کیف پول رمز ارزی غیرحضانتی رابین‌هود معرفی شد!

سرویس خرده‌فروشی رابین‌هود (Robinhood) از عرضه یک کیف پول ارز دیجیتال غیرحضانتی خبر داده است.

ارائه کیف پول Web3 رابین‌هود

کیف پول جدید رابین‌هود، نسبت به کیف پول فعلی آن، به کاربران امکان کنترل عملی بیشتری بر رمز ارزهای خود خواهد داد.

مدیر عامل رابین‌هود، ولاد تنو (Vlad Tenev)، این خبر را امروز در کنفرانس Permissionless DeFi اعلام کرد. در بیانیه مطبوعاتی نیز به تفصیل درباره آن توضیح داد. این اعلامیه نشان می‌دهد رابین‌هود در حال ساخت یک کیف پول کاملاً جدید غیرحضانتی، Web3 است که به کاربران امکان کنترل مستقیم بیشتری بر رمز ارزهای خود و دسترسی به وب غیرمتمرکز می‌دهد.

به طور خاص، به کاربران امکان داد و ستد و دسترسی به ارزهای دیجیتال، ذخیره NFTها و کسب سود در دارایی‌های کریپتو را می‌دهد. همچنین «طراحی ساده و در دسترس» را مانند سایر خدمات رابین‌هود ارائه می‌دهد. همچنین گزارش شده است که این سرویس هزینه گس کاربران را پوشش خواهد داد.

این کیف پول همچنین شامل پشتیبانی چند-زنجیره‌ای است- احتمالاً برای 11 دارایی رمزنگاری که رابین‌هود پشتیبانی می‌کند.

پشتیبانی کریپتو در رابین‌هود

رابین‌هود از سال 2018 از تجارت کریپتو پشتیبانی می‌کند، اما در ابتدا به کاربران اجازه نمی‌داد رمزارز را از این سرویس خارج کنند مگر اینکه آن را به موجودی پولی تبدیل کنند.

رابین‌هود اولین کیف پول رمز ارزی خود را ماه گذشته منتشر کرد. چند ماه قبل از عرضه آن 2 میلیون کاربر به لیست انتظار کیف پول پیوستند. اولین کیف پول حضانتی بود، به این معنی که رابین‌هود در نهایت کنترل وجوه کاربران را در اختیار داشت. با این حال نشان‌دهنده یک گام رو به جلو بود زیرا به کاربران اجازه می‌‌داد مستقیماً رمز ارزهای خود را برداشت کنند.

کیف پول جدید به طور مشابه قبل از عرضه در لیست انتظار قرار خواهد گرفت. رابین‌هود قصد دارد تا پایان تابستان این کیف پول را عرضه کند و تا پایان سال 2022 آن را در سطح جهانی در دسترس قرار دهد.

ارائه دو کیف پول جداگانه غیرمعمول است، اما بی‌سابقه نیست: برای مثال، صرافی رمز ارزی کوین‌بیس، علاوه بر کیف پول رمز ارزی حضانتی، یک کیف پول غیرحضانتی نیز ارائه می‌دهد.

منبع: cryptobriefing


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه