پلتفرم ترون وکیل سابق SEC را استخدام کرد.

بر اساس گزارش وبسایت کوین تلگراف در روز 9 دسامبر، پلتفرم ترون وکیل نظارتی سابق سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا را به استخدام خود درآورد.

David Labhart که سابقاَ به عنوان وکیل برای سازمان قانون گذاری آمریکا کار می کرد، به عنوان مشاور عمومی در پلتفرم ترون نقش آفرینی می کند.

پلتفرم ترون به همراه توکن خود TRX حضور بسیار برجسته ای را در سال گذشته داشتند که بخشی از این حضور پررنگ به علت اخبار پیرامون بنیانگذار این پلتفرم یعنی جاستین سان بوده است.

طراحی پلتفرمی که به عنوان جایگزین اتریوم به منظور پیاده سازی نرم افزارهای غیر متمرکز ( DApps ) و همچنین افزایش تعداد کاربران این پلتفرم به بیش از یک میلیون کاربر در ماه گذشته از جمله اتفاقات مهم در سال گذشته برای پلتفرم ترون می باشد.

TRX در 24 ساعت گذشته با توجه به اطلاعات سایت CoinMarketCap تقریبا 13 درصد افزایش قیمت داشته است که باعث شده این رمزارز جز یکی از 20 رمزارز برتر در این سایت از لحاظ درصد رشد روزانه باشد.

تعهد داشتن به تطبیق با قوانین یک موضوع مهم برای پلتفرم های مبتنی بر رمزارز در بازارهای آمریکا و در بیشتر بازارهای بزرگ می باشد. همانطور که وبسایت خبری کوین تلگراف گزارش کرده است که برخی کسب و کارها همانند اکسچنج بیترکس انتخاب کرده اند که خدمات دهی به کاربران آمریکایی با توجه به قوانین مخصوص به خودشان، جدا کنند.

ارز ترون به‌دلیل عوامل متعدد فاندامنتال که همگی جنبه مثبتی داشته‌اند، موفقیت‌های چشمگیری را در بازار ارزهای دیجیتال به‌دست آورده است. ارز TRX روز مبادلاتی جاری را با قیمت ۰.۰۲۳۶ دلاری آغاز کرده و هم‌اکنون ارزشی معادل ۰.۰۲۵۹ دلار را به ثبت رسانده است که نشان‌دهنده افزایش ۸.۸۴ درصدی قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر است.

عوامل زیر به عنوان دلایل رشد ترون در روزهای اخیر، مطرح شده‌اند:

۱- رویداد NiTRON که در روزهای هفدهم و هجدهم ژانویه در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد. این اجلاس به میزبانی علاقه‌مندان و حامیان ارزهای دیجیتال و به‌منظور حذف موانع موجود در صنعت بلاک چین برپا خواهند شد. شرکت‌کنندگان در این رویداد می‌توانند ایده‌های خود را با میهمانان جلسه، از جمله جاستین سان و کوبی برایانت به اشتراک بگذارند.

۲- توکن منتشر شده توسط بیت‌ تورنت به‌نام BTT که در روز سوم ماه جاری راه‌اندازی شد و از آن به‌عنوان یکی از بخش‌های عمده و مهم پروژه اطلس یاد می‌شود که هدف آن تمرکززدایی هرچه بیشتر وب است. چندی پیش، بنیاد ترون در ازای مبلغ ۱۲۶ میلیون دلار، بیت‌تورنت را خریداری کرد که هدف از این حرکت، برگرداندن قدرت اینترنت به دست مردم عنوان شده بود. همچنین BTT یکی از اولین پروژه‌هایی خواهد بود که در پلتفرم بایننس لانچ‌پد ارائه خواهد شد که این پلتفرم، به‌منظور جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌های ویژه بلاک چین راه‌اندازی شده است.

۳- پروژه ترون، در چندماه اخیر پیشرفت‌های زیادی را تجربه کرده است که یکی از نقاط شروع این روند، فعالیت بیش از ۵۰ برنامه غیرمتمرکز در شبکه آن است. برخی از این برنامه‌های غیرمتمرکز، از شبکه اتریوم به ترون منتقل شده‌اند که دلیل این مهاجرت، سرعت بالای شبکه ترون و کارمزد صفر آن در ازای برخی از قراردادهای هوشمند است.

 

منبع: cointelegraph


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه