حامی بیت کوین: اگر قیمت بیت کوین افزایش نیابد از این حوزه کناره گیری می کنم!

مایک نوگراتز مدیرعامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) گفته است که اگر قیمت بیت کوین در سال جاری به رکورد جدیدی نرسد از این ارز دیجیتال ناامید شده و از آن دست خواهد کشید.

نوگراتز طی مصاحبه ای با CNBC وی مجددا به ادعای خود تاکید کرد که این ارز دیجیتال برتر در سال ۲۰۲۰ شاهد افزایش قیمت چشمگیری خواهد بود.

آیا سال چشمگیر دیگری برای بیت کوین در راه است؟

پس از آنکه قیمت بیت کوین در ماه مارس کاهش شدیدی یافت، نوگراتز اذعان کرد که اعتماد به تمام دارایی ها از بین رفته است. با این وجود، وی مدعی شد که سال ۲۰۲۰ می‌تواند سال مهمی برای بیت کوین باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع که بانک های مرکزی در آستانه رکود اقتصادی، محرک های پولی بزرگ و مهمی را اجرا کرده اند، تصور آنکه بیت کوین بتواند از ارزهای سنتی تضعیف شده، عملکرد بهتری داشته باشد دشوار است.

پیتر برانت (Peter Brandt) یکی از معامله کنندگان کهنه کار معتقد است که اگر ارزهای دیجیتال در حال حاضر نتوانند به روند صعودی دست یابند با مشکلات بزرگی مواجه خواهند شد.

ناامید شدن از بیت کوین

نوگراتز که به عنوان یکی از طرفداران مهم بیت کوین شناخته می‌شود گفته است که اگر این ارز دیجیتال در سال جاری به روند صعودی دست نیابد از آن ناامید خواهد شد.

نوگراتز گفت:

اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال افزایش نیابد، از عرصه بیت کوین خارج می‌شوم.

هنگامی که از نوگراتز درباره قیمت هدف سال ۲۰۲۰ پرسیده شد وی پاسخ داد که پیش بینی می‌کند که تا رکورد قبلی خود یعنی ۲۰،۰۰۰ دلار افزایش یابد.

در سال ۲۰۱۹، نوگراتز پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا پایان سال می‌تواند تا ۴۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد، اما این پیش بینی اصلا دقیق نبود.

 

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه