رابین‌هود USDC را به فهرست رمز ارزهای خود اضافه می‌کند

پلتفرم معاملاتی رابین‌هود (Robinhood) در حال افزودن استیبل کوین USDC به مجموعه دارایی‌های قابل معامله خود است.

USDC در رابین‌هود

مشتریان رابین‌هود به زودی به USDC دسترسی خواهند داشت. طبق یک توییت از سوی این شرکت، USDC برای انتقال از طریق پالیگان و اتریوم در دسترس خواهد بود. این دارایی از 21 سپتامبر (امروز) در دسترس خواهد بود.

رابین‌هود بیانیه‌ای در مورد اضافه شدن USDC صادر نکرده است. با این حال، یوهان کربرات، مدیر ارشد فناوری رمز ارزی این شرکت، اظهار داشت که هفته آینده در جریان کنفرانس Converge22 در سانفرانسیسکو درباره این موضوع بیشتر بحث خواهد کرد. کربرات می‌گوید در آنجا «درباره معنای [USDC] برای رابین‌هود و آنچه در آینده خواهد آمد، صحبت خواهد کرد».

در همین حال، جرمی آلر، مدیر عامل Circle نوشت:

خیلی خوب است! تبریک… و یک پیروزی بزرگ برای USDC که به جریان اصلی رسیده است.

این اظهارات ممکن است نشان دهد که رابین‌هود بیشتر با USDC در ارتباط خواهد بود تا با سایر دارایی‌های کریپتو. در صفحه اطلاعات USDC رابین‌هود نوشته شده است که رابین‌هود «خرید و بازخرید USDC را از سیرکل تسهیل می‌کند» اما USDC صادر نمی‌کند یا USDC را نگه می‌دارد.

علاوه بر این، نوشته شده است رابین‌‌هود «هیچ تعهدی برای خرید USDC شما با USD ندارد.» احتمالاً این مسئولیت بر عهده سیرکل، صادرکننده USDC، است.

رابین‌‌هود در حال حاضر از 18 ارز دیجیتال دیگر، از جمله سکه‌های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند. USDC اولین استیبل کوینی است که رابین‌هود به عنوان یک دارایی قابل معامله پشتیبانی می‌کند.

رابین‌‌هود در سال‌های اخیر به تدریج عرضه‌ رمز ارزهای خود را گسترش داده است. این شرکت از سال 2018 از تجارت کریپتو پشتیبانی می‌کند، اما تا همین اواخر اجازه برداشت کریپتو را نمی‌داد. اکنون در حال معرفی یک کیف پول غیرحضانتی است تا به مشتریان کنترل مستقیم بیشتری بر رمز ارز خود بدهد.

ولاد تنف، مدیر عامل شرکت، در تماس اخیر با درآمد خود گفت که این شرکت در حال کار بر روی گسترش فهرست‌های رمز ارزهای پشتیبانی‌‌شده خود است و خاطرنشان کرد «مشتریان از ما می‌خواهند سکه‌های بیشتری را معرفی کنیم.»

علیرغم حمایت فزاینده از ارزهای دیجیتال، این شرکت نیز در روندی نزولی است. در تابستان امسال بخش قابل توجهی از کارکنان خود را به دلیل رکود در بازار ارزهای دیجیتال تعدیل کرد.

منبع: cryptobriefing


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه