راه‌اندازی پل محرمانه مونرو در شبکه اصلی

Secret Network اعلام کرده است که پل محرمانه مونرو (Secret Monero Bridge) روی شبکه اصلی در دسترس است. این پل به دارندگان Monero (XMR) اجازه می‌دهد تا برای اولین بار مستقیماً به اکوسیستم محرمانه DeFi دسترسی پیدا کنند.

این پل محرمانه قدرت و پذیرش مونرو را با استفاده از حریم خصوصی قابل برنامه‌ریزی Secret Network ترکیب می‌کند. پل مخفی مونرو در حال ایجاد یک ابزار برای DeFi است که قبلاً امکان‌پذیر نبود.

تبدیل XMR را به SXMR محرمانه

پل محرمانه مونرو به کاربران اجازه می‌دهد توکن‌های XMR خود را به sXMR تبدیل کنند. توکن‌های sXMR را می‌توان به عنوان یک نسخه محرمانه از رمز XMR توصیف کرد که بومی Secret Network است و به کاربران اجازه می‌دهد از برنامه‌های محرمانه DeFi مانند SecretSwap استفاده کنند.

SecretSwap به کاربران اجازه می‌دهد توکن‌های sXMR خود را به صورت خصوصی با توکن‌های محرمانه‌ای که توسط سایر پل‌های شبکه پشتیبانی می‌شوند، یا با SCRT مبادله کنند. همچنین کاربران می‌توانند sXMR خود را به XMR تبدیل کنند، زیرا پل محرمانه مونرو دو طرفه است.

نگاهی به پل محرمانه مونرو

پل‌های مخفی مانند Secret Monero Bridge، حریم خصوصی را برای دارایی‌هایی که از اکوسیستم‌های مختلف هستند به ارمغان می‌آورد. دارایی‌ها می‌توانند به‌عنوان Secret Tokens وارد شبکه شوند. Secret Tokens را می‌توان مانند توکن‌های ERC-20 برنامه‌ریزی کرد و می‌توان از آن‌ها در برنامه‌ها استفاده کرد، بی اینکه خدشه‌ای به حریم خصوصی‌شان وارد شود. همه تراکنش‌های قراردادهای Secret Token رمزگذاری شده‌اند و فقط توسط کاربرانی که کلیدهای مشاهده را در دست دارند قابل رؤیت‌اند.

پل محرمانه مونرو به مونرو امکان می‌دهد که به راحتی در Secret Network رفت و آمد کند. استفاده از مونرو به‌عنوان یک سکه حریم خصوصی به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از برنامه‌های DeFi که حریم خصوصی آن‌ها بر اساس Secret Network حفظ شده است، به Defi Secret دسترسی پیدا کنند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند به برنامه‌هایی مانند SecretSwap دسترسی داشته باشند که اولین بازارساز خودکار (AMM) حریم خصوصی است.

راه‌اندازی سومین Secret Bridge که در شبکه اصلی

Secret Monero Bridge اولین پل محرمانه‌ای نیست که روی شبکه اصلی راه‌اندازی می‌شود، پیش از آن پل مخفی اتریوم و پل زنجیره‌ای مخفی بایننس نیز فعالسازی شده بودند. با افزودن پل‌های محرمانه بیشتر به شبکه اصلی، کاربران Secret DeFi گزینه‌های بیشتری از توکن محرمانه دارند که می‌توانند با آن‌ها تعامل داشته باشند.

 

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه