افزایش ۲هزار درصدی شمار کارکنان بایننس در عرض کمتر از ۳ سال

بایننس، صرافی نام‌آشنای رمزارزی اکنون بیش از هزار نیروی کار در استخدام خود دارد که حاکی از رشد حیرت‌آور این شرکت از زمان آغاز به کارش در سال ۲۰۱۷ است.

یی هی (Yi He)، هم‌بنیان‌گذار بایننس در تاریخ ۲۳ آوریل طی مصاحبه‌ای با پایگاه خبری کوین تلگراف گفته است:

وقتی بایننس کارش را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرد، تنها ۵۰ کارمند در اختیار داشت. اکنون شمار کارکنان ما به بیش از ۱۰۰۰ نفر بالغ می‌شود و هر روز نیز با استخدام نیروهای جدید در حال گسترش فعالیت‌های خود هستیم.

بایننس در ژوئیه ۲۰۱۷ اقدام به برگزاری عرضه اولیه سکه (ICO) کرد و توانست بیش از ۱۵ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کند. پس از یک ماه، این صرافی کارش را آغاز کرد. هی می‌گوید:

در این یک ماه، ما تیم بزرگی در اختیار نداشتیم اما از مدت‌ها قبل در قالب یک گروه بین‌المللی از متخصصان حوزه فناوری‌های غیرمتمرکز با یکدیگر همکاری می‌کردیم و از راه دور با تیم اجرایی صرافی در ارتباط بودیم.

گفتنی است صرافی بایننس به سرعت به یکی از گزینه‌های اصلی برای ورود به بازار رمزارزها بدل شد و حجم معاملات انجام شده در این صرافی تا ژوئن سال ۲۰۱۸ به ۱.۵ میلیارد دلار رسید.

به‌رغم سایه افکندن رکود بر تمامی بازارها به دلیل شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا و تعطیلی روزافزون شرکت‌ها و خطوط تولید، بایننس در مدار رشد قرار دارد و به دنبال جذب نیروهای کار جدید است.

هی در ادامه با گریزی به شرایط پیش آمده گفت:

به دلیل جو حاکم بر بازار کار، بسیاری از نیروهای کاری بااستعداد، کار خود را از دست داده‌اند و اکنون بهترین زمان برای جذب آن‌هاست. ما در ماه‌های پیش رو همچنان به استخدام کارکنان جدید ادامه خواهیم داد و از همه متخصصان و اهل فن دعوت می‌کنیم برای همکاری به ما بپیوندند.

 

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه