را مبادله کرد و در هنگام نواسانات شدید قیمت رمزارز ها، دارایی خود را تبدیل به تتر کرد و در جهت حفظ ارزش دارایی های خود گام برداریم.

تقریباً تمامی صرافی‌های مطرح رمزارزجهان مثل Bitfinex، Binance، Bittrex و Poloniexخدمات رسانی با تتر را انجام می‌دهند و تتر یکی از رمزارزهای محبوب کاربران آن‌ها به شمار می‌رود.

تفاوت تتر با بیت کوین :

یکی از سوال هایی که در زمینه مقایسه بیت کوین و تتر برای اکثر کاربرانی که به تازگی معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو شروع می کنند پیش میاد این هست که کدام رمزارز سود اور و مهم است؟ بهتره بدانید استفاده از هر کدام از این رمزارزها مزایا، سودها و ضررهایی به همراه دارد. در بازارهای مالی سنتی مثل بورس، ارزها و کالاها، تعیین ارز پایه موضوع بحث برانگیزی نیست. معامله گران اکثرا براشون سوال نمیشه که آیا باید با یورو، دلار یا ین ترید رو انجام بدند. 

نکته حائز اهمیت این است که در بازارهای سنتی مثل بورس، ارزها و کالاها هر انتخابی که وجود داره، دارای ارزش نسبتا ثابتی هست. در معاملات ارزهای دیجیتال بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد کوین ها و رمز ارزها را از هم جدا می کنند و هنوز ثبات کاملی وجود ندارد. در ادامه قصد داریم تا به مقایسه بیت کوین و تتر بپردازیم توجه داشته باشید که بیت کوین و تتر هر کدوم ویژگی ها و کاربردهای خاص خودشون رو دارند و محبوبیت خاصی دارند.

1 - همانطور که می دانید، بیت کوین توسط هیچ نهاد، شخص یا سازمانی پشتیبانی نمی‌شود. بنابراین اساساً ارزش آن تنها به اندازه‌ای است که مردم توافق کنند برای آن بپردازند و تا کنون، به نظر می‌رسد مردم به آن اعتماد بیشتری نسبت به موسسات مالی سنتی دارند. از سوی دیگر، تتر یک محصول تجاری است که توسط شرکتی منتشر شده که ادعا می‌کند توکن‌ها توسط پول واقعی پشتیبانی می‌شوند. البته تا کنون، این توکن به وعده‌های خود عمل کرده است.

2 - هدف اولیه بیت کوین ایجاد یک ارز دیجیتالی بود که در دسترس همه باشد و توسط کسی کنترل نشود. تا حدودی این هدف اکنون با موفقیت محقق شده است. استفاده از بیت کوین برای تراکنش‌های پولی، رایگان، ساده و سریع است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کیف پول ایجاد کنید. بدون اینکه نیازی به ثبت نام یا ارسال اطلاعات شخصی داشته باشید و شروع به ارسال یا دریافت وجوه کنید.

3 - در حالی که مسائل فنی تقریباً یکسان است، تفاوت اصلی در قابلیت استفاده از ثبات Tether ناشی می‌شود. با استفاده از تتر، همیشه ارزش پولی که در وهله اول برای آن‌ها پرداخت کرده‌اید، حفظ خواهد شد. این باعث می‌شود که تتر به عنوان یک گزینه پرداخت روزانه بسیار مناسب باشد.

4 - توکن‌های تتر یک جایگزین محبوب برای فیات در صرافی‌ها هستند زیرا تحت محدودیت‌های نظارتی کمتری قرار دارند.

5 - ارزش بازار برای هر دو ارز دیجیتال یکسان نیست. این مورد شاید مهم‌ترین تفاوت بین این دو رمزارزباشد.

6 - از نقطه نظر فنی، تتر تفاوت زیادی با بیت کوین ندارد. به این معنا که از فناوری بلاک چین نیررو می‌گیرد و تراکنش‌های آن در دفتر کل توزیع شده ثبت می‌شود. در مجموع، هر دو ارز دیجیتال در مراحل اولیه توسعه خود هستند. در حالی که هر کدام جایگاه خود را در حوزه مالی دارند، هیچ کدام به عنوان یک سیستم پرداخت به معنای واقعی کلمه قابل استفاده نیستند.

بلاکچین تتر

تتر یک توکن است و بلاکچین اختصاصی ندارد. تراکنش های توکن تتر براساس بلاکچین سایر رمزارز ها مشخص میشود. در واقع می توانیم به این شکل بگیم که با استفاده از قرارداد هوشمند، توکن های تتر روی بلاکچین میزبان ایجاد می شوند و کارمزد تراکنش های تتر نیز با توجه بلاچین میزبان پرداخت میشود برای مثال کارمزد انتقال از طریق شبکه اتریوم با اتریوم و شبکه ی ترون با ترون ....

سرعت انتقال تتر در بلاکچین ترون نسبت به سایر بلاکچین‌ها بالاتر است و کارمزد آن نیز بسیار پایین است.

خرید تتر :

برای خرید تتر می توانید با ثبت نام در صرافی های خارجی و با پرداخت دلار شروع به ثبت سفارش تتر از صرافی های مانند بایننس و... نمایید ولی  در ایران به دلیل محدودیت ها و تحریم هایی که صورت گرفته است ممکن است این پروسه زمان بر و پر از ریسک باشد . بنابراین، بهترین روش خرید تتر در حال حاضر، خرید از صرافی‌های آنلاین ایرانی است که دارای قیمت مناسب ، اعتبار حقوقی و حقیقی ، نظر کاربران ، سهولت در استفاده، کارمزد معاملات و  بدون واسطه بودن و سایر ویژگی‌هایی آن صرافی است که باید حتما رعایت بشود  نکته قابل قبول این است که امکان خرید و فروش تتر به صورت مستقیم در ایران با استفاده از ریال امکان پذیر است .

ما در سامانه تبادلات پارس بیت امکان خرید و فروش رمزارز تتر لحظه‌ای و بدون واسطه را برای کاربرانمان فراهم کرده‌ایم تا پس از ثبت نام و طی کردن فرآیند احراز هویت به سادگی معاملات خود را در بازار تتر انجام دهند.

با استفاده از خدمات خرید و فروش تتر در پارس بیت علاوه بر اینکه میتوانید توکن USTD را بدون کارمزد و با مناسب ترین قیمت خرید و فروش کرده وبا پشتیبای 24 ساعته و مشاوره رایگان امنیت سرمایه خود را تضمین کرده اید.

راهنمای خرید در سامانه تبادلات پارس بیت 

فروش تتر 

برای فروش تتر در سامانه تبادلات پارس بیت ، مشابه فرایند خرید تتر ابتدا وارد بازار شده، مقدار و قیمت مدنظر خود را برای فروش ثبت نمایید.  چنان‌چه قصد فروش دارید می‌توانید در مدت زمانی کوتاه و با روشی بسیار ساده در سامانه پارس بیت تتر خود را به ریال تبدیل کنید. همچنین برای آشنایی با معاملات بازار USDT در تمامی ساعات شبانه‌روز از طریق بخش گفت‌وگوی آنلاین وب‌سایت با کارشناسان تبادل پارس بیت در ارتباط باشید.

راهنمای فروش در سامانه تبادلات پارس بیت 

4 مرحله برای خرید و فروش تتر در سامانه تبادلات پارس بیت

مرحله اول :

ثبت نام در سامانه تبادلات پارس بیت :

برای خرید یا فروش از صرافی‌ پارس بیت ، می‌توانید به صفحه اول سایت مراجعه و در قسمت معین شده ثبت نام نمایید.

پس از ثبت نام در سامانه تبادلات پارس بیت ، برای خرید تتر و سایر ارزهای دیجیتال از طریق ریال و درگاه بانکی می‌بایست فرآیند احراز هویت را طی نمایید.

مرحله دوم :

احراز هویت در پارس بیت :

احراز هویت مشتریان یا KYC فرآیندی رایج در تمامی صرافی‌های دنیا است. در صرافی‌های بین‌المللی، KYC طبق قوانین کارگروه ویژه اقدام مالی (FATF) صورت می‌گیرد. همچنین در صرافی‌‌های ایرانی فرآیند احراز هویت با نظارت پلیس فتا و مراجع قانونی انجام می‌شود.

برای احراز هویت در سامانه تبادلات پارس بیت در عرض 15 دقیقه با داشتن کارت های شناسایی و عکس سلفی و تاید شماره تلفن همراه به معامله بپردازید.

راهنمای ثبت نام و احراز هویت  

مرحله سوم :

پس از انجام فرآیند احراز هویت در صرافی‌ و تأیید مدارک و حساب بانکی، از طریق درگاه بانکی می‌توانید خرید و فروش تتر را انجام دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که برای خرید تتر فقط از همان کارت‌های بانکی که در صرافی تأیید شده استفاده نمایید. (برای تأیید کارت بانکی باید کارت بانکی به نام شما باشد.)

مرحله چهارم :

دریافت تتر از پارس بیت

بعد از اینکه در درگاه صرافی، مبلغ را با کارت بانکی تأییدشده، انتقال دادید، میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید و ارز دیجیتال تتر خود به کیف پول مد نظر شما واریز میشود.

کارمزد تتر

تتر ابتدا مبتنی بر پروتکل Omni بود اما بعداً به دیگر شبکه‌های بلاک چین مانند20-ERC منتقل شد. درحال حاضر تتر در بلاک چین‌های Avalanch ،TRON ،Algorand ،Solana ،EOS وBSCدر دسترس استهر کدام ویژگی‌های به خصوص خود (سرعت تایید تراکنش و کارمزد شبکه) را دارند، حتی پیش بینی شده است که تعداد شبکه دیگری به این شبکه ها اضافه خواهد شد .

خرید و فروش تتر در پلتفرم‌های ایرانی یا خارجی هزینه‌هایی دارد. این هزینه‌ها شامل کارمزد بلاکچین انتخابی و کارمزد خود پلتفرم می‌باشد.اول یک کارمزد معاملاتی است که در هنگام خرید تتر و بعداً در زمان فروش تترتان باید پرداخت کنید. دومی کارمزد برداشت است که در زمان انتقال تتر از یک کیف پول به کیف پول دیگر باید پرداخت کرد.

اما نکته قابل توجه این است که هنگام خرید و فروش تتر در پارس بیت نیازی نیست کارمزدی به پارس بیت پرداخت کنید و فقط هزینه کارمزد شبکه را پرداخت خواهید کرد. حذف کارمزد خرید و فروش تتر در پارس بیت  تا حد زیادی هزینه کلیه سفارش را برای شما کاربران کاهش خواهد داد.


امنیت رمزارز تتر 

امنیت تتر را میتوان به 2 تا بخش تقسیم کرد

بخش اول : از نظر فناوری USDT، امنیت تتر کاملا تامین شده است.  رمزارزتتر از بلاک چین اتریوم (( یکی از بهترین و توسعه یافته ترین های بلاکچین از نظر امنیت و تکنولوژ میتوان دانست )) و ترون و... استفاده می‌کند و به همین دلیل تمام مزایای امنیتی بلاک چین را هم در خود دارد. 

بخش دوم : توسط ۱ دلار آمریکا که در ترازنامه Tether Ltd به شکل پول نقد و اوراق دولتی ذخیره شده است، پشتیبانی می‌شود.

براساس این دوتا بخش میتوانیم این گونه برداشت کنیم که هک شدن یا دسترسی به بلاکچین اتریوم و ... بسیار کم است ولی تضمینی بر این که دلار امریکا ارزش خود را حفظ میکند نیست پس برای افزایش امنیت نگهداری تتر نکات زیر را حتما رعایت کنید

1 - مواظب کلید خصوصی و کیف پول های خود باشید : بدون کلیدهای خصوصی نمی‌توانید به دارایی های ود دسترسی پیدا کنید، بنابراین حتماً آنها را در جایی امن و ایمن ذخیره کنید. مهم‌تر این که آنها را در اختیار هیچ شخص دیگری قرار ندهید.

2 - آدرس‌ کیف پول خود را بررسی کنید: تراکنش‌های انجام شده در بستر بلاکچین برگشت ناپذیر هستند، بنابراین قبل از ارسال وجه از درست بودن آدرس مقصد اطمینان حاصل کنید.

3 - تحقیق کنید : حتما قبل از خرید یا فروش رمزارز خود از تیم کارشناسان مجرب پارس بیت مشاوره بگیرید و قبل از انتخاب هر کیف پولی و رمزاز در مورد قابلیت‌های آن به صورت کامل در دانشنامه پارس بیت تحقیق کنید.

انواع تتر :

1 - تتر اومنی (OMNI)

پلتفرم امنی (Omni) - توکن Omni :پلتفرم Omni Layer مبتنی بر بیت کوین کار می کند.

تتر اولین بار در بستر شبکه بیت‌کوین و توسط پروتکل Omniعرضه شد. در شبکه بیت‌کوین هزینه انجام تراکنش بالا و سرعت انجام آن‌ پایین است. چنین مشکلاتی به طور مشابه برای تتر اومنی نیز وجود دارد. این درحالی است که بیشتر کاربران به دنبال انتقال سریع تتر هستند. به همین دلیل با ظهور شبکه‌های بلاک چینی جدید، از این نوع تتر استفاده کمتری می‌شود.

2 - تتر اتریوم ( Ethereum )

بلاکچین اتریوم (Ethereum) - توکن ERC-20  :  پلتفرم  ERC-20 مبتنی بر اتریوم کار می کند.

با توجه به این که پلتفرم امنی  هزینه بالایی برای انتقال دارد  از این رو، USDT ERC20  ایجاد شده است.توسعه شبکه اتریوم انقلابی در رمزارز و شبکه‌های بلاک چین است . این شبکه با ایجاد قراردادهای هوشمند توانست حوزه استفاده از بلاک چین را گسترش بدهد. اتریوم هم تعداد تراکنش‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند و هم هزینه انتقال در آن کم است. با این توضیحات شرکت تتر مجاب شد تتر را در بستر شبکه اتریوم و توسط پروتکلا    ERC-20ارائه کند.

3 - تتر ترون ( TRC20 )

بلاکچین ترونTRON - توکنTRC-20  : پلتفرم  TRC-20مبتنی بر بلاکچین ترون کار می کند.

هزینه انتقال در شبکه اتریوم افزایش و سرعت تایید تراکنش‌ها در آن کاهش یافت. این امر منجر به نارضایتی کاربران و کاهش استفاده از تتر اتریوم شد. به منظور حل این مشکل، سازندگان تتر اقدام به عرضه آن در بستر شبکه ترون وبا  TRC-20کردند. ترون در ابتدای تاسیس، یکی از توکن‌های شبکه اتریوم بود که به مرور شبکه خود را ایجاد کرد و در حال حاضر بلاک چین مستقل خود را دارد. سرعت انجام تراکنش‌ها در شبکه ترون بسیار بالا و هزینه آن بسیار پایین است. به همین دلیل، تعداد زیادی از معامله‌گران برای انتقال تتر از این شبکه بهره می‌برند.

سرعت انتقال تتر در بلاکچین ترون نسبت به سایر بلاکچین‌ها بالاتر است و کارمزد آن نیز بسیار پایین است.به دلایل ذکر شده، این شبکه  در پارس بیت محبوبیت بیشتری دارد.

کاربرد تتر در زندگی

استیبل کوین‌ها (stablecoins) به اساسی‌ترین زیرساخت معاملات دارایی‌های دیجیتال، در سطح جهانی تبدیل شده‌اند،کاربرد این رمزارز همچنین برای برنامه‌هایی مانند پرداخت‌های مرزی، حواله‌ها و بانکداری افراد بدون بانک در سطح جهان رو به افزایش است  می توان یک مثالی بابت توضیح بالا داد با نقل و انتقالات برون مرزی شروع کنیم  : پرداخت های بین الملی بسیار پیچیده تر از آن که اکثر مردم تصور میکنند. این پرداخت معمولا هزینه ها و کارمزد های سنگینی نیاز دارد. در پی معماری سیستم های بانک داری مدرن ارسال هزینه یا مبالغ حتی اگر اندک باشد میتواند طرفین کشور هارو درگیر کند و هزینه های قابل توجهی را به طرفین تحمیل کند. اما تتر و دیگر توکن‌های تتر با بهبود سیستم تسویه، حذف هزینه‌های تبدیل ارز و تسویه حساب در چند دقیقه نه چند روز، این مسائل را دور می‌زنند. همچنین نقل و انتقالات تتر نیز تقریباً هیچ هزینه ای از لحاظ کارمزد ندارد (بسته به اینکه کدام بلاکچین برای حمل و نقل استفاده می کنید)

از چه کیف پولی برای تتر استفاده کنیم؟

برای خرید تتر حتما کاربران عزیز باید به انتخاب یک کیف پول مناسب هم فکر کنید در حال حاضر کیف پول های زیادی برای نگه داری تتر عرضه شده است . ویژگی هایی که باید برای نگه داری تتر در نظر بگیرم بر اساس پلتفرم انتخابی برای ذخیره کردن تتر، تعداد توکن های پشتیبانی شده، امنیت کیف پول و امکانات که باید داشته باشد.

1 - امنیت : برخورداری از امنیت مهم‌ترین ویژگی یک کیف پول رمزنگاری شده  است. ارائه امکاناتی نظیر عبارت بازیابی و سیستم شناسایی دو عاملی نشان دهنده این است که کیف پول مورد نظر از سطح کیفی مناسبی برخوردار است2 - .

2 - کلید خصوصی : کیف پول رمزنگاری مناسب کیف پولی است که کنترل کامل کلیدهای خصوصی را در اختیار کاربران قرار داده و این اطلاعات را در دستگاه خود کاربر رمزنگاری کند

3 - رابطه کاربری ساده : قبل از انتخاب کیف پول حتما باید به نوع رابطه کاربری آن دقت کنید به دلیل این که برخی از این رابطه کاربری ها خیلی پیچیده هستند و برای کاربرانی که تازه وارد دنیای ارزدیجیتال شده اند به درد نمیخورد

4 - پلتفرم های پشتیبانی : یکی از موارد ک حتما پیگیری کنیم این است که آیا کیف پول انتخاب شده از سیستم عامل دستگاه شما پشتیبانی می‌کند یا خیر.

کیف پول های رمزارز ، یک کلید خصوصی و یک کلید عمومی در اختیار شما قرار می ‌دهند. کلید خصوصی، سندی است که اثبات می‌کند شما مالک ارزهای دیجیتال خود هستید. در حالی که کلید عمومی، مانند شماره کارت بانکی شما است. می‌توانید آن را برای دریافت ارزهای دیجیتال در اختیار دیگران قرار دهید.

کیف پول های سخت افزاری

بهترین کیف پول های پیشنهادی برای ذخیره تتر به صورت امن، استفاده از کیف پول سخت افزاری مانند لجر، ترزور، سیف پال و … است که پارس بیت همه آن‌ها را ارائه می‌دهد. میتوانید برای خرید و مشاوره کیف پول سخت افزار به کارشناسان ما پیام بدهید

 کیف پول‌های سخت‌افزار، رمزارز را بصورت آفلاین ذخیره می‌کنند و با کاهش ریسک، یک لایه امنیتی اضافه می‌کنند و دسترسی هکرها از راه دور به دارایی شما را دشوارتر می‌کنند.

الف ) انوع کیف پول های لجر

لجر نانو اس یکی از بهترین کیف پول‌های سخت‌افزاری برای حفظ و ذخیره سازی توکن‌های USDT است. کلیدهای خصوصی بر روی خود ذخیره سرد نگهداری می‌شوند. با قرار دادن یک پین کد مخفی می‌توان از طریق لجر نانو اس هزینه را ارسال یا دریافت کرد.

حتی اگر این دستگاه به سرقت برود یا رمز ورود به آن را فراموش کنید می‌توانید اطلاعات آن را بازیابی کنید. لجر نانو اس یکی از امن‌ترین کیف پول‌های موجود در دنیای رمز ارزها است. شاید یکی از معایب این کیف پول گران بودن نسبی آن باشد که البته کیفیت آن این هزینه را جبران خواهد کرد.

وب سایت لجر https://www.ledger.com/ اعلام کرده است که نانو اس بیش از 23 ارز دیجیتال متفاوت را پشتیبانی می‌کند. از جمله اتریوم، بیت کوین، لایت کوین، دش و زی کش و  تتر و توکن‌های بسیاری نیز توسط این کیف پول پشتیبانی می‌شوند. این موضوع باعث می‌شود که کیف پول لجر برای کاربران و سرمایه گزارانی که با ارز‌های دیجیتال متفاوتی کار می‌کنند بسیار مناسب باشد.

مزایا :

 • سطح امنیتی بسیاربالا
 • یکی از بهترین سازندگان کیف پول‌های رمزنگاری شده سرد
 • ذخیره دارایی به صورت افلاین

ب) کیف پول سیف پل 

سیف پل با محصولات و خدمات ویژه‌ای که ارائه می‌دهد، تبدیل به یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ارائه‌دهندگان کیف پول شده است. مهم‌ترین محصول این شرکت را می‌توان کیف پول های سخت افزاری سیف پل اس‌وان دانست. جالب است بدانید بایننس یکی از حامیان اصلی این کیف پول است و از همان ابتدا بر روی این پروژه سرمایه‌گذاری کرده است. در حال حاضر، سیف پل ولت به‌عنوان یک کیف پول مستقل با همه امکانات در دسترس کاربران است. بسیاری از افراد از این کیف پول به‌عنوان یکی از کیف پول‌های قدرتمند در آینده‌ای نه‌چندان‌دور یاد می‌کنند.

مزایا:

 • امنیت و فناوری پیشرفته
 • احراز هویت دوعاملی
 • ذخیره افلاین به صورت افلاین

پ) کیف پول ترزور (Trezor)

 • «ترزور» یک کیف پول سخت‌افزاری است که تتررا هم قبول می‌کند  این کیف پول دو مدل دارد که مدل  ONE و  T  

مدل (( T ))  در فوریه ۲۰۱۸ رو نمایی شد که جدیدترین کیف پول ترزور است و دارای صفحه نمایش لمسی است . والت‌های ترزور تنها با کامپیوتر سازگار‌ هستند و نمی‌توان آنها را با تلفن همراه کنترل کرد.

کیف پول های نرم افزاری

الف) کوینومی (Coinomi)

 کیف پول کوینومی یک کیف پول نرم‌افزاری با چند پلتفرم است که امکان ذخیره بیش از ۱۵۰۰ رمزارز مختلف را ایجاد می‌کند. کوینومی برای «ویندوز»، «اندروید»، «لینوکس» و «ios» منتشر شده است.

ب) اگزودوس (Exodus)

 اگزودوس یک کیف پول نرم‌افزاری با طراحی زیبا است که بیش از ۱۰۰ رمزارز را قبول می‌کند. در اوایل سال ۲۰۰۶ رمز نگاری شداگزودوس پیشنهاد خوبی برای کسانی است که در بحث رمزارزها تازه وارد‌ هستند.یکی از  ویژگیهای این کیف پول سازگاری آن با کیف پول سخت افزاری TREZOR است

پ) تراست ولت 

 کیف پول تراست ولت یک کیف پول نرم‌افزاری می‌باشد که از ارزهای بسیار زیادی از جمله ارز دیجیتال تتر را پشتیبانی میکند که میتوانید از این نرم افزار رایگان در تلفن همراه خود استفاده نمایید و

ت) مای اتر ولت  

مای اتر والت یکی از سازگارترین و برترین کیف پول‌های تتر پس از انتقال این توکن به بلاکچین اتریوم است. مای اتر والت یک کیف پول بر بستر مرورگر وب است که برای آسان کردن کار کاربران افزونه کروم نیز دارد. از آنجا که این کیف پول امنیت بالایی دارد کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند ترزور (Trezor) و لجر (Ledger) آن را در کیف پول‌های خود ادغام کرده‌اند.

این ویژگی مای اتر والت آن را به یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های دارندگان کیف پول سخت‌افزاری تبدیل کرده است.

هدف رمزارز تتر

از آنجا که علاقه و معاملات رمزارز  بخاطر نوسانات قیمتی آنها می باشد بنابر این وجود یک رمزارز با قیمت ثابت مانند تتر سوال برانگیز است. 

به دلیل تورم، ارزش و قدرت خرید دلار در طول زمان از بین خواهد رفت.بنابر این تتر نمی تواند به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر گرفته شود. خریدن تتر بیشتر شبیه یک سپرده بانکی و تا حدودی ریسک بانرخ بهره 0 درصد است.

تتر با هدف ایجاد بستر مناسبی برای خرید سایر رمزارزها  از صرافی ها می باشد. بخصوص در ایران که شرایط خرید از سایت های خارجی سخت می باشد بنابراین کاربران می توانند با خرید تتر بعنوان پول برای خرید و فروش سایر ارزها اقدام کنند.

قیمت تتر

با توجه به این مساله که به ازای هر تتر، یک دلار ذخیره می شود، انتظار میرود که همواره قیمت تتر ثابت باشد اما گاهی پیش میاد که قیمت در بازار معاملات جهانی کمتر یا بیشتر از یک دلار است.

بیشترین قیمتی که برای تتر ثبت شده است، قیمت 1.32 دلار در July سال 2018 بود. کمترین قیمت تتر نیز معادل 0.57 دلار در Mars سال 2015 ثبت شد. دلیل این امر، میزان عرضه و تقاضا در صرافی های مختلف است. معمولا زمانی که ثبات نسبی در بازار ارزهای دیجیتال حاکم می شود؛ تقاضا برای ارز دیجیتال تتر کاهش پیدا میکند اما در زمان‌ های ریزش بازار یا نوسان های شدید، معامله گران بیشتر به استیبل کوین‌ های با ثبات نیاز دارند.

در مواقعی که بازار رمزارز در شرایط خوبی به سر نمی ‌برد؛ ممکن است تحت شرایطی نیاز داشته باشید که هر چه سریع تتر خود را به دلار تبدیل کرده و در زمینه های دیگری سرمایه گذاری کنید. در این شرایط، آن ها حاضر میشوند تترهای خود را ارزان تر از یک دلار بفروشند. برعکس این امر نیز صادق است. در شرایطی که مردم به سرمایه گذاری در بازار رمزارز روی می آورند؛ به دلیل افزایش تقاضا، قیمت تتر نیز افزایش میابد. اگرچه پروتکل‌ های حاکم بر این رمزارز، اجازه نمی دهند قیمت آن از محدوده خاصی فراتر برود. قیمت تتر معمولا بین 0.99 تا 1.01 دلار در نوسان است.

میزان حداکثر عرضه برای تتر مشخص نشده است. کوین های تتر بر اساس میزان نقاضای بازار و میزان دلار موجود برای پشتیبانی از آن‌ها، ایجاد میشوند.

سامانه تبدیل

آموزش تبدیل تتر

تبدیل ارزهای دیجیتال به یک دیگر روشی است که در آن می توان یک رمزارز مثل تتر را با یک کلیک ساده به اتریوم و بالعکس تبدیل کرد. برای تبدیل رمزارزها می توان از صرافی و یا کیف پول استفاده کرد. شاید یکی از مسائلی که در این قسمت برای کاربران تردید ایجاد می کند امنیت باشد. امنیت یکی از مسائلی است که در ارزهای دیجیتال بسیار باید به آن توجه نمایید. می توان به جرات گفت که اگر به امنیت در دنیای کریپتوکارنسی توجه نشود قطعا روزی سرمایه تان را از دست خواهید داد.

1 - مرحله محاسبه : 

پارس بیتی عزیز می توانید رمزارز موردنظرتان مانند تتر را از فهرست کشویی انتخاب کرده و تعداد آن را وارد نمایید. در کادر واریز میکنید نام رمزارزی که قصد تبدیلش را دارید و در قسمت دریافت میکنید نیز باید نام رمزارزی که قصد تبدیل کردن به آن را دارید، وارد نمایید.

2 - مرحله تبدیل :

فاکتور رمزارز دریافتی را نشان شما داده می شود و میبایست اول آدرس کیف پول خود را وارد نمایید. در پایان با انتخاب شبکه رمزارزی که دریافت می کنید و گزینه مرحله بعد با پیغام ثبت سفارش موفقیت آمیز مواجه خواهید شد و وارد مرحله واریز رمزارز خواهید شد.

3 - مرحله واریز رمزارز :

کاربران گرامی در مرحله سوم تبدیل ارز دیجیتال میبایست آدرس شبکه را جهت واریز رمزارز انتخاب نمایید.همراهان گرامی توجه بفرمایید که واریز رمزارز در این مرحله به پایان نخواهد رسید و تبدیل به اتمام نرسیده است و حتما میبایست تا آخرین مرحله بعد از ثبت لینک تراکنش ادامه دهید.

چنانچه لینک تراکنش در زمان مقرر تبدیل ارز دیجیتال صادر نشود و زمان شما به اتمام برسد باید تا زمان صدور لینک تامل بفرمایید و پس از دریافت لینک مجدد اقدام به ثبت نمایید و لینک را در تبدیل جدید ثبت نمایید.

4 - مرحله دریافت رمزارز : 

بعد از اتمام عملیات تبدیل ارز دیجیتال، فاکتورشما به ثبت رسید است و میبایست تا واریز رمز ارز منتظر بمانید.

جهت پیگیری وضعیت سفارش خود به ناحیه کاربری  قسمت پیگیری فاکتورهای تبدیل  مراجعه نمایید. وضعیت سفارش دراین بخش قابل مشاهده است.

ویژگی های تبدیل تتر در سامانه تبادلات پارس بیت :

 • امنیت بالا
 • تبدیل به صورت آنی و مستقیم
 • کمترین کارمزد در تبدیل رمز ارزها
 • دارای پشتیبانی 24 ساعته

شاید در نظر شما تبدیل تتر به رمزارزهای دیگری کار سختی باشد اما سامانه تبادلات پارس بیت امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر را به ساده ترین روش همراه با مشاوره و آموزش رایگان، طی 4 مرحله با بهترین کارمزد در اختیار کاربران گرامی قرار داده است.

نتیجه گیری 

همان طور که همراه ما بودید رمزارز تتر به عنوان یک استیبل کوین، با نرخ ثابت ۱ دلار (با نوسانات بسیار جزئی)، همراه است و از این جهت می‌توان آن را برای ذخیره سازی دارایی، معاملا به کار برد. تتر رمزارزیست که تراکنش‌های آن بسیار ساده بوده و در عرض چند دقیقه اتفاق می‌افتد. برای انجام معاملات بین المللی و در حجم بزرگ، نیازی به طی کردن فرآیندهای معمول حواله‌های سنگین نداشته و می‌توانید به راحتی از طریق کیف پول دیجیتال خود یا صرافی‌ که تتر را در معاملات خود دارند، حواله دیجیتال داشته باشید. و در پی نوسانات بازار یک نگرانی عمده کاربران در بخش رمزارزها است. زمانی‌که بازار شروع به افت می‌کند، سرمایه‌گذاران فقط چند گزینه برای بررسی دارند. میتوانند رمزارز خود با فرایند وقت گیر و با بیش ترین هزینه ممکن را به دلار تبدیل بکنند و یا در بازار بمانند و ضرر و زیان احمالی را بپذیرند و در بهترین راه این است که با استفاده از سامانه تبدیل دارایی خود را به تتر تبدیل نمایند.

همچنین مشاغل که هزینه کالاها یا خدمات خود را با رمزارز دریافت می‌کنند، اغلب موظف هستند ارزش دریافتی خود را با دلار آمریکا تخمین بزنند  تتر این نگرانی را برطرف می‌کند زیرا ارزش آن همیشه با ارز فیات خود برابر است. پس از سال‌ها موفقیت در بازار، هیچ جای بحثی در مورد نقش مهمی که تتر برعهده دارد وجود نخواهد داشت. این زمینه بهبود شرایط معاملات، افزایش بهره‌ وری، کاهش اتلاف وقت را فراهم خواهد ساخت. به نظر می‌رسد که جهان پیشتر نیز تشنه چنین واحد مالی بوده و احتمالا در آینده شاهد رشد، محبوبیت و تحکیم روابط تجاری بیشتر آن خواهیم بود.  امروزه هیچ رمزارزی توانایی رقابت با حجم معاملات روزانه تتر را ندارد؛ بنابراین به راحتی از کنار این رمزارز نگذرید.

کاربران عزیز برای خرید یا فروش رمزارز تتر میتوانید در سامانه تبادلات پارس بیت ثبت نام و احراز هویت کنید و بعد از شارژ حساب کاربری خود سفارش خود را ثبت نماید.

کاربر گرامی تتر روی بلاکچین ترون بهتر است به دلیل این که سرعت انتقال نسبت به سایر بلاکچین‌های گفته شده بالاتر و کارمزد آن نیز بسیار پایین تر است.

کاربر گرامی به 5 دلیل خرید و فروش تتر اهمیت بسیار بالایی دارد1- حفظ سود سرمایه ، 2- تبدیل ارز به دلار با کمترین کارمزد، 3- حفظ ارزش سرمایه، 4- تبدیل سریع و آسان، 5- دسترسی همیشگی

کاربر گرامی برای ثبت سفارش خرید یا فروش تتر در سامانه تبادلات پارس بیت بدون کارمزد است.

کاربران گرامی بیتفینکس اولین کارگزاری کریپتو بود که در 15 ژانویه 2015 رمزارز تتر را بر روی پلتفرم خود معرفی کرد. بعد از آن رمزارزهای باثبات شناخته شدند و بیتفینیکس شاهد فعالیت عظیم این رمزارزها به خصوص تتر بود. از این رو، بیتفینکس به کارگزاری اصلی برای معاملات تتر تبدیل شد.

کرابران گرامی نوسان بازار یکی از نگرانی‌های تمامی معامله گران و سرمایه داران دنیای کریپتو است. زمانی که نهنگان آغاز به تسخیر بازار می‌کنند، کاربران تنها چند گزینه برای بررسی دارید. شما می‌توانید دارایی خود را بفروشید و دوباره به ارز فیات تبدیل کنید. این فرآیند وقت‌گیر است و هزینه زیادی در بر دارد. یا می‌توانید از بازار نزولی خارج نشوید و ضرر کنید در این بین تتر گزینه‌ دیگری نیز ارائه می‌دهد که میتوانید دارایی خود را به تتر تبدیل نمایید و ازضرر کردن و از دست دادن سرمایه خود جلوگیری کنید

کاربر گرامی از آنجا که تتر یکی از دارایی‌های بلاک‌چین است، تبدیل بیت‌کوین به تتر راحت تر از تبدیل بیت‌کوین به اتریوم است. این تبدیل راهی بدون اصطکاک برای فعالان فراهم می‌کند تا از نوسانات جلوگیری کنند و در بازار کریپتوکارنسی دوام بیاورند .

کاربر گرامی تتر مانند رمزارز های دیگر بازار توانایی انقلاب در سیستم های معاملات بین الملی دارد و بدون نیاز به تبدیل دارایی یا پرداخت هزینه انتقال اضافی در سراسر جهان قابل ارسال است.نکته حائز اهمیت در معاملات تتر این است که انتقال تتر به آسانی انتقال بیت کوین یا اتریوم و... در سطح بین الملی است.

میتوان این گونه گفت کاربرگرامی یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از تتر به عنوان ابزاری برای پرداخت، قابلیت تخمین‌پذیری آن است.مشاغلی که هزینه کالاها یا خدمات خود را با رمزارز پرداخت می‌کنند، معمولاً مجاز به تخمین ارزش پرداخت خود با دلار آمریکا هستند. رمزارزهای باثبات این نگرانی را برطرف می‌کنند زیرا همیشه با نمونه‌های ارزفیات خود ارزشی برابر دارند.

بهترین سایت خرید تتر سایتی است که دارای قیمت مناسب ، اعتبار حقوقی و حقیقی ، سهولت در استفاده، کارمزد معاملات و بدون واسطه بودن دریافت کند. سامانه تبادلات پارس بیت یکی از تخصصی ترین سامانه در ایران است که خرید و فروش تتر در آن بدون کارمزد صورت خواهد گرفت.

کاربر گرامی در حال حاظر تتر در ایران تحریم نیست و شما میتوانید بعد از ثبت و نام و احراز هویت در پارس بیت به معامله تتر بپردازید.

کاربر گرامی برای ثبت سفارش خرید یا فروش تتر با کارمزد 0 میتوانید در سامانه تبادلات پارس بیت ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت خود به معامله بپردازید.

کارمزد تتر در شبکه ترون کمتر از سایرین است.

کاربر گرامی بسته به شبکه انتخابی متفاوت می‌باشد. برای مثال تتر در شبکه تتر سریع‌تر از تتر شبکه اتریوم است

کاربر گرامی میتوانیم4 تا از مهم ترین کاربرد های رمزارز را بگوییم 1- خرید رمزارز، 2-انتقال به کیف پول و نگهداری به عنوان یک سرمایه، 3- انتقال به تمام نقاط جهان و تبدیل به دیگر ارزها، 4-خرید کالا از بسیاری از فروشگاه های بین المللی در جهان

کاربر گرامی این سئوال کمی سوال سختی است و نمی‌توان با اطمینان و قاطعیت به آن جواب داد. اگر از تتر به صورت مفید برای انجام معاملات استفاده شود، می توان آینده خوبی برای آن تصور کرد.

کاربران گرامی میتوانیم به 2 دلیل رمزارز های خود را باید تبدیل کنیم1- استفاده از مزایای رمزارز دوم، 2- کاهش استرس نوسانات قیمتی

کاربر گرامی تتر گلد (Tether gold) از اسمش پیداست به نوع خاصی از تتر گفته می‌شود که پشتوانه‌ی مالی آن طلا است

کاربر گرامی انتخاب بین این شبکه‌ها یک پاسخ ثابت ندارد و برای این‌کار باید دید چه شرایطی نیاز دارید. اگر پایین بودن کارمزد و انتقال بسیار سریع مطرح باشد، شبکه ترون باید انتخاب کنید اما وقتی اولویت، پشتیبانی بالای صرافی‌ها و کیف پول‌ها باشد، شبکه اتریوم انتخاب بهتری خواهد بود.

تتر به‌گونه‌ای طراحی شده که با دلار آمریکا مرتبط و وابسته باشد. به زبان ساده، یک توکن تتر ایالات متحده همیشه ۱ دلار خواهد بود.