ارزش کل دارایی‌های اتریوم از 100,000,000,000 دلار گذشت!

به گزارش پایگاه داده Messari، ارزش کل دارایی‌های اکوسیستم اتریوم فراتر از ۱۰۰ میلیارد دلار رفت.

Messari جزئیات سیر تکاملی قیمت این پلت‌فرم پیش‌رو را ارائه می‌دهد. به گفتهٔ این شرکت، ظرفیت بازار توکن‌های ERC-20 در اتریوم از سال ۲۰۱۷ شروع به رشد کرد. رایان واتکینز، تحلیلگر ارشد تحقیقات در Messari، خاطرنشان کرد که روند رشد در ماه جولای به یک نقطه عطف تاریخی رسیده است. او همچنین ذکر کرد که در ماه‌های اخیر، ارزش کل توکن‌های ERC-20 به اندازه‌ای افزایش یافته که در دوسال گذشته بی‌سابقه بوده است!

«در Q3 ارزش کل دارایی‌های اتریوم برای اولین بار از سال ۲۰۱۸ از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر رفت -اوج شکوفایی ICO. در حال حاضر محدودیت بازار توکن‌های ERC-20 با اختلاف قابل توجهی از ETH پیشی می‌گیرد.»

واتکینز می‌گوید رشد قیمت در اتریوم پرسش‌های زیادی را در مورد آیندهٔ دومین رمز ارز  بزرگ برانگیخته است. یکی از همین سوالات درخصوص عملکرد ناخوشایند قیمت اتریوم نسبت به افزایش درخشان دیفای (DeFi) است.

نگرانی دیگر برای واتکینز این است که احتمال دارد صدور برخی توکن‌ها در اتریوم، مانند (USDT (Tether و سایر ارزهای پایدار در درازمدت برای بهبود ETH مفید نباشند. مایک مک گلون، تحلیلگر بلومبرگ نیز اخیرا اعلام کرده که معتقد است ETH جایگاه دوم را به لحاظ سرمایه بازار به USDT از دست خواهد داد.

 

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه