خرید ۱ میلیارد دلار BTC توسط مایکرو‌استراتژی؛ خرید بیت کوین تمامی ندارد

مایکل سیلور (Michael Saylor) مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی پس از خرید یک میلیارد دلار بیت کوین دیگر گفت که شرکت وی قصد ندارد تا میزان خرید بیت کوین خود را کاهش دهد.

شرکت تحلیل اطلاعات تجاری MicroStrategy روز چهارشنبه پس از خرید ۱۹,۴۵۲ بیت کوین دیگر، دارایی‌های بیت کوین خود را تا ۲۷ درصد افزایش داد. مجموع دارایی‌های بیت کوین این شرکت اکنون به ۹۰,۵۳۱ کوین رسیده است.

طبق اعلام رسمی وبسایت MicroStrategy در روز چهارشنبه، این کوین‌ها با قیمت تقریبی ۵۲,۷۶۵ دلار خریداری شده است که مجموع آنها بیش از یک میلیارد دلار می‌شود.

مایکل سیلور مدیرعامل شرکت MicroStrategy گفت که تمرکز این شرکت اکنون بر روی دو موضوع قرار داده شده است: رشد نرم‌افزارهای تحلیلی این شرکت و خرید بیت کوین بیشتر.

وی افزود:

شرکت MicroStrategy هم‌چنان بر روی دو استراتژی خود معطوف است. این دو استراتژی عبارتند از کسب‌وکار نرم‌افزار تحلیل شرکتی و خرید و حفظ بیت کوین.

طی ۶ ماهی که از اولین سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری شرکت MicroStrategy بر روی بیت کوین می‌گذرد، این شرکت بیش از ۴ میلیارد دلار برای این ارز دیجیتال هزینه و سرمایه‌گذاری کرده است. سیلور گفته است که به این زودی برنامه‌ای برای متوقف ساختن خرید بیت کوین ندارند.

وی گفت: این شرکت اکنون بیش از ۹۰,۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد. این موضوع مجددا باور و عقیده ما را تایید می‌کند که بیت کوین به عنوان پذیرفته‌شده‌ترین ارز دیجیتال جهان می‌تواند به عنوان ذخیره ارزش قابل اعتماد عمل کند. ما به استراتژی خود در خصوص خرید BTC ادامه خواهیم داد و در زمان‌های مختلف و بر اساس شرایط بازار، به خرید بیت کوین اقدام می‌کنیم.

ارزش خرید اخیر شرکت MicroStrategy از اعداد و ارقام خریدهای قبلی پیشی گرفته است. این شرکت در تاریخ ۱۷ فوریه اعلام کرده بود که تا ۹۰۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین می‌خرد.

فانگ لی (Phong Le) رییس و مدیر ارشد مالی شرکت MicroStrategy گفته است که خرید بیتکوین به شناخت و ارتقای برند این شرکت به عنوان یک کسب‌وکار نرم‌افزاری کمک می‌کند و هم‌چنین نشانه‌ای از باور داشتن به شبکه بیت کوین است.

وی در این خصوص گفت:

معتقدیم که استراتژی ما در قبال بیت کوین شامل دارایی‌های بیتکوین و فعالیت‌های مرتبط با پشتیبانی از شبکه بیت کوین، مکمل کسب‌وکار نرم‌افزاری شرکت است و منجر به افزایش آگاهی و شناخت از برند ما و ارائه فرصت‌های جدید برای جلب مشتریان جدید می‌شود.

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه