ایلان ماسک و مارک کوبان: دوج کوین قوی‌ترین رمز ارز برای پرداخت است

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و مارک کوبان ستاره سریال Shark Tank معتقدند زمانی که بحث استفاده رمز ارز برای پرداخت به میان می‌آید، دوج کوین قوی‌ترین گزینه است. تیم دالاس ماوریکس از لیگ NBA آمریکا نیز اعلام کرده است به افرادی که خرید خود را با استفاده از دوج کوین انجام می‌دهند، قیمت‌های ویژه ارائه می‌کند.

به گزارش و به‌نقل از Bitcoin.com ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و اسپیس‌اکس به‌همراه مارک کوبان میلیاردر و صاحب تیم بسکتبال دالاس ماوریکس اعلام کرده‌اند که به نظر آنها زمانی که بحث پرداخت برای کالاها و خدمات درمیان باشد، دوج کوین قوی‌ترین رمز ارز بازار است.

کوبان روز جمعه در مصاحبه ای با CNBC از دوج کوین حمایت کرد. وی با اشاره به اینکه دوج کوین ارزی است که می‌تواند برای خرید کالا و خدمات مورد استفاده قرار بگیرد، گفت:

زمانی که به عنوان وسیله‌ای برای مبادله استفاده می‌شود، دوج کوین از قوی‌ترین جامعه برخوردار است.

ایلان ماسک که بسیاری او را به عنوان پدر دوج می‌شناسند، در پاسخ به اظهارات کوبان در توییتی گفت:

من مدتی است که همین موضوع را می‌گویم.

در زمان نگارش این خبر قیمت دوج کوین با ۵٪ افزایش در شبانه‌روز گذشته به ۰.۳ دلار رسیده است. DOGE در رتبه هفتم رمز ارزهای برتر از لحاظ ارزش بازار قرار دارد.

در ماه جولای، ایلان ماسک حمایت خود را از دوج کوین با تغییر عکس پروفایلش به سگ شیبا اینو که نماد دوج است، دوباره تایید کرد. او همچنین تایید کرد که هولدر دوج کوین است و قصد فروش دوج کوین‌هایش را ندارد. پسر او نیز که به X Æ A-12 ملقب است، مقداری دوج کوین در اختیار دارد. علاوه بر این موارد، ماسک جز افرادی است که برای بهبود دوج کوین تلاش می‌کند.

کوبان مدیرعامل ماوریکس، پذیرش دوج کوین را از ماه مارس آغاز کرد. این ستاره سریال شارک تانک فاش کرد که از آن زمان تاکنون فروش قابل توجهی با استفاده از دوج کوین انجام شده است. او همچنین از الن دی‌جنرس، مجری معروف آمریکایی خواست تا این رمز ارز را در فروشگاه خود بپذیرد.

کوبان روز پنج شنبه و برای تشویق استفاده بیشتر از دوج کوین در توییتر اعلام کرد تیم بسکتبال دالاس ماوریکس خبری خاص در مورد دوج کوین خواهد داشت. او این خبر را فروش ویژه تابستانی با قیمت‌های ویژه برای افرادی که از DOGE استفاده می‌کنند، نامید.

برخی از مردم با کوبان و ماسک در مورد ارزش دوج کوین مخالف هستند و بر این مساله تاکید دارند که عرضه این رمز ارز نامحدود است. با این حال استدلال عرضه نامحدود این رمز ارز از اشتیاق کوبان در مورد دوج کوین نکاسته است.

این درحالی است که کوین اولری، هم‌بازی کوبان در سریال شارک تانک از جمله کسانی است که علاقه‌ای به این میم کوین ندارد. او اخیرا گفته است که روی دوج کوین سرمایه‌گذاری نخواهد کرد. اوهمچنین اضافه کرد نمی‌دانم چرا بعضی‌ها این کار را می‌کنند. او همچنین اضافه کرد:

وقتی در مورد چیزی مثل دوج کوین صحبت می‌کنیم، مانند قمار کردن است. هر آنچه در مورد دوج کوین است، چیزی بیشتر از حدس و گمان نیست.

یک نظرسنجی که اخیرا توسط Finder انجام شده است نشان می‌دهد که گروهی از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند قیمت دوج کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱.۲۱ دلار و تا ۲۰۳۰ به ۳.۶ دلار برسد.

 

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه