مکانیسم توکن‌سوزی شیبا اینو (SHIB) به‌روزرسانی خواهد شد!

 توسعه‌دهندۀ اصلی و تنها سخنگوی رسانه‌ای تیم شیبااینو (SHIB)، در یک رشته توئیت از نزدیک شدن رویدادهای مهمی برای پروژه‌های این میم کوین سخن گفت. وی اشارۀ ویژه‌ای به بازی Shiba Eternity و مکانیسم توکن‌سوزی آن داشت. احتمال می‌رود که بتوان درآیندۀ نزدیک توکن‌های SHIB را در حین بازی‌ کردن سوزاند.

مکانیسم توکن‌سوزی شیبا اینو (SHIB) به‌روزرسانی خواهد شد!

وی در ادامه وعدۀ تحقق به‌روزرسانی موردانتظار Shibarium را که برای راهکارهای لایه-2 طراحی شده است، داد. این به‌روزرسانی که به تمام توکن‌های شبکۀ شیبا اینو تعلق خواهد گرفت در نسخۀ بعدی بلاک‌چین عرضه خواهد شد.

این توسعه‌دهنده تاریخ مشخصی را برای اجرای این به‌روزرسانی اعلام نکرد و از جامعۀکاربری درخواست کرد تا برای تکمیل مراحل لازم به تیم SHIB زمان کافی بدهند.

توکن‌سوزی شیبا اینو

سوزاندن توکن، یا خارج کردن آن‌ها از چرخۀ گردش، از مهم‌ترین دغدغه‌های جامعۀکاربری شیبا‌ اینو بوده است. علی‌رغم آنکه تاکنون بیش از 40 درصد از حجم کل 1 کوادریلیونی SHIB سوزانده شده است، اما سرمایه‌گذاران خواهان تسریع این فرآیند هستند.

براساس یافته‌های پورتال Crypt Eye، در سه ماه گذشته تقریبا 11 میلیارد واحد SHIB سوزانده شده است که ارزش‌ آن‌ها تقریبا معادل 128 هزار دلار بوده است. درحال حاضر ظرفیت هفتگی توکن‌سوزی شیبااینو اندکی کمتر از 1 میلیارد واحد SHIB است.

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه