ریپل با همکاری کراس تاور بازار NFT راه‌اندازی می‌کند

شرکت پرداخت ریپل مستقر در سانفرانسیسکو در حال امضای قرارداد جدیدی است که توکن‌های بی‌همتا (NFT) را نیز شامل می‌شود. بر اساس اطلاعیه جدید پلتفرم معاملاتی کراس تاور (CrossTower)، این صرافی با ریپل همکاری می‌کند تا NFTهای مینت شده XRP Ledger را به بازار NFT کراس تاور بیاورد.

به گزارش  و به نقل از دیلی‌هودل، در اطلاعیه صرافی کراس تاور آمده است این صرافی صدور و معامله توکن‌های بی‌همتا (NFT)، را با کمک بلاکچین ریپل سهولت خواهد بخشید. مارکت پلیس کراس تاور قصد دارد برای توسعه‌دهندگان و خالقان NFT بستری آسان برای اجرای پروژه‌ها و سرعت بخشیدن به بازار فراهم کند.

CrossTower یک صرافی وب ۳ است که در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شده و در Jersey City در ایالت نیوجرسی مستقر است.

کاپیل راثی (Kapil Rathi) مدیرعامل کراس تاور در مورد این همکاری می‌گوید:

از همکاری با xrp و ساخت پلتفرم وب ۳ خود روی بلاک چین آن هیجان زده هستیم. توافق ریپل برای ساخت یک شبکه توسعه در هند برای کراس تاور هیجان‌انگیز است. کراس تاور نیز متعهد شده است برای توسعه استعدادهای بلاکچین تلاش کند. ما مشتاقانه منتظر رشد پلتفرم جهانی NFT خود هستیم.

دو هفته پیش نیز لوتوس (Lotus) شرکت خودروسازی لوکس بریتانیایی، اعلام کرده بود با بلاکچین ریپل همکاری کرده است تا توکن‌های بی‌همتا لوتوس را به XRPL بیاورد. اوسط تیرماه نیز دولت کلمبیا اعلام کرد قصد دارد برای ثبت مالکیت زمین‌های خود از بلاکچین ریپل استفاده کند.

منبع: dailyhodl


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه