رمزارزها جز بالاترین اولویت رسیدگی SEC در سال 2019 قرار دارند

با توجه به بیانیه رسمی که کمیسیون SEC در 20 دسامبر اعلام کرده است؛ سال 2019 رمزارزها یکی از اولویت های رسیدگی کمیسیون بورس و اوراق بهادار در آمریکا می باشند.

طبق آخرین گزارش دفتر بازرسی و رسیدگی OCIE ) SEC)، دارایی های دیجیتال به عنوان مثال رمزارزها و توکن ها شامل 6 موضوع اولویت دار و شامل رسیدگی OCIE در سال 2019 می شود.

این گزارش بیان می کند که OCIE برنامه دارد تا بر روی بازار نوپای رمزارزها تمرکز کند و این بازار را با قوانین موجود تطبیق دهد. این دفتر اعلام کرده است که " OCIE به نظارت بر خرید و فروش و مدیریت دارایی های دیجیتال ادامه خواهد داد و جایی که محصولات به صورت اوراق بهادار باشند، رسیدگی به منظور تطبیق با قوانین موجود را در دستور کار خود دارد."

مدارک موجود نشان می دهد که اهداف دیگر این دفتر از بررسی رمزارزها این است که " به طور خاص، از طریق تحقیقات و استعلام های سطح بالا، OCIE به منظور شناسایی کردن شرکت کنندگان حوزه رمزارزها قدم خواهد برداشت."

این گزارش بیان می کند که OCIE از مدیریت پورتفوی دارایی های دیجیتال، خرید و فورش ها، امنیت موجودی ها و دارایی های کاربران، ارزش پورتفوی کاربران و مدیریت داخلی شرکت های فعال در حوزه رمزارزها، بازرسی خواهد کرد.

همانطور که وبسایت خبری کوین تلگراف در دسامبر سال قبل گزارش کرده بود؛ Jay Clayton رییس کمیسیون SEC بیان کرده است که ICOها "می توانند مؤثر باشند" ولی " از قوانین اوراق بهادار باید پیروی شود." همچنین با توجه به اظهارات Clayton، ICOها به گونه ای عمل می کنند که تأمین حفاظت سرمایه سرمایه گذاران به مراتب نسبت به بازارهای سهام سنتی کمتر می باشد.

در ماه اکتبر، کمیسیون SEC گزارش داد که یک سازمان استراتژیک برای نوآوری و تکنولوژی مالی ( FinHub ) راه اندازی کرده است. این قطب تکنولوژی های مالی قصد دارد روابط کمیسیون SEC در حوزه های مرتبط با Fintechها را تسهیل کند که از جمله این حوزه ها می توان به تکنولوژی دفترکل توزیع شده ( distributed ledger technology ) و دارایی های دیجیتال اشاره کرد.

 

منبع: cointelegraph


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه