مسترکارت به دنبال ورود هرچه سریع‌تر به بازار کریپتو

Mastercard، در رقابت با سایر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت، در طی چند ماه گذشته در تلاش برای ورود به صنعت رمزارز بوده است و به نظر می رسد هیجان آنها برای پذیرش رمزارزها رو به رشد است، زیرا به تازگی اعلام کرده اند قصد دارند برنامه‌های مربوط به دارایی‌های دیجیتال خود را تسریع کنند. این برنامه به صادرکنندگان امکان می‌دهد که کارت‌های ایمن و سازگار را به سرعت وارد بازار کند تا کاربران بتوانند با ارز دیجیتال معاملات خود را انجام دهند.
براساس این اطلاعیه، Wirex اولین پلتفرمی خواهد بود که به برنامه اصلی عضویت Mastercard ملحق می‌شود و به آنها امکان می‌دهد کارت‌های بومی کریپتو را برای استفاده مصرف‌کننده صادر کنند.

Mastercard با افزایش فضا برنامه‌های کریپتو را تسریع می‌کند
با توجه به اطلاعیه مطبوعاتی اخیر این شرکت، Mastercard اکنون در حال انجام اقدامات خود برای تسریع در پیشرفت برنامه کارت‌های کریپتوی خود است. این برنامه جنبه‌ای از استراتژی رشد بلاکچین آنهاست و مستلزم همکاری با شرکای استراتژیک است. آنها می‌توانند از طریق آسان‌تر کردن تعامل کاربران، به پیشرفت تصویب دارایی‌های دیجیتال کمک کنند.

این شرکت توضیح داده است که آنها اکنون از طریق همکاری با شرکای جدیدشان، این برنامه را تسریع و تکمیل می‌کنند. آنها همچنین اعلام کردند که Wirex اولین شرکتی است که با آن همکاری می‌کنند. این همکاری به آنها این امکان می‌دهد که با استفاده از زیرساخت‌های پرداخت Mastercard مستقیماً کارت صادر کنند.

با استفاده از کارت‌ها، کاربران می‌توانند در کلیه مکان‌هایی که مسترکارت پذیرفته می‌شود، هزینه کالاها یا خدمات خود را بپردازند. این کارتها همچنین یک برنامه پاداش ارائه می‌دهد که حداکثر 1.5٪  از هزینه را به مشتریان بازپرداخت می‌کند.

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه