احیای قیمت تزوس به دنبال اعلام ساخت DAO روی بلاک چین آن!!

به نظر می‌رسد که قیمت تزوس بعد از افت اخیر بازار رمز ارز‌ها، بیشترین احیا را داشته است و این بعد از آن روی داد که تیمی از توسعه‌دهنده‌ها اعلام کردند که کاربران به زودی قادر خواهند بود که سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) را بر روی بلاک چین این رمز ارز ایجاد کنند.

بعد از اینکه ارزش بازار تزوس بیش از ۲۰ درصد افت کرد و قیمت این رمز ارز از ۲.۹۰ دلار به ۲.۳۰ دلار رسید، لیکوید شدن ۱.۸۰ میلیون دلاری این دارایی به وقوع پیوست. در حالی که قیمت پایین می‌آمد، صحبت در مورد این رمز ارز در شبکه‌های اجتماعی افزایش پیدا کرد. بنا به گزارش LunarCRUSH، تعاملات اجتماعی این رمز ارز در خلال این مدت ۱۵۷ درصد افزایش پیدا کرد.

این احساسات مثبت به نظر می‌رسد که به دلیل اعلامیه اخیری باشد که ابراز داشته که از این به بعد هر کس می‌تواند در بلاک چین تزوس اقدام به ساخت سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز کند. این ویژگی به کاربران اجازه رای‌گیری و پیشنهاد می‌دهد، نمایی که در بسیاری از بلاک چین‌های دیگر موجود است. این خبر مورد استقبال جامعه این رمز ارز قرار گرفت و به عنوان کاتالیزوری برای احیای آن عمل کرد.

افزایش نمود تزوس در رسانه‌های اجتماعی، بسیاری را ترغیب کرد که این رمز ارز را در قیمت پایین بخرند و این فشار خرید باعث احیای قیمت این رمز ارز شد. در اینجا بود که تزوس رشدی بیش از ۳۳ درصد را تجربه کرد. از منظر تکنیکال، تزوس از خط روند میانی یک کانال موازی نزولی برگشت خورده است که این کانال از اواخر آوریل ۲۰۲۰ شکل گرفته است.

از آن زمان تا کنون، هر زمان که تزوس چنین برگشتی را انجام داده با مقاومتی شدید روبرو شده است و در نهایت دوباره به داخل کانال برگشته است. تقاضای بیشتر برای تزوس در این مرحله ممکن است منجر به شکستن خط روند بالایی کانال شود و سرانجام باعث شود که تزوس از این کانال خارج شود و حرکت نزولی را آغاز کند. عبور از این مقاومت برجسته، احتمالا حرکت به سمت قله تاریخی این رمز ارز را آغاز کند. این قله تاریخی ۴.۵۰ دلار بوده است.

البته فراموش نکنید که این چشم‌انداز صعودی تنها زمانی حاصل می‌شود که تزوس بتواند مقاومت ۳.۲۰ دلاری موجود را به حمایت تبدیل کند. اگر تزوس برای انجام این کار با شکست مواجه شود، احتمالا قیمت این رمز ارز به خط روند میانی کانال یعنی تقریبا ۲.۲۰ دلار برخواهد گشت. نظر شما چیست؟ تحلیل شما از قیمت تزوس چگونه است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه