اوبیت به شما در یافتن بیت‌کوین ارزان‌قیمت کمک می‌کند

Oobit یک سیستم AI جدید را راه‌اندازی کرده است که به کاربران خود کمک می‌کند بیت‌کوین ارزان‌قیمت پیدا کنند. این سیستم برای یافتن بیت‌کوین‌های ارزان‌تر، صرافی‌ها و میزهای معاملات همتا را جستجو می‌کند.

شرکت کریپتوی سنگاپوری Oobit دیروز ویژگی جدیدی از هوش مصنوعی را راه‌اندازی کرد که می‌تواند خریداران را از ارزان‌ترین بیت‌کوین موجود مطلع کند. این سیستم در پلتفرم‌های مختلفی جستجو می‌کند که شامل مبادلات و میزهای معامله‌ی همتا و اسکن کردن کمترین قیمت‌هاست.

این شرکت ادعا می‌کند که Oobit در زمینه کریپتو مانند Skyscanner در حوزه پرواز عمل می‌کند:‌ سکه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سیستم جدید هوش مصنوعی Oobit Hunter، بهترین قیمت را پیدا خواهد کرد.

ویژگی جدید با پشتیبانی از 10 صرافی از جمله Kraken ، Bitfinex ، Binance و Coinbase Pro راه‌اندازی می‌شود. آهرون میلر، مدیر بازاریابی و از بنیانگذاران این شرکت گفت: «در حال حاضر ما به منظور آزمایش الگوریتم‌های یادگیری سیستم خود از بیت‌کوین استفاده می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که همه چیز درست است. به زودی، با داشتن داده‌ها و تجربه بیشتر ارزهای بیشتری نیز اضافه خواهیم کرد.»

این سرویس همزمان از ویژگی جدید دیگری به نام Oobit Pass استفاده می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد بدون اینکه لازم باشد هر بار رمز عبور خود را وارد کنند رمزارز مورد نظرشان را بخرند. میلر گفت که این ویژگی بسیار دقیق طراحی شده است و امنیت کاربر را به خطر نمی‌اندازد. اطلاعات ورود به سیستم هرگز در Oobit ذخیره نمی‌شوند و فقط در دستگاه کاربر رمزگذاری می‌شوند.

 

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه