تیم دراپر گفت علاوه بر ۳۰.۰۰۰ بیت کوین، مقدار زیادی آلتکوین هم دارد!

تیم دراپر میلیاردر عرصه فناوری اعلام کرد علاوه بر ۳۰,۰۰۰ بیت کوین، آلتکوین های بسیار زیادی در اختیار دارد.

تیم دراپر سرمایه‌گذار برجسته و میلیاردر عرصه فناوری که تقریبا ۳۰,۰۰۰ بیت کوین مصادر شده از سیلک رود (Silk Road) را خریداری کرده است، اعلام کرد که دارایی‌های او شامل حداقل ۶ ارز دیجیتال مختلف است.

دراپر در سخنرانی خود در کنفرانس اخیر سرمایه‌گذاری اعلام کرد که دارایی‌های او شامل بیت کوین کش، ریپل، تزوس و آراگون (Aragon) است. وی افزود:

من به ارزهای دیجیتال باور دارم. به نظرم پذیرش ارزهای دیجیتال در آستانه رخ دادن است. این موضوع برای جهان بسیار مهم است و می‌خواهم دنیا بداند و سایر افراد جهان نیز به این عرصه بپیوندند.

تیم دراپر آلتکوین

اظهارنظر دراپر سه هفته پس از هک‌شدن حساب توییتر او برای تبلیغ بیت کوین کش بیان شد. در این توییت بیان شده بود که شرکت VC بیت کوین کش خریده است. اما این موضوع که دراپر واقعا بیت کوین کش در اختیار دارد شرایط جدیدی برای این رویداد به وجود آورد.

دراپر طی ۷ سال گذشته یکی از سرمایه‌گذاران فعال ارز دیجیتال بوده است و سرمایه‌گذاری‌های چند میلیون دلاری در چندین استارت‌آپ و پروژه‌های تازه‌کار نظیر صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس انجام داده است. در سال ۲۰۱۹، وی اعلام کرده بود کاملا از بازار بورس عمومی به سمت ارزهای دیجیتال رفته است.

دراپر مدت‌ها است وارد عرصه آلتکوین ها شده است و در سال ۲۰۱۷ تایید کرد سرمایه او نیز در شکایت علیه پروژه ICO تزوس دخیل بوده است.

در فروم Quora در ماه اکتبر ۲۰۱۹، دراپر گفت به نظر او ریپل عملکرد بسیار خوبی دارد و در آستانه رشد و افزایش قیمت چشمگیر است. وی در این خصوص گفته است:

با نگاهی به افزایش ۳ برابری قیمت بیت کوین طی ۵ ماه گذشته انتظار می‌رود قیمت XRP نیز چنین رشدی داشته باشد.

این اظهارنظر نشان می‌دهد که حتی میلیاردرها نیز در پیش‌بینی قیمت‌ها خوب نیستند.

اوایل سال جاری وی اعلام کرد که وی در ازای دریافت یک میلیون توکن ANT، یک میلیون دلار در پروژه آراگون سرمایه‌گذاری کرده است. یک میلیون توکن ANT معادل با ۲.۵۲ درصد موجودی این ارز دیجیتال است.

سرمایه‌گذاری دراپر بر روی آلتکوین ها هنوز بسیار کمتر از دارایی بیت کوین او است. در سال ۲۰۱۴، وی ۳۰,۰۰۰ بیت کوین با قیمت ۶۳۲ دلار خرید. این سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ درصد رشد داشت و تقریبا به ۳۱۵ میلیون دلار رسیده است.

بعید است که دراپر به این زودی بیت کوین‌های خود را بفروشد. در اوایل سال جاری وی پیش‌بینی سال ۲۰۱۸ خود را مجددا بیان کرد و گفت قیمت بیت کوین طی ۲ سال آینده از ۲۵۰,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد. اگر پیش‌بینی دراپر محقق شود، ارزش بیت کوین‌های او به ۷.۵ میلیارد دلار خواهد رسید.

 

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه