وضعیت کاربری :


عضو وبسایت هستید ؟ کلیک کنید
لیست پیام ها

پرداخت فاکتور در کمتر از 5 ساعت صورت میپذیرد. چنانچه بانک شما با بانک های فعال پارس بیت همنام باشد به صورت آنی و در غیراینصورت پرداخت وجه به صورت پایا انجام خواهد شد.

مراحل ثبت سفارشات فروش خود را تا انتها طی نمایید و حتما در مرحله آخر دکمه ثبت سفارش فروش را بزنید تا فاکتور شما ثبت نهایی شود.

چنانچه در زمان مقرر پیش فاکتور آنلاین، امکان ورود لینک پیگیری یا TXID فراهم نشد، نسبت به ثبت مجدد سفارش از ابتدا و ورود لینک اقدام نمایید و فاکتور فروش خود را تکمیل نمایید تا در سامانه ترتیب اثر داده شود.

هیچ گونه سفارشی بدون احراز هویت انجام نخواهد شد.

وظیفه شناخت و نحوه استفاده از کیف پول های ارزهای دیجیتال و نحوه کار با آنها، بر عهده کاربر می باشد. لذا در هنگام خرید حتما کیف پول خود را بررسی و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید.

در هنگام خرید یا فروش به شبکه رمزارز خود توجه نمایید. آدرس کیف پول شما میبایست منطبق با شبکه رمزارز شما باشد. چنانچه شبکه اشتباه وارد شود، انتقال به درستی صورت نخواهد پذیرفت و سرمایه از بین میرود.

کارمزد سفارش در سامانه پارس بیت ازحداقل 0.5% تا حداکثر 1% می باشد.

پیش فاکتور آنلاین بارگیری ...

حداقل فروش : 30      حداکثر فروش 50000
یو اس دی کوین
قیمت واحد 56,988 تومان
تعداد {{ quantity }} واحد
مبلغ خالص {{ (quantity * cost) | number:0 }} تومان
درصد کارمزد سامانه 0.6 درصد
مبلغ قابل پرداخت با احتساب کارمزد {{ (quantity * cost )-(quantity * cost * kar_pars ) | number:0 }} تومان

USDC
تومان

یو اس دی کوین USDC

قیمت به دلار 0.999943907396 $
تعداد کل ارز 0
استخراج شده 32,644,330,503
حجم 24 ساعته 3,846,719,391 $

ارز دیجیتال USDC یک استیبل کوین نسبتا تازه است که به دلار آمریکا گره خورده است. این کوین در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸ با همکاری بین Circle و کوین بیس به بازار آمد. این رمزارز یک استیبل کوین است؛ یعنی قیمت USDC همواره برابر با یک دلار آمریکا است.

معرفی کوتاه رمزارز usdc

Usdc یک استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا است که ارزش آن به نسبت ۱:۱ با دلار آمریکا هماهنگ است. برای آنکه هر واحد از این رمز ارز که وارد چرخه مالی ‌شود یک دلار آمریکا به صورت ذخیره برای پشتیبانی آن نگهداری می‌شود. این ذخایر به صورت پولی و اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا به صورت کوتاه مدت تامین می‌شود.

مزایای usdc

  1. نوسان قیمتی پایین  
  2. پشتیبانی توسط دارایی‌های ذخیره و تنظیم‌شده تحت نظارت ایالات متحده
  3. کاربرد به‌عنوان یک ابزار موثر برای مهار تورم

خرید و فروش رمزارز usdc

امروزه با توجه به نقدینگی و حجم بالای معاملات در سراسر دنیا، امکان خرید و فروش usdc از طریق تعداد زیادی از پلتفرم‌های تبادل رمزارز در دسترس است. یکی از ساده‌ترین و امن‌ترین روش‌ها برای خرید usdc، سامانه و کارگزاری پارس بیت می باشد.

هفتگی
روزانه