اوج گیری قیمت شیبا؛ ارزش بازار شیبا اینو از نیسان و ال‌جی سبقت گرفت

در حال حاضر شیبا اینو با قیمت کمی بیشتر از ۰.۰۰۰۰۵۶ دلار معامله می‌شود و همچنان گاوها برای صعود بیشتر بازار تلاش می‌کنند. هدف آنها کمتر شدن یک صفر دیگر از قیمت شیبا و معامله آن در سطح بالاتر از ۰.۰۰۰۱ دلار است.

به‌گزارش و به نقل از یو تودی، قیمت شیبا اینو رکود جدیدی ثبت کرده است. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ قیمت این میم کوین دقایقی قبل اوج ۰.۰۰۰۰۵۷۶۲ دلار رسید. با توجه به ارزش بازار شیبا اینو که برابر با ۲۱ میلیارد دلار است، این رمز ارز از شرکت خودروسازی نیسان با ارزش ۱۹.۹ میلیارد دلار و شرکت ال جی با ارزش ۱۹.۸۸ میلیارد دلار، بزرگ‌تر قلمداد می‌شود. شیبا اینو در هفته‌ای که گذشت افزایش چشم‌گیر ۱۰۲٪ را تجربه کرده است.

ارزش شیبا اینو از نیسان و ال جی سبقت گرفت
جدول رتبه‌بندی شرکت‌ها بر اساس ارزش بازار

شاخص MACD بالا‌تر از خط میانه حرکت می‌کند؛ بنابراین روند موجود به‌نفع گاوهای بازار خواهد بود. از ابتدای اکتبر با توجه به این موضوع که گاوهای بازار بر وضعیت حاکم شده‌اند، یک سیگنال خرید به کل بازار داده می‌شود. خط حمایت بعدی بالای ۰.۰۰۰۰۵ دلار به گاوها کمک می‌کند که برنامه بعدی یعنی رسیدن به ۰.۰۰۰۱ دلار را پیاده کنند.

نمودار قیمت شیبا اینو SHIB
نمودار قیمت SHIB

بر اساس گزارش قبلی، شیبا اینو به حوزه NFT نیز وارد شده است و در اولین دوره ۱۰،۰۰۰ توکن غیر قابل تعویض صادر کرده است.

صرافی رابین هود لیست کردن شیبا اینو را به تعویق می‌اندازد!

یکی از سوالات پر تکراری که در همایش سه‌ماهه سوم رابین هود از این شرکت پرسیده شد، درباره لیست شدن شیبا اینو در اپلیکیشن رابین هود بود. این کارگزاری هنوز نتوانسته است خواسته بسیاری از سرمایه‌گذارانش را برآورده کند. مدیرعامل صرافی رابین هود، وِلَد تنف (Vlad Tenev) می‌گوید:

برنامه معاملاتی رابین‌هود با دقت کوین‌های جدید را ارزیابی می‌کند. ما نسبت به کوین‌های فعلی که لیست کرده‌ایم، احساس خوبی داریم. می‌خواهیم نسبت به کوین‌های جدید که قرار است اضافه کنیم، همین احساس را داشته باشیم.

پس از اینکه رابین هود اعلام کرد درآمد این شرکت از محل ارزهای دیجیتال، بیش از ۷۸٪ کاهش پیدا کرده است، سهامش پس از ساعات معاملاتی، ۸٪ سقوط کرد. این کارگزاری آنلاین در مقایسه با سه ماهه گذشته که توانسته بود از تراکنش رمزارزها ۲۳۳ میلیون دلار درآمد کسب کند، تنها ۵۱ میلیون دلار به‌دست آورده است.

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه