بلومبرگ: قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می رسد

بلومبرگ در خبرنامه ارز دیجیتال اخیر خود بیان کرده است که بیت کوین تمایل به افزودن صفر به قیمت خود دارد. بلومبرگ در این خصوص خاطرنشان کرد که قیمت این ارز دیجیتال در گذشته طی کمتر از ۴ سال از ۱۰۰۰ به ۱۰,۰۰۰ دلار رسید.

به بلوغ رسیدن بازار بیت کوین ممکن است این روند را تا حدی کند کرده باشد اما بلومبرگ معتقد است که روند صعودی بیت کوین متوقف نشده است.

این خبرگزاری اذعان داشت که رشد بیت کوین مجددا رخ می‌دهد، اما ممکن است مدتی طول بکشد. بلومبرگ در این خصوص گفت:

اگر بیت کوین روند افزایش قیمت قبلی خود را به دست آورد، تقریبا دوبرابر زمانی که از ۱۰۰۰ به ۱۰,۰۰۰ دلار رسید طول می‌کشد تا به قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد که می‌تواند سال ۲۰۲۵ باشد.

هرچند این پیش‌بینی به ظاهر جسورانه می‌رسد اما در مقایسه با سایر پیش‌بینی‌ها که طی ماه‌های اخیر شاهد بودیم تا حدودی محافظه‌کارانه است. PlanB، یکی از تحلیلگران ارز دیجیتال، اخیرا بیان کرده است که بیت کوین هم‌چنان مطابق با مدل انباشت به جریان پیش می‌رود و پیش‌بینی کرد که تا اواخر سال ۲۰۲۰ قیمت آن به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد.

علاوه بر روندهای گذشته، بلومبرگ بیان کرده است که عوامل بنیادین عرضه و تقاضا نیز از افزایش قیمت بیت کوین حمایت می‌کنند. این موضوع نشان می‌دهد که تقریبا ۹۰ درصد کل موجودی بیت کوین استخراج شده است، در حالی که علاقه سرمایه‌گذاران سازمانی در حال افزایش است به طوری که Grayscale Bitcoin Trust تقریبا ۵۰۰,۰۰۰ بیت کوین خریداری کرده است.

پیش‌بینی کوتاه‌مدت بلومبرگ این است که بیت کوین تا اواخر سال جاری می‌تواند به رکورد قیمت سال ۲۰۱۹ یعنی ۱۴,۰۰۰ دلار برسد.

 

منبع: cointelegraph


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه