ویژگی جدید توییتر؛ NFT خود را در عکس پروفایل قرار دهید

کاربران می‌توانند آیتم‌های کلکسیونی کریپتو و NFT های تاییدشده را به عنوان عکس پروفایل توییتر خود بگذارند تا سایر افراد را تحت تاثیر قرار بدهند.

به گزارش و به نقل از کوین تلگراف، توییتر ابزار در حال توسعه‌ای را معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد تا NFT تاییدشده را به عنوان عکس پروفایل خود قرار دهند.

میدا افلک (Mada Aflak) مهندس ارشد نرم‌افزار توییتر ویدئویی به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد کاربران می‌توانند NFT ها را به حساب خود اضافه کنند. کاربران به سادگی می‌توانند عکس پروفایل خود را ویرایش کنند، به کیف پول رمزارز متصل شوند و آیتم‌های کلکسیونی خود در پلتفرم OpenSea را به توییتر وارد کنند. سپس می‌توانند آواتاری از هنر دیجیتالی NFT خود انتخاب کنند.

عکس پروفایل با علامتی نشانه‌گذاری می‌شود تا نشان دهد که این تصویر اصلی NFT مدنظر است و سایر کاربران نیز بدانند که عکس موردنظر، کاملا معتبر است.

افلک بیان کرده است که این موضوع صرفا حالت آزمایشی دارد و جزییات آن ممکن است تغییر کند. وی از کاربران درخواست کرد که بازخوردها و پیشنهادات خود را به توییتر بیان کنند.

اگرچه این خبر، هیجان‌انگیز بوده است اما میسون نیستروم (Mason Nystron) تحلیلگر مساری، پیش‌بینی‌هایی در خصوص برنامه‌های بیشتر توییتر برای استفاده از کیف پول‌های رمزارز بیان کرده است.

این برنامه‌ها شامل بررسی مدت زمان در اختیار داشتن یک دارایی توسط کاربر، پیشنهاد دنبال کردن سایر دارندگان NFT، خرید و فروش مستقیم از پروفایل‌های توییتر و ایجاد گروه‌هایی شامل دارندگان NFT است.

توییتر هفته گذشته نیز پرداخت‌های لایتنینگ را به حساب‌های پلتفرم خود ارائه و به کاربران امکان داد تا به ارسال و دریافت بیت کوین به عنوان پاداش یا سایر پرداخت‌ها بپردازند.

جک دورسی مدیرعامل توییتر یکی از طرفداران و حامیان قدیمی بیت کوین بوده و این رمزارز را در پلتفرم خود تبلیغ کرده است. دورسی هم‌چنین اولین توییت تاریخ تو‌ییتر را به عنوان NFT فروخته است.

پلتفرم OpenSea در ماه آگوست فروش ۴ میلیارد دلاری داشته است. این رقم در ماه سپتامبر به ۲.۴ میلیارد دلار کاهش یافته است.

 

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه