امکان خرید، فروش و نگهداری رمز ارزها در Venmo

ونمو (Venmo) بازوی پرداخت اجتماعی PayPal سرویسی را راه‌اندازی کرده است تا به کاربران خود اجازه دهد دارایی‌های رمز ارز را در برنامه‌ی تلفن همراه خود خریداری و نگهداری کنند، و بفروشند.

این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این سرویس با نام «Crypto on Venmo» از روز سه‌شنبه آغاز به کار می‌کند و طی چند هفته‌ی آینده به‌طور مستقیم در برنامه ونمو در دسترس 70 میلیون مشتری آن خواهد بود.

مشابه PayPal، اقدامات در ونمو با مشارکت با Paxos انجام می‌شود که این امر معاملات پشت صحنه را تسهیل می‌کند. اتریوم (ETH)، بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC)، و بیت کوین کش (BCH) تنها دارایی کریپتوی پشتیبانی‌شده در برنامه ونمو هستند.

این حرکت به دنبال خبرهایی از سال گذشته است که در آنها اعلام شده بود ابتدا PayPal خدمات رمز ارز را ارائه می‌دهد و ونمو به‌عنوان یکی از شرکت‌های وابسته به PayPal ارائه‌ی این خدمات را در سال 2021 ادامه خواهد داد. برای این کار، PayPal از وزارت خدمات مالی نیویورک مجوز مشروط را دریافت کرد که به آن اجازه داد خدمات خرید و فروش و نگهداری رمز ارز را ارائه دهد.

Venmo در اطلاعیه اعلام کرد که طبق مطالعه رفتار مشتری در سال 2020، بیش از 30٪ از مشتریان آنها پیشاپیش خرید کریپتو یا سهام خود را آغاز کرده‌اند و  20 درصد این معاملات در طول همه‌گیری کووید-19 آغاز شده است.

 دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه