وضعیت کاربری :


عضو وبسایت هستید ؟ کلیک کنید
لیست پیام ها

پرداخت فاکتور در کمتر از 5 ساعت صورت میپذیرد. چنانچه بانک شما با بانک های فعال پارس بیت همنام باشد به صورت آنی و در غیراینصورت پرداخت وجه به صورت پایا انجام خواهد شد.

مراحل ثبت سفارشات فروش خود را تا انتها طی نمایید و حتما در مرحله آخر دکمه ثبت سفارش فروش را بزنید تا فاکتور شما ثبت نهایی شود.

چنانچه در زمان مقرر پیش فاکتور آنلاین، امکان ورود لینک پیگیری یا TXID فراهم نشد، نسبت به ثبت مجدد سفارش از ابتدا و ورود لینک اقدام نمایید و فاکتور فروش خود را تکمیل نمایید تا در سامانه ترتیب اثر داده شود.

هیچ گونه سفارشی بدون احراز هویت انجام نخواهد شد.

وظیفه شناخت و نحوه استفاده از کیف پول های ارزهای دیجیتال و نحوه کار با آنها، بر عهده کاربر می باشد. لذا در هنگام خرید حتما کیف پول خود را بررسی و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید.

در هنگام خرید یا فروش به شبکه رمزارز خود توجه نمایید. آدرس کیف پول شما میبایست منطبق با شبکه رمزارز شما باشد. چنانچه شبکه اشتباه وارد شود، انتقال به درستی صورت نخواهد پذیرفت و سرمایه از بین میرود.

کارمزد سفارش در سامانه پارس بیت ازحداقل 0.5% تا حداکثر 1% می باشد.

پیش فاکتور آنلاین بارگیری ...

حداقل فروش : 0.1      حداکثر فروش 10
میکر
قیمت واحد 158,601,127 تومان
تعداد {{ quantity }} واحد
مبلغ خالص {{ (quantity * cost) | number:0 }} تومان
درصد کارمزد سامانه 1 درصد
مبلغ قابل پرداخت با احتساب کارمزد {{ (quantity * cost )-(quantity * cost * kar_pars ) | number:0 }} تومان

MKR
تومان

میکر Maker

قیمت به دلار 2749.37117288 $
تعداد کل ارز 1,005,577
استخراج شده 977,631
حجم 24 ساعته 128,298,431 $

ارز دیجیتال میکر چیست ؟

MKR از جمله توکن های MakerDAO و پروتکل Maker است که هرکدام از آنها به ترتیب یک سازمان غیرمتمرکز و یک بستر نرم افزاری می باشند و هر دو مبتنی بر بلاکچین اتریوم هستند . که هر دو پلتفرم به کاربران اجازه می دهند تا استیبل کوین را صادر و مدیریت نمایند.

چه چیزی میکر Maker را از سایر پروتکل‌ها متمایز می‌کند؟

دارندگان ارز دیجیتال میکر می‌توانند در کنترل و مدیریت مستقیم دای DAI، یکی از بهترین استیبل کوین‌های بازار، مشارکت داشته باشند. از ارز MKR می‌تواند در موارد زیر استفاده کرد:

  • کدام ارزهای دیجیتال جدید را به عنوان دارایی وثیقه اضافه کنید تا دای بیشتری ایجاد شود
  • تغییر پارامترهای ریسک آن ارزهای دیجیتال
  • ایجاد تغییرات در مقدار واریزی دای
  • انتخاب اوراکل ها

خرید و فروش رمزارز میکر

امروزه با توجه به نقدینگی و حجم بالای معاملات در سراسر دنیا، امکان خرید و فروش میکر از طریق تعداد زیادی از پلتفرم‌های تبادل رمزارز در دسترس است. یکی از ساده‌ترین و امن‌ترین روش‌ها برای خرید آن، سامانه و کارگزاری پارس بیت می باشد. 

هفتگی
روزانه