دارایی ارز دیجیتال شرکت Grayscale تنها در ۱۱ روز ۱ میلیارد دلار افزایش یافت

توییتر شرکت گری اسکیل (Grayscale) در ۲۸ جولای توییتی منتشر کرد که به افزایش دارایی‌های این شرکت سرمایه گذاری به ۵.۱ میلیارد دلار اشاره داشت. ۴,۳۱۰ میلیون دلار این سپرده‌ها بیت کوین هستند و ۵۸۱ میلیون دلار آن به شکل اتریوم ذخیره شده‌اند. بخش کوچکتر سپرده‌های این شرکت به صورت بیت کوین کش، اتریوم کلاسیک، هورایزن، لایت کوین، استلار لومنس، زدکش و کوین‌های XRP ریپل است.

این شرکت سرمایه گذاری و مدیریت دارایی، در طی ۱۱ روز گذشته‌ ۷۸۲ میلیون دلار به ارزش سپرده‌های بیت کوینی خود اضافه کرده و سپرده‌های اتریوم آن نیز ۱۷۴ میلیون دلار افزایش داشته است. سپرده‌های بیت کوین کش این شرکت نیز بیشتر از ۲ برابر افزایش یافته و از۶ میلیون دلار به ۱۲.۸ میلیون دلار رسیده است. اتریوم کلاسیک نیز به میزان ۱۲.۷ میلیون دلار و لایت کوین به میزان ۶.۷ میلیون دلار افزایش سپرده داشته‌اند. سهم بقیه رمز ارزها در این افزایش سرمایه اندک بوده است.

علیرغم این افزایش سپرده، شرکت گریل اسکیل در شش هفته اخیر هیچ بیت کوینی خریداری نکرده است. طبق گزارش منتشر شده از این شرکت، ۸۰ درصد بیت کوین‌های سپرده این شرکت از بیت کوین‌های در حال مبادله تهیه شده و از بیت کوین‌های استخراج شده استفاده‌ای نکرده است. با این حال،‌ گزارش‌های رایان واتکنیز، متخصص تحلیل شرکت مساری () نشان می‌دهد که گری اسکیل از زمان نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین، ۳۱ درصد بیت کوین‌های خود را خریداری کرده است.

حضور این شرکت در فرابورس

گری اسکیل در ۱۷ جولای ۲۰۲۰، مجوز ارائه سپرده‌های بیت کوین کش و لایت کوین خود را از طرف سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی مالی آمریکا دریافت کرده است. این دو نوع سهام به زودی با نمادهای BCHG  و LTCN برای خرید و فروش در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

 

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه