ایلان ماسک: امکان خرید ماشین تسلا با دوج کوین را فراهم کنیم؟

ایلان ماسک در توییتر، نظرسنجی برگزار کرده و از دنبال‌کنندگان خود پرسیده است که آیا شرکت تسلا باید دوج کوین را به عنوان روش پرداخت برای خرید خودروهای این شرکت بپذیرد یا خیر. پس از این توییت قیمت دوج کوین با افزایش مواجه شد و به ۰.۵۲ دلار رسید.

نظرسنجی توییتری ایلان ماسک در خصوص دوج کوین و شرکت تسلا

ایلان ماسک یکی از طرفداران پروپاقرص دوج کوين است. وی شنبه‌شب طی حضور خود در برنامه SNL درباره این ارز دیجیتال صحبت کرده است.

ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا به پذیرش بیت کوین خواهد پرداخت و آن را به ارزهای فیات تبدیل نمی‌کند.

هرچند بعدا مشخص شد که شرکت تسلا ۱۰ درصد از دارایی‌های بیت کوین خود را فروخته است. طبق گفته ماسک، این اقدام به منظور اثبات نقدینگی بیت کوین انجام گرفته است.

اکنون ایلان ماسک در حال بررسی این موضوع است که آیا شرکت تسلا باید به پذیرش دوج کوین بپردازد یا خیر. وی در صفحه توییتر خود یک نظرسنجی برگزار کرده و این موضوع را با دنبال‌کنندگان خود به اشتراک گذاشته است.

شرکت تسلا - دوج کوین

ارسال دوج کوین به ماه همراه با GEC

پس از آنکه شرکت SpaceX هزینه پرتاب ماهواره شرکت Geometric Energy Corporation (GEC) را به صورت دوج کوین پذیرفت، به نظر می‌رسد که پذیرش این ارز دیجیتال توسط شرکت تِسلا قدم بعدی ایلان ماسک باشد.

شرکت تسلا از ماه مارس سال جاری در آمریکا به پذیرش بیت کوین به عنوان یکی از روش‌های پرداخت هزینه خرید خودروهای خود پرداخته است. این شرکت به دنبال آن است که تا اواخر سال جاری، این شرایط را برای افراد خارج از آمریکا نیز فراهم کند.

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه