برنامه‌ای مشابه اینستاگرام برای NFTها عرضه شد

برنامه کانتکست (Context) مانند اینستاگرام برای دنیای توکن‌های NFT است. در این برنامه می‌توان هنرمندان، مجموعه‌داران و توکن‌های غیر قابل تعویض را دنبال کرد و داده‌های بازار آن ها را به راحتی به دست آورد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دی‌کریپت، نسخه بتای پلتفرم کانتکست که یک برنامه Web۳ محسوب می‌شود روز جمعه بصورت آزمایشی راه‌اندازی شده است. این برنامه همانند پینترست و اینستاگرام برای حوزه توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) است. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد مجموعه‌های NFT، چهره‌های شاخص این حوزه و DAO‌ها را به راحتی جستجو کنند.

توییت کانتکست درباره نسخه بتا

کانتکست بر خلاف دیگر جستجوگرهای داده مانند نانسن (Nansen)، رایگان است. کاربران پس از اینکه کیف پول متامسک خود را به برنامه متصل کنند و یک نام کاربری برای خود در نظر بگیرند، می‌توانند در پایگاه داده این پلتفرم جستجو کنند، هنرمندان مورد علاقه خود را دنبال کنند، مجموعه‌ها را به اشتراک بگذارند یا به دیگران پیشنهاد بدهند.

نماش توکن‌های NFT در پلتفرم کانتکست نیز بسیار زیبا است؛ خصوصا زمانی که شما یک مجموعه‌دار خوش ذوق نیز پیدا کنید. این برنامه توکن‌های غیر قابل تعویض مبتنی بر اتریوم را برای شما فهرست می‌کند و داده‌های بازار مثل قیمت‌ها و پیشنهاداتی از بازارهای Rarible، Opensea و CryptoPunks را در اختیارتان قرار می‌دهد.

آدام لادوین (Adam Ludwin) بنیانگذار Context، شرکت بلاکچین خود را در سال ۲۰۱۸ به تیم پروژه استلار است فروخت. او در وبلاگ خود نوشت:

چشم‌انداز ما ایجاد یک لایه مرتبط با محتوا و قدرت گرفته از جامعه برای Web3 است.

لادوین همچنین مدیر یک برنامه ویدیویی کوتاه به نام Byte بود که که شرکت دیسکورد آن را اوایل امسال خریداری کرد. او شرکت کانتکست را با همکاری لوک مایلز، مهندس نرم‌افزار سابق شرکت Stripe راه‌اندازی کرد. مایلز جمعه در توییتی درباره کانتکست صحبت کرد. وی گفت:

این سرویس به شما امکان می‌دهد افرادی را که برایتان مهم است، راحت‌تر پیدا کنید.

توییت درباره راه اندازی نسخه بتای کانتکست

 

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه