شبکه مبتنی بر بلاک چین Theta همکاری با گوگل را تأیید کرد

در مراسم رونمایی از نسخه دوم شبکه اصلی (Mainnet) شبکه تتا (Theta)، شرکت‌های گوگل کلاود (Google Cloud)، بایننس (Binance)، بلاک چین ونچرز (Blockchian Ventures) و گومی کریپتوز (Gumi Cryptos) به‌عنوان اعتبارسنج‌های سازمانی این شبکه معرفی شدند.

به گزارش کوین تلگراف، پلتفرم پخش زنده کنفرانس‌های ارزهای دیجیتال و ورزش‌های الکترونیک تتا شایعات مربوط به قرارداد همکاری این شرکت با گوگل را تأیید و گوگل کلاود را به عنوان یکی از اعتبارسنج‌های سازمانی و همچنین شریک راه‌اندازی نسخه دوم شبکه اصلی خود، معرفی کرد.

برنامه اعتبارسنج‌های سازمانی تتا شرکت‌هایی مانند بایننس، صرافی برتر ارزهای دیجیتال، شرکت ژاپنی گومی کریپتوز و صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر بلاک چین ونچرز را نیز شامل می‌شود. اعتبارسنج‌های سازمانی، تراکنش‌ها را در سراسر شبکه تتا تأیید می‌کنند.

این بیانیه، با رویداد رونمایی از نسخه دوم شبکه اصلی تتا هم‌زمان شده است.

گوگل علاوه بر این، به‌عنوان تأمین‌کننده موردعلاقه فضای ابری تتا هم معرفی شده است و کاربران تتا از تاریخ ۷ خرداد به بعد می‌توانند نودهای خود را به‌طور مستقیم از طریق فروشگاه گوگل کلاود اجرا و پیاده‌سازی کنند.

آلن دی (Allen Day)، یکی از توسعه‌دهندگان طرفدار گوگل کلاود، اعلام کرد:

تکنولوژی پلتفرم توزیع‌شده، مدل کسب و کار جدیدی را عرضه می‌کند که می‌تواند اقتصاد دیجیتال جهانی از جمله رسانه‌ها و صنعت سرگرمی را متحول کند.

او در ادامه افزود:

ما از مشارکت (در این پروژه) به‌عنوان اعتبارسنج سازمانی و ارائه زیرساخت گوگل کلاود برای پشتیبانی از ماموریت بلندمدت و همچنین رشد آینده تتا، استقبال می‌کنیم.

گوگل کلاود همچنین زیرساخت ابری (موردنیاز) زیربنای پلتفرم ویدیویی Theta.tv را نیز تأمین خواهد کرد.

میچ لیو (Mitch Liu)، مدیر ارشد اجرایی و از موسسین این شرکت اعلام کرد:

ما به شدت از عمیق‌تر شدن همکاری‌مان با گوگل کلاود در بسیاری از زمینه‌های راهبردی مهم با هدف تسریع پذیرش تتا در میان صنایع مختلف،‌ بسیار خوشحال هستیم.

شبکه Theta.tv یک سرویس پخش زنده بیست‌وچهار ساعته مبتنی بر ارزهای دیجیتال است که به پخش ورزش‌های الکترونیک، تورنمنت‌های پوکر و همچنین پخش کنفرانس‌های مهم ارزهای دیجیتال و بلاک چین مثل کنفرانس کانسنسوس (Consensus) و اجلاس آسیا کریپتو (Crypto Asia Summit) می‌پردازد. پاداش مشارکت‌های کاربران در این پلتفرم با استفاده از توکن پاداش‌های اختصاصی تتا یعنی توکن «G Fuel» به آن‌ها پرداخت می‌شود. 

راه‌اندازی نسخه دوم شبکه اصلی تتا با سیلی از قراردادهای همکاری ارزشمند در طی هفته‌های گذشته مواجه شد که از جمله آنها می‌توان به قرارداد همکاری با شرکت سامسونگ برای عرضه اپلیکیشن تتا روی ۷۵ میلیون تلفن هوشمند اندرویدی در سراسر دنیا اشاره کرد. هم‌زمانی این همکاری‌ها و رکوردشکنی قیمت این توکن باعث شده است که شاهد افزایش ۴ رقمی درصد ارزش آن پس از سقوط بازار ارزهای دیجیتال در «سه‌شنبه سیاه» اواخر ماه اسفند سال ۱۳۹۸ باشیم.

کارشناس پارس بیت: با گسترش فناوری بلاکچین در جهان و استفاده از رمزارزها و ساختارهای مبتنی بر آنها، بدیهیست که شبکه های پوشش دهنده این رویدادها در حال افزایش و شروع به کار باشند. لذا در این زمان کاربر و استفاده کننده از این پلتفرم ها هم وظیفه آمادگی خود برای دنبال کردن از این پلتفرم ها و نحوه کار با آنها را دارند. تجربه قبلی استفاده از اینترنت بهتر است مجدد تکرار نشود. سال ها زمان برد تا خانواده ها، جوانان، کسب و کارها عادت به استفاده از این سیستم ها کنند. مسلما در حال حاضر شرایط به اینگونه نیست و بسیار بهتر شده است اما میتواند از سرعت مناسبی هم برخوردار شود. پر واضح است که تکنولوژش منتظر پیشرفت فکری جوامع و کم کاری آنها در آموزش مردمان خود نخواهند ماند و با به روی کار آوردن پلتفرم های جدید سعی در رو به جلو بردن سهولت استفاده از تکنولوژی و غیرمتمرکز کردن آنها دارد.

کارشناسان، افراد فعال در تولید محتوا و عزیزانی که تمایل به آموزش در این زمینه دارند میتوانند به انجمن رمزارز ایران ملحق شوند و شروع به دوره های آموزشی در این زمینه نمایند.

منبع: ارزدیجیتال


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه