همکاری Google Cloud با بلاک‌چین EOS

بلاک‌چین EOS  که توسط Block.One ساخته شده است، از یک ویژگی شبه غیرمتمرکز استفاده می‌کند. شبکه‌ای که از 21 تولیدکننده بلاک تشکیل شده است و نه از تعداد بیشماری از آنها.

متفاوت با بیت‌کوین و سایر رمز ارزهای مطرح که به تعداد بینهایتی از نودها اجازه مشارکت و تایید تراکنش‌ها را می‌دهند، تمام این 21 تولید‌کننده بلاک باید توسط دارندگان توکن EOS  انتخاب شوند. یک پشتیبان‌ تولیدکننده بلاک نیز در شبکه EOS  وجود دارد که می‌تواند هر وقت که لازم است (وقتی یکی از آن 21 نفر مسئولیت خود را انجام ندهد) وارد شبکه تولیدکننده‌ها شود.

امروزه بزرگترین تولیدکننده بلاک در شبکه EOS در بایننس، Huobi و OKEX و مراکز اطلاعات ساخته شده توسط جامعه EOS  هستند.

شرکت گوگل اولین غول سلیکون ولی است که میخواد تولیدکننده بلاک در بلاک‌چین EOS باشد. در پی این همکاری Google cloud و Block.one بستر مناسب برای توسعه برنامه‌های کاربردی در بلاک‌چین EOS را فراهم می آورند.

به گزارش، متن بیانیه منتشر شده توسط گوگل بدین شرح است:

“مفتخریم اعلام کنیم که Google cloud با Block.one وارد همکاری شده است و می‌خواهد به عنوان یک تولیدکننده بلاک در راستای تولید ساختارهای لازم برای توسعه شبکه EOS که بر روی بلاک‌چین EOSIO ساخته شده فعالیت نماید. گوگل امیدوار است که نتیجه این همکاری باعث افزایش شفافیت، امنیت در بلاک‌چین عمومی شرکت Block.one شود.”

شرکت Block.one بدون فوت وقت ورود گوگل را خوش آمد گفت:

“ذوق زده هستیم از اینکه یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده زیرساختارهای ابری به جامعه EOS  پیوسته و می‌خواهد به عنوان یک تولیدکننده بلاک فعالیت نماید.”

گفتنی است که تولیدکننده‌های بلاک در شبکه EOS نقش بسیار مهمی دارند. این شراکت می‌تواند برای بهبود وضعیت شبکه EOS کمک شایانی باشد.

 

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه