آدرس‌های فعال شبکه اتریوم به بالاترین رکورد خود رسید

تعداد آدرس‌های فعال بلاکچین اتریوم به رکورد جدیدی معادل ۷۷۱ هزار آدرس رسیده است. این موفقیت بعد از رکورد نوامبر سال گذشته (۷۳۹ هزار) و ژانویه ۲۰۱۸ (۷۳۵ هزار) بیشترین تعداد آدرس فعال این شبکه است. این رکورد توسط تیم کوین‌متریکس شناسایی شده و در توییت زیر اعلام شده است.

رکورد تعداد آدرس‌های فعال شبکه اتریوم

افزایش آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم

فعالیت بالای شبکه روی بلاکچین اتریوم از تعداد آدرس‌های منحصر به فرد آن نیز قابل مشاهده است.

بر اساس اطلاعات سایت Etherscan.io این شبکه در حال حاضر از بیش از ۱۴۸.۸ میلیون آدرس منحصر به فرد متعلق به کاربران پشتیبانی می‌کند. این اطلاعات در نمودار زیر قابل مشاهده‌اند.

بر اساس این نمودار می‌توان نتیجه گرفت که رشد این شبکه و میزان استفاده از آن از زمان راه‌اندازی این بلاکچین تا کنون با شیب ثابتی در حال افزایش بوده است.

تعداد آدرس‌های منحصر به فرد شبکه اتریوم

اوج فعالیت شبکه از آینده‌ی صعودی اتریوم خبر می‌دهد

فعالیت مستمر روی شبکه اتریوم یکی از دلایلی است که می‌توان به آینده ارز دیجیتال ETH خوشبین بود. این موضوع در کنار این واقعیت قرار دارد که کارمزد بالای این شبکه باعث شلوغی آن شده است. با این حال با اعمال به‌روزرسانی لندن و پروپوزال EIP-1559 مشکل هزینه گس تراکنش‌ها نیز برطرف می‌شود.

در حال حاضر زمان دقیق این بروزرسانی مشخص نیست اما تیم بیکو، توسعه دهنده اتریم در توییتر با انتشار نقشه راه آن زمان تقریبی این بروزرسانی را اعلام کرد.

احتمال دارد که احساسات ناشی از این آپدیت باعث شود قیمت ارز دیجیتال ETH روند صعودی خود را به سمت ۳۰۰۰ دلار ادامه دهد. تیم توسعه دهنده اتریوم درباره این احساسات اینگونه می‌گویند:

رکورد قیمت اتریوم در روز گذشته (۲۶۴۴ دلار) می‌تواند به دلیل آپدیت جدید آن و کاهش عرضه ETH باشد که می‌تواند در افزایش قیمت تاثیرگذار باشد. این کاهش عرضه با نام EIP-1559 شناخته می‌شود.

بعد از آنکه بیت کوین توانست حمایت خود را پیدا کند، اتریوم قدرت خود را نشان داد و آماده حرکت به سمت ۳۰۰۰ دلار است.

 

منبع: میهن بلاکچین


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه