بایننس کوین

قیمت بایننس کوین BNB

موجودی : 0
قیمت خرید از ما : 34,809,743 تومان
قیمت فروش به ما 34,096,532 تومان
بایننس کوین BNB
قیمت به دلار : 594.534846139 $
تعداد کل ارز : 0
میزان استخراج شده : 145,937,989
حجم 24 ساعته : 2,025,433,752 $
آخرین آپدیت : 2024-07-22T20:34:00.000Z
هفتگی
روزانه

نمودار بومی قیمت

قیمت لحظه ای بایننس امروز | خرید، فروش و تبدیل بایننس (BNB)

 

 تقریباً غیرممکن است که شما در دنیای ارزهای دیجیتال نام بایننسرا تا به حال نشنیده باشید! عنوانی که برای اغلب کاربران تداعی کننده صرافی رمزارز می باشد. صرافی بایننس علاوه بر فراهم‌کردن امکان تبادل ارزهای دیجیتال، یک رمزارز بومی با نام بایننس کوینعرضه کرده است که توانسته در اندک زمان کوتاهی به یکی از موفق‌ترین دارایی‌های دیجیتال تبدیل بشود.

 

خدمات خرید و فروش بایننس کوین در سامانه تبادلات پارس بیت 

بزرگ ترین و تخصصی ترین سامانه تبادلات خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران، ارائه قیمت خرید و تامین رمزارز بدون محدودیت ریالی و رمزارزی

1 – ارز دیجیتال بایننس کوین چیست ؟

ارز دیجیتال بایننس کوین به عنوان یک رمزارز مبتنی بر بلاکچین بایننس با نماد BNB شناخته شده است. در ابتدا این رمزارز با استفاده از بلاکچین اتریوم و بر اساس استاندارد ERC-20 منتشر گردید و بعد بلاکچین اختصاصی خود را راه اندازی کرد. از دلایل اصلی استفاده کاربران از رمزارز بایننس کوین مربوط به تخفیف در هزینه معاملات در صرافی بایننس می باشد.

5 کاربرد این ارز دیجیتال محبوب در صرافی بایننس :

نکته بسیار جالب رمزارز بایننس کوین این می باشد که سرمایه حاصل از فروش BNB صرف توسعه، تقویت برند تجاری، بازاریابی و درصدی از این سرمایه گذاری برای پیشبرد به روزرسانی های لازم در صرافی بایننس شده است.

 

حداکثر تعداد واحدهای این رمزارز (BNB) 200,000,000 می باشد و تا کنون 153,856,150 واحد بایننس کوین عرضه شده است البته در نظر داشته باشید دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

 

3 - فناوری پشت BNB چیست؟

فناوری پشت بایننس کوین شامل یک برنامه غیرمتمرکز DApp می باشدکه دسترسی به خدمات مالی مختلف مانند تجارت ارزهای دیجیتال و تأمین مالی پروژه‌های جدید را فراهم می‌ نماید.

4 - بایننس لانچ ‌پد چیست؟

بایننس لانچ پد پلتفرم اختصاصی می باشد که برای کمک به پروژه هایی مانند راه اندازی و عرضه رمزارزها مورد استفاده قرار می گیرد. در این ساختار به تیم هایی که می خواهند رمزارز جدیدی عرضه کنند؛ علاوه بر مشاوره های تخصصی، گام به گام در فرآیند اجرایی و بازاریابی کمک می نمایند.

در واقع، تیم پروژه در حالی که بروی طراحی و ساخت محصول متمرکز می‌شود تیم بایننس لانچ‌پد روی بازاریابی و برنامه های اولیه عرضه برای کاربران، برنامه ریزی می کند.

5 - بایننس دکس چیست؟

این اسم در واقع نام اختصاری صرافی توزیع شده بایننس می باشد که توسط خود صرافی ساخته شده و از رمزارز بایننس کوین قدرت می گیرد. از ویژگی بایننس دکس می توان به کارمزدهای پایین در تراکنش و امنیت بالا در معاملات توزیع شده نام برد. اگر چه کار با این صرافی توزیع شده سخت از صرافی اصلی به شمار می آید.

 • ژائو بنیان گذار صرافی بایننس، پیرامون چیستی بایننس دکس چنین می گوید:

بایننس دکس یک صرافی توزیع شده با شبکه توزیع شده از گره‌ها می باشد که کاربر می‌تواند کلیدهای خصوصی خود را در آن نگه دارد و کیف پول خود را مدیریت کنند.

6 - نیم نگاهی کوتاه به تاریخچه ی بایننس و رمزارز بومی آن

همان طور که در اطلاع هستیم بایننس در حال حاضر یکی از بزرگترین صرافی‌های موجود از نظر حجم معاملات روزانه به شمار می آید. در ابتدا این صرافی در چین قرار داشت، اما به دلیل قوانین سخت‌گیرانه کشور چین برای ارزهای دیجیتال، این صرافی به ژاپن انتقال پیدا کرد. از مهم‎ترین دلایل انتقال صرافی بایننس به ژاپن، علاقه‌مندی این کشور به ارزهای دیجیتال بود.

بایننس کوین در سال 2017 در رویداد عرضه اولیه، معرفی و راه اندازی شد اما بخشی از رمزارزهای BNB در همان عرضه اولیه میان شرکت کنندگان مختلف مانند سرمایه گذاران اصلی و تیم خود بایننس تقسیم شده است. در زمان عرضه 100 میلیون BNB به مبلغ 15 سنت فروخته شدکه در مجموع توانست حدود 15 میلیون دلار در همان ابتدا جمع آوری نماید. از ۱۵ میلیون دلار جمع‌آوری شده، ۳۵ درصد برای ارتقای پلتفرم و سیستم معاملاتی بایننس، ۵۰ درصد برای برندسازی، بازاریابی و آموزش کارکنان جدید و ۱۵ درصد باقی‌مانده نیز به‌عنوان ذخیره‌ای‌ برای مواقع اضطراری یا شرایط غیرمعمول و پیش‌بینی‌نشده در نظر گرفته شد.

این صرافی دو سال بعد بلاکچین بومی خود را راه اندازی و آن را بایننس چین (Binance Chain) نامید. با راه‌اندازی بایننس چین، بایننس کوین به رمزارز بومی این بلاکچین تبدیل شد.

 • قیمت ارزدیجیتال بایننس در ابتدای سال 2017 حدود ۰.۱ دلار بود، اما در اواخر سال قیمت این رمزارز به ۲۵ دلار رسید. این افزایش قیمت باعث شد تا افراد زیادی به آینده این ارز دیجیتال امیدوار شوند و سرمایه‌گذاری خود را شروع نمایند.

7 – تیم توسعه بایننس کوین

از بنیان گذاران و توسعه دهندگان ارز دیجیتال بایننس کوین می توان به چانگ پنگ ژائو مشهور به CZ مهندس علوم کامپیوتر چینی-کانادایی موسس صرافی بایننس و فردی به به نام  Yi HE اشاره نمود اما درحال حاضر تیم متخصص برای توسعه و نظارت بر BNB وجود ندارد و تمرکز اصلی آن روی توسعه این اکوسیستم می باشد.

8 – کاربرد رمزارز بایننس کوین

رمزارز بایننس کوین در سال 2017 برای اهدافی معینی مانند تخفیف در کارمزد های معاملاتی راه اندازی شد، اما مرز استفاده از آن فقط محدود به معاملات رمزارزی خلاصه نمی شود و به مرور زمان و توسعه توانسته است در سایر زمینه های مختلفی از زندگی استفاده بشود که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • رمزارز اصلی صرافی بایننس

این رمزارز کلیدی به عنوان رمزارز بومی و نیروی محرکه اقتصادی در معاملات صرافی غیرمتمرکز بایننس دکس، پرداخت هزینه ها، کمک به نهادهای مردمی و در طیف گسترده ای از برنامه و بازی های ارائه شده در بایننس مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر بیش از ۱۸۰ دارایی دیجیتال روی بایننس اسمارت چین منتشر شده و میلیون‌ها کاربر نیز در ارتباط با این شبکه هوشمند استفاده می‌ نمایند.

 • پرداخت کارمزد

طبق تعاریف بیشتر سرمایه گذاران از ارز دیجیتال بایننس کوین برای پرداخت کارمزد معاملات خود استفاده می نمایند.

 • پرداخت هزینه کالا و خدمات

از دیگر کاربردهای مهم این رمزارز می توان به ترید، پرداخت قبض انرژی، استفاده در فضای سرگرمی، نقل و انتقال در دنیای امروزی و... اشاره نمود.

9 - مزایای بایننس کوین

به طور خلاصه مزایای استفاده از BNB عبارتند از :

 1. غیرمتمرکز بودن
 2. نامحدود بودن بایننس کوین
 3. تراکنش های سریع
 4. کارمزد پایین
 5. سیستم توکن سوزی منحصر به فرد
 6. امکان گرفتن تخفیف و جوایز ویژه در انجام تمام تراکنش های بایننس کوین
 7. قابلیت تبدیل و مبادله بین رمزارزهای مختلف در بازار ارزهای دیجیتال با استفاده از سامانه تبدیل
 8. پشتیبانی از تمام سرویس های عامل و اندروید برای دستیابی به کاربردهای بایننس کوین
 9. تجربه و رابطه کاربری راحت بابت تسهیل در معاملات کاربران
 10. امکان استفاده و معامله با آن در خارج از صرافی بایننس
 11. تبادل با ارزهای فیات

10 -  توکن سوزی بایننس کوین

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال بایننس کوین برای کاهش کارمزد و افزایش قیمت این رمزارز یک استراتژی منحصر به فردی با نام توکن سوزی اجرا کرده اند که صرافی 20 درصد سود خودش را از این راه به دست آورده است.

توکن سوزی به معنای حذف دائمی تعدادیی از رمزارزهای در گردش می باشد. این کار موجب کاهش دائمی عرضه، تورم‌زدایی و در نهایت افزایش بهای یک ارز دیجیتال خواهد شد. به بیان ساده تر توکن سوزی بایننس کوین به این صورت می باشد که برای بازخرید BNB، باید ارزهای دیجیتال بایننس را سوزاند یا به عبارتی آن هارا از بین ببرد.

 • زمان این توکن سوزی هر سه ماه یک بار اتفاق می افتد. طبق توضیحات سایت اصلی صرافی بایننس اخرین توکن سوزی در تاریخ 17 ژانویه 2023 یعنی بیست و هفتم دی‌ماه 1402 صورت گرفت که طی آن 2,064,494.32 بایننس کوین سوزانده شده است. این توکن سوزی فصلی تا زمانی ادامه دارد که ۱۰۰ میلیون BNB نیمی از کل عرضه از چرخه خارج شوند.

اگر به نمودار قیمت BNB  در تالار ارزهای دیجیتال سامانه تبادل پارس بیت نگاه نمایید، متوجه خواهید شد که ارزش این رمزارز پس از هر بار سوزانده شدن، افزایش چشم‌گیری داشته است.

11 - نقش بایننس کوین در اکوسیستم صرافی بایننس

بایننس کوین به عنوان رمزارز اختصاصی بایننس، یکی از مهمترین بخش‌های اکوسیستم این صرافی را تشکیل می‌دهد. نقش بایننس کوین در صرافی بایننس عمدتاً شامل سه بخش است:

o کاهش هزینه‌های معاملاتی

از مهم ترین نقش‌های این رمزارز در صرافی بایننس کاهش هزینه‌های معاملاتی می باشد که با استفاده از بایننس کوین به عنوان رمزارز معاملاتی، کاربران می‌توانند هزینه‌های معاملاتی خود را به حداقل برسانند.

o حمایت از توسعه‌دهندگان

بایننس کوین به عنوان رمزارز اختصاصی بایننس، به توسعه‌دهندگان کمک می نماید تا برای ایجاد برنامه‌هایی که با اکوسیستم بایننس همخوانی دارند، از ابزارهایی مانند بایننس API استفاده کنند. بایننس API یک رابط برنامه‌نویسی می باشدکه توسعه‌دهندگان می‌توانند از آن برای دسترسی به اطلاعات بازار، انجام معاملات و مدیریت حساب‌های خود استفاده نمایند.

o ارائه خدمات انحصاری به کاربران

رمزارز بایننس کوین به کاربران صرافی بایننس اجازه می‌دهد تا از خدمات انحصاریی مانند برنامه‌های تحلیلی، دوره‌های آموزشی و خدمات پرداختی استفاده نمایند. برای مثال، با استفاده از بایننس کوین، کاربران می‌توانند به عنوان عضو برنامه‌ی VIP بایننس بهره‌مندی‌های خاصی مانند دسترسی به تحلیل‌های بازار و خطوط پشتیبانی اختصاصی داشته باشند.

12 - رمزارز بایننس کوین با بیت کوین

مقایسه ارز دیجیتال  ایننس کوین با بیت کوین چندان مقایسه جذابی نیست زیرا این دو رمزارز محبوب با اهداف مختلفی به وجود آمده اند و شرایط متفاوتی از حمایت ها بر روی آن ها نیز وجود دارد. اما نکته ی حائز اهمیت می باشد که ارز دیجیتال بیت کوین با بایننس کوین تفاوت هایی باهم دارند که میتوان به موارد اشاره نمود:

o        تخفیف شبکه بایننس کوین بعد از 5 سال در سال 2021 به پایان رسید و این اتفاق برای بسیاری از کاربران و طرفدارن این رمزارز ناخوشایند بود.

o        پیشرفت بایننس کوین مستقیما با شهرت صرافی بایننس در ارتباط است به بیان ساده تر حرکت به سمت جلو برای BNB بسیار دشوار می باشد و هر تأثیری بر صرافی، مستقیماً بر شهرت این ارز دیجیتال نیز تأثیر می‌گذارد و برای کشور هایی مانند ایران که در تحریم به سر می برد باعث شده است که دسترسی به امکانات و خدمات صرافی بایننس نداشته باشند و مگر با فیلتر شکن یا دور زدن صرافی بایننس که خطرات بسیار زیاد از جمله از دست رفتن رمزارز و حتی قفل شدن حساب کاربری و...در پی دارد.

o        نوسانات یک از بزرگ ترین معایب تمام رمزارزها از جمله BNB با آن روبه رو هستند. در این بازار ممکن است یک شب سود نمایید و شبی دیگر به راحتی 30 الی 70 درصد از سرمایه خود را از دست بدهید بسیاری از سرمایه گذاران این تغییرات قیمت را بسیار خطرناک می دانند.

14 - بلاکچین بایننس کوین

ارز دیجیتال بایننس‌کوین در ابتدای کار برروی بلاکچین اتریوم طراحی شده بود و از رمزارزهایی با استاندارد ERC-20 استفاده می‌کرد. این رمزارز بعد از توسعه و گسترش شبکه به تدریج به زنجیره اختصاصی خود بایننس به نام بایننس چین انتقال پیدا کرد.

 • زنجیره بایننس از ساز و کار اجماع تحمل خطای بیزانس (Byzantine fault) استفاده می‌ نماید و از انواع مختلفی از نودها یا همان گره‌ها تشکیل شده است.

معرفی 3 گره اصلی در اجماع تحمل خطای بیزانس :

1 - گره‌های اعتبارسنج (Validator Nodes):

وظیفه این گره‌ها شناسایی و انتخاب اعضای جامعه به منظور رای‌دهی برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها به شمار می آید.

2 - گره‌های شاهد (Witness Nodes):

این نودها، شاهد فرایند اجماع بوده و تراکنش‌ها را به دیگر گره‌ها منتقل می‌ نمایند.

3 - گره‌های شتاب‌دهنده (Accelerator Nodes) :

گره‌های شتاب‌دهنده به خود صرافی بایننس تعلق داشته و وظیفه ی آن ها سرعت بخشیدن به فرایند اعتبارسنجی تراکنش‌ها می باشد.

امکان استخراج بایننس‌کوین در بلاکچین وجود ندارد و دلیل اتفاق این می باشد که کلیه رمزارزهای موجود در این شبکه از پیش استخراج شده و از طریق عرضه اولیه در سال 2017 عرضه شده‌اند.

15 - خرید بایننس کوین :

همراهان عزیز برای خرید بایننس کوین می‌توان از صرافی‌های بین‌المللی معتبری مانند بایننس استفاده نمایید. اما به علت تحریم ها اکثر صرافی های بین المللی به کاربران ایرانی خدماتی ارائه نمی دهند و در صورت افتتاح حساب در یکی از این صرافی ها، امکان بسته شدن یا بلوکه شدن حساب کاربری و از دست رفتن دارایی هایتان بسیار زیاد می باشد. این مسئله می‌تواند منجر به از دست رفتن همیشگی دارایی‌های موجود در آن حساب گردد.

پس به طور کلی می توانید یکی از دو روش زیر را برای معاملات خرید و فروش خود استفاده نمایید :

1 - خرید مستقیم از سایت‌های ایرانی از طریق واریز ریال

2 - تبدیل بیت کوین یا تتر به بایننس کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال بازار در سامانه تبدیل

ما در سامانه تبادلات پارس بیت با سال ها تجربه امکان خرید و فروش رمزارز بایننس کوین همراه با قیمت لحظه‌ای و بدون واسطه را برای کاربرانمان فراهم کرده‌ایم تا پس از ثبت نام و طی کردن فرآیند احراز هویت به سادگی معاملات خود را در بازار ارزهای دیجیتال انجام دهند.

16 - فروش  بایننس کوین

کاربران گرامی علاوه بر اینکه مقدار بایننس کوین مدنظرتان را از صرافی پارس بیت خریداری نمایید، می توانید BNB خود را به صرافی پارس بیت بفروشید و در ازای آن، ریال دریافت نمایید.

 • به‌منظور ایجاد یک سرمایه‌گذاری موفق در بازار پارس بیت و خرید ارز دیجیتال BNB  توصیه می‌نماییم که همواره به چرخه‌های بازار توجه دقیق داشته باشید و هرگز بیش از توان مالی خود سرمایه‌گذاری نکنید. البته این مسئله صرفاً مربوط به رمزارز بایننس کوین نیست و توصیه می‌کنیم در هنگام خرید بیت کوین کش، اتریوم، تتر، بیت کوین و سایر رمزارزهای بازار نیز به این نکته بسیار مهم دقت بفرمایید.

17- مراحل فروش و خرید بایننس کوین با ریال

برای خرید و فروش بایننس کوین ، با ریال، ابتدا نیاز دارید تا مراحل زیر را انجام دهید :

 مرحله اول :

ایجاد حساب کاربری در پارس بیت

به صفحه اول سایت مراجعه و در قسمت معین شده ثبت نام نمایید.

پس از ثبت نام در صرافی، برای خرید BNB و سایر ارزهای دیجیتال از طریق ریال و درگاه بانکی می‌بایست مرحله دو را انجام بدهید.

مرحله دوم : 

 تکمیل احراز هویت در پارس بیت

احراز هویت مشتریان یا KYC فرآیندی رایج در تمامی صرافی‌های دنیا است. در صرافی‌های بین‌المللی،KYC  طبق قوانین کارگروه ویژه اقدام مالی (FATF) صورت می‌گیرد. همچنین در صرافی‌‌های ایرانی فرآیند احراز هویت با نظارت پلیس فتا و مراجع قانونی انجام می‌شود.

برای احراز هویت در سامانه تبادلات پارس بیت در عرض 10 دقیقه با داشتن کارت های شناسایی و عکس سلفی و تایید شماره تلفن همراه به معامله بپردازید.

مرحله سوم :

آغاز خرید یا فروش بایننس کوین

پس از انجام فرآیند احراز هویت در صرافی‌ و تأیید مدارک و حساب بانکی، از طریق درگاه بانکی می‌توانید خرید و فروش BNB را انجام دهید. این نکته را به خاطر بسپارید که برای خرید بایننس کوین فقط از همان کارت‌های بانکی که در صرافی تأیید شده می توانید استفاده نمایید.

(برای تأیید کارت بانکی باید کارت بانکی مد نظر خود به نام شما باشد.)

مرحله چهارم :

 واریز یا دریافت BNB از پارس بیت

همراهان عزیز بعد از اینکه در درگاه صرافی، مبلغ را با کارت بانکی تأییدشده انتقال دادید، می توانید سفارش خود را ثبت و رمزارز بایننس کوین خود به کیف پول مد نظر شما واریز می شود.

18 - نکات مهم انتخاب خرید bnb از صرافی پارس بیت

19 - از چه کیف پولی برای بایننس کوین استفاده کنیم؟

قبل از این که به معرفی کیف پول های برتر برای نگهداری ارز دیجیتال بایننس کوین بپردازیم بهتر می باشد ابتدا به معرفی کلی کیف پول های دیجیتالی پرداخته شود تا برای آن دسته از کاربرانی که در این زمینه آشنایی ندارند کاملا قابل درک شود.

برای ذخیره، نگهداری و همچنین معامله تمامی ارز های دیجیتال نیاز به کیف پول های دیجیتال است که دارای دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری می باشند. مدل های سخت افزاری کاملا فیزیکی بوده و می توانید از فروشگاه های بزرگ و معتبر خریداری نمایید. اما مدل نرم افزاری آن را باید از اینترنت دانلود کرده و بر روی گوشی یا دسکتاپ خود نصب نمایید.

نکات بسیار مهم برای انتخاب یک کیف پول مناسب :

o امنیت

o کلید خصوصی

o رابطه کاربری ساده

o پلتفرم های پشتیبانی

کیف پول های سخت افزاری

بهترین کیف پول های پیشنهادی برای ذخیره بایننس کوین به صورت امن، استفاده از کیف پول سخت افزاری مانند لجر، ترزور، سیف پال و … می باشد.

 • می توانید برای خرید و مشاوره کیف پول سخت افزار به کارشناسان ما پیام بدهید.

کیف پول‌های سخت‌افزار، رمزارز را بصورت آفلاین ذخیره و با کاهش ریسک، یک لایه امنیتی اضافه می نماید و دسترسی هکرها از راه دور به دارایی شما را دشوارتر می‌کنند.

الف ) کیف پول های لجر:

لجر نانو اس یکی از بهترین و امن ترین کیف پول‌های سخت‌افزاری برای حفظ و ذخیره سازی رمزارز BNB می باشد. کلیدهای خصوصی به صورت سرد در لجر نانو اس نگهداری می‌شوند. با قرار دادن یک پین کد مخفی می‌توان از طریق لجر نانو اس هزینه را ارسال یا دریافت کرد.

 • حتی اگر این دستگاه به سرقت برود یا رمز ورود به آن را فراموش نمایید می‌توانید اطلاعات آن را بازیابی نمایید. شاید یکی از معایب این کیف پول گران بودن نسبی آن است که البته کیفیت آن این هزینه را جبران خواهد کرد.

مزایا :

 • سطح امنیتی بسیاربالا
 • یکی از بهترین سازندگان کیف پول‌های رمزنگاری شده سرد
 • ذخیره دارایی به صورت افلاین

ب) کیف پول سیف پل :

سیف پل با محصولات و خدمات ویژه‌ای که ارائه می‌دهد به یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ارائه‌دهندگان کیف پول تبدیل شده است. مهم‌ترین محصول این شرکت را می‌توان کیف پول های سخت افزاری سیف پل اس‌وان دانست. جالب است بدانید بایننس یکی از حامیان اصلی این کیف پول به شمار می اید و از همان ابتدا بر روی این پروژه سرمایه‌گذاری کرده است. در حال حاضر، سیف پل به‌عنوان یک کیف پول مستقل با همه امکانات در دسترس کاربران قرار گرفته است. بسیاری از افراد از این کیف پول به‌عنوان یکی از کیف پول‌های قدرتمند در آینده‌ای نه‌چندان‌دور یاد می نمایند.

مزایا:

 • امنیت و فناوری پیشرفته
 • احراز هویت دوعاملی
 • ذخیره افلاین به صورت افلاین

پ) کیف پول ترزور (Trezor)

«ترزور» یک کیف پول سخت‌افزاری می باشد که بایننس کوینرا هم پشتیبانی می نماید. مدل (( T )) در فوریه ۲۰۱۸ رو نمایی شده است که جدیدترین کیف پول ترزور به شمار می آید و دارای صفحه نمایش لمسی است. کیف پول های ترزور تنها با کامپیوتر سازگار‌ هستند و نمی‌توان آن ها را با تلفن همراه کنترل کرد.

کیف پول های نرم افزاری

الف) کوینومی (Coinomi)

 کیف پول کوینومی یک کیف پول نرم‌افزاری با چند پلتفرم می باشد که امکان ذخیره بیش از ۱۵۰۰ رمزارز مختلف را فراهم می نماید. کوینومی برای «ویندوز»، «اندروید»، «لینوکس» و «ios» منتشر شده است.

 • از صدها ارز دیجیتال و توکن مختلف پشتیبانی می‌ نماید.
 • از زبان‌های زیادی از جمله انگلیسی، روسی و چینی پشتیبانی می‌ نماید.
 • انجام معاملات با آن آسان است زیرا می‌توان از سرویس‌های تعبیه‌شده در آن استفاده کرد.
 • نصب آن آسان بوده و تنها با چند کلیک، می‌توان یک کیف پول ایجاد کرد.
 • امکان تبدیل رمزارزها به یکدیگر
 • کاملا رایگان

ب) اگزودوس (Exodus)

 اگزودوس یک کیف پول نرم‌افزاری با طراحی زیبا می باشد که بیش از ۱۰۰ رمزارز را قبول می‌کند.اگزودوس پیشنهاد خوبی برای کسانی می باشد که در بحث رمزارزها تازه وارد‌ هستند.یکی از ویژگی های این کیف پول سازگاری آن با کیف پول سخت افزاری TREZOR است.

 • دانلود رایگان بدون نیاز به ثبت نام
 • امکان اتصال این کیف پول با کیف پول‌ سخت‌افزاری ترزور
 • تبدیل ارز دیجیتال تنها با یک کلیک
 • طراحی کاربری ساده
 • گروه پشتیبانی قوی که به طور شبانه روزی، از کاربران اکسودوس هم در سایت و هم در اپلیکیشن، پشتیبانی می‌کند.

پ)تراست ولت :

 کیف پول تراست ولت یک کیف پول نرم‌افزاری بسیار محبوب می‌باشد که از رمزارزهای بسیار زیادی از جمله بایننس کوین را پشتیبانی می نماید.

 • ایمن و مطمئن و قابلیت دسترس و رایگان
 • ساده، سهولت در استفاده و کاربرپسند
 • امکان تعیین رمز عبور برای ورود به کیف پول
 • قابلیت نصب همزمان روی چند دستگاه موبایل
 • ارائه شده برای دو سیستم عامل اندروید و ios
 • ذخیره شدن کلیدهای خصوصی بر روی دستگاه کاربر
 • مشاهده کامل دارایی‌ها به همراه قیمت لحظه‌ای رمزارزها

ت) مای اتر ولت  :

مای اتر والت یک کیف پول بر بستر مرورگر وب می باشد که برای آسان کردن کار کاربران افزونه کروم نیاز دارد. از آنجا که این کیف پول امنیت بالایی برخورداراست کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند ترزور (Trezor) و لجر (Ledger) آن را در کیف پول‌های خود ادغام کرده‌اند.

 • دارای رابط رایگان و متن باز
 • دادن اجازه ساختن کیف پول‌های شخصی به کاربران
 • دارای رابط اختصاصی برای بایننس ک
 • ذخیره نشدن دارایی‌ها و اطلاعات محرمانه در سرورهای مای اتر والت
 • ارائه رابط کاری برای اتصال و استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری

22 -  4 دلیل سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بایننس کوین

      به دست آوردن سرمایه با ترید BNB یا سایر ارزهای دیجیتال

      به دست آوردن بازده بلند مدت از سرمایه‌گذاری از طریق نگهداری رمزارزهای BNB در مدتی طولانی

      حفظ سرمایه در یک شبکه غیرمترمزکز قابل اعتماد و امن

      تمایل داشتن به پروژه ارز دیجیتال بایننس کوین و علاقه به حمایت مالی از این پروژه

23 - اهداف ارز دیجیتال BNB

 1. قدرت بخشیدن به اکوسیستم بایننس
 2. ساختاردهی به عملیات بایننس
 3. پرداخت هزینه های فهرست
 4. پرداخت هزینه های مبادله
 5. پرداخت کارمزد هزینه های معاملات در صرافی
 6. سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتالی که در عرضه های اولیه بایننس لانچ پد، ارائه شده اند.
 7. رفع نیازمندی به پول های سنتی در صرافی بایننس و کاهش هزینه های اضافی

 

پارس بیتی عزیز می توانید در سامانه تبادلات پارس بیت بعد از افتتاح حساب کاربری و احراز هویت در کمترین زمان ممکن به خرید و فروش رمزارز بپردازید.

بله در سایت پارس بیت قابلیت فروش و نیز تبدیل BNB به ریال برای کاربران فراهم شده است.

خیر برای خرید انواع ارز دیجیتال باید حساب کاربری شما توسط کارشناسان متخصص پارس بیت تائید بشود.

به بیان ساده تر بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک رمزارز رمزنگاری شده می باشد که می‌تواند برای مبادله و پرداخت هزینه در صرافی بایننس استفاده شود. مانند هر رمزارز دیگری، بایننس کوین کاربردهای زیادی به غیر از معامله در صرافی بایننس به همراه دارد.

است از مهم‌ترین کاربردهای بایننس کوین می‌توان به پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در صرافی بایننس اشاره کرد.