شیوه های بهترین سرمایه گذاری و آینده نگری تا 1400

نحوه سرمایه گذاری در مارکت رمزارز و از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران و علاقه مندان به این مارکت است. اما اینکه به چه طریق و با چه شیوه ای سریعترین زمان به سوددهی را تجربه نمایند از چالش های آن محسوب میشود که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

بهترین شیوه سرمایه گذاری تا 1400 چیست؟!

در طی 4سال فعالیت مجموعه پارس بیت در حوزه رمزارز و بلاکچین در ایران و سایر کشورهای جهان، و همراهی با سرمایه گذاران محترم چه در نهادها و سازمان های مختلف و چه سرمایه گذاران شخصی، تا حدود زیادی به دغدغه فعالان و سرمایه گذاران این حوزه و بخصوص علاقه مندان به سرمایه گذاری در مارکت رمزارز که اطلاعات زیادی هم در این خصوص ندارند، آشنا شده ایم و در انجمن رمزارز ایران، نگرانی و حتی هیجان از حضور به این مارکت را لمس کرده ایم.

همواره اصلی ترین نکته ای که به سرمایه گذاران محترم در مارکت رمزارز توصیه شده است، بررسی نگرش صحیح ورود به مارکت رمزارز و مطالعه دقیق و آشنایی با این حوزه و شیوه های سرمایه گذاری در آن، قبل از ورود احساسی و در بیشتر مواقع بنا بر توصیه اطرافیان است.

دلیل تاکید بر این موضوع، عدم آگاهی سرمایه گذاران اینچنینی به مارکت رمزارز و تغییرات زیاد موجود در آن است. این عدم آگاهی بعضا موجب سرمایه گذاری غلط در رمزارزی بدون آینده مطمئن و یا ورود حجم سرمایه نامتناسب با رمزارز مورد سرمایه گذاری خواهد شد.

Image result for سرمایه گذاری

در بیشتر مواقع یک سوال اساسی برای سرمایه گذار محترم مطرح است:

روی چه رمزارزی سرمایه گذاری کنم مناسب تر است؟!

شاید جواب این سوال در سال 2015 فقط به یک رمزارز منتهی میشد و آن قطعا رمزارز بیتکوین بود. اما در حال حاضر و به مرور زمان با گسترش زیرساخت بلاکچین در جهان و تمایل به توسعه کاربرد آن در دنیا، با بروز طیف وسیعی از رمزارزها با کاربردهای متفاوت، پاسخ به این سوال سخت شد و در برخی مواقع رمزارزهایی با شیوه های گوناگون دچار تغییرات وسیع قیمتی در مارکت رمزارز شدند تا سرمایه گذار را به ورود سرمایه در مارکت خود مجاب کنند. حال این گمراهی در میان چیزی بالغ بر 2000 توکن و رمزارز که هر روز به تعداد آنها اضافه خواهد شد بسیار سخت تر میشود.

سرمایه گذار با دنیایی از رمزارز، توکن و ICO مواجه است که بنا به شرایط گوناگون و اتفاقات عجیب در مدت زمان کوتاهی رشد زیادی داشته اند. موردی که ورود به سرمایه گذاری در این مارکت را سخت تر و در عین حال خطرناکتر و پر ریسک تر میکند، ورود توکن ها و ایردراپ های اسکم و به اصلاح پروژه های کلاه برداری است که برای سرمایه گذاران مبتدی و ناآشنا به این حوزه که صرفا از طریق مذاکره و معرفی به این مارکت وارد میشوند خطر بیشتری خواهد داشت.

از جمله این توکن های اسکم میتوان به پروژه کلاهبرداری E2C اشاره نمود که بارها از طریق مجموعه پارس بیت و انجمن رمزارز ایران نسبت به سرمایه گذاری در این پروژه هشدارهای لازم داده شد. لذا حتما قبل ورود به چنین پیشنهادهایی از صحت آن اطمینان حاصل نمایید و مشاوره های لازم را از کارشناسان انجمن رمزارز ایران دریافت نمایید.

Image result for سرمایه گذاری

به صورت کلی جواب این سوال در قالب فاکتورهای مختلف و با در نظر گرفتن حواشی مارکت رمزارز مشخص میشود. برای سرمایه گذاران آشنا با مارکت رمزارزی مسلما پاسخ به این سوال در سرمایه گذاری روی چند رمزارز با حجم بالای مارکت کپ(معامله) و یا رمزارزهای آینده دار خلاصه خواهد شد. این همان کاری است که یک سرمایه گذار که تازه با این مارکت آشنا شده است و یا علاقه به سرمایه گذاری در آن دارد، میبایست رعایت کند. در واقع بهترین شیوه سرمایه گذاری در حال حاضر روی رمزارزها، صرفا سرمایه گذاری روی یک رمزارز مشخص نیست. بلکه توصیه بر خرید چند رمزارز مناسب در مارکت با آینده خوب و در واقع تهیه سبدی از رمزارزها میشود.

اما چالش دیگری پیش روی سرمایه گذاران قرار دارد.

چه مدت زمان روی رمزارز خود سرمایه گذاری کنم مناسب تر است؟!

نکته بعدی در این خصوص مدت زمان سرمایه گذاری در این مارکت است که میتواند تصمیم گیری را برای خرید رمزارز مناسب تغییر دهد. معمولا افرادی به سرمایه گذاری کوتاه مدت میپردازند که با این مارکت و تغییرات رمزارزها آشنایی خوبی دارند و یا قصدشان ترید کردن و نوسان گیری از این مارکت است. دسته بعدی سرمایه گذارانی هستند که حجمی از سرمایه را وارد مارکت میکنند و بنا به اطلاع کم خود از تغییرات مارکت یا عدم زمان کافی برای ترید و پیگیری و یا حتی تمایل به ریسک کمتر در سرمایه گذاری خود، اقدام به خرید رمزارز در قیمت مناسب(پایین ترین قیمت) نموده و بعد مدت زمانی پس از سوددهی سرمایه خود از مارکت خارج میشوند و در صورت تمایل مجدد منتظر کاهش قیمت میمانند تا اصل پول خود را مجدد سرمایه گذاری نمایند.

با این اوصاف و در نظر گرفتن تمامی جوانب در راه سرمایه گذاری در این مارکت، میتوانید مسیر مناسب خود را در هر زمانی، با هر موقعیتی و با هر میزان سرمایه ای، به نحوی تنظیم نمایید که بهترین نتیجه را از سرمایه گذاری خود دریافت نمایید.

Image result for سرمایه گذاری

مهم نیست با چه میزان سرمایه ای وارد این مارکت شوید، بلکه اینکه در چه زمانی و با بهترین قیمت خرید مناسب را انجام دهید میتواند موثر واقع شود. همچنین اشاره به این نکته ضروری است که سرمایه گذاری در این مارکت میبایست از منابع مازاد شما صورت گیرد و قطعا ریسک سرمایه گذاری را میبایست در نظر بگیرید.

ورود به سرمایه گذاری با پولی که زندگی شما از طریق آن در گردش است به هیچ عنوان توصیه نمیشود و کاری عقلانی نیست.

"برای سرمایه گذاری خود برنامه ریزی کنید"

شرکت و صرافی پارس بیت جهت مشاوره های رایگان در هر زمان برای سرمایه گذاران ایران و کشورهای فعال در حوزه رمزارز در خارج از کشور، همواره همراه شما تا پایان مسیر سرمایه گذاریتان و رسیدن به نتیجه ایده آل شما خواهد بود.

به همین ترتیب مطابق هر سال طرح ویژه عیدانه و راهنمای سرمایه گذاری از نوروز 99 تا نوروز 1400 را با همراهان همیشگی خود آغاز خواهیم نمود.

در سال گذشته عزیزانی که در سرمایه گذاری شرکت نموده بودند همواره از مشاوره های رایگان ما در طی سال و راهنمایی های کارشناسان انجمن رمزارز برخوردار شدند و در زمان مناسب مسیر سرمایه گذاری خود را ادامه دادند. چه بسا در سال گذشته کاهش قیمت و سپس افزایش آن را شاهد بودیم و برخی از سرمایه گذاران شرایط ضرر را تجربه نمودند، اما با مشاوره های به موقع از ادامه ضرر جلوگیری شده و از حرکت در مسیر سوددهی جا نماندند.

به همین ترتیب و مطابق راهنمایی های صورت گرفته در 3 طرح متفاوت و جهت سرمایه گذاری معقول با برگشت مناسب برای سرمایه گذاران طرح ها مشخص گشته است:

مزایای طرح ها:

1- مشاوره رایگان نحوه انتخاب رمزارز

2- مشاوره رایگان مدت زمان سرمایه گذاری

3- یک سال مشاوره رایگان تغییرات طرح انتخابی 

4- تخفیف ویژه هر کدام از طرح ها

5- راهنمای رایگان استفاده از طرح ها و کیف پول ها

6- 10 درصد تخفیف کیف پول لجر نانو اس( در صورت نیاز به تامین)

7- راهنمای نصب و استفاده از کیف پول ها

8- ورود به گروه ویژه سرمایه گذاران هر یک از طرح ها و ارتباط مستقیم با سرمایه گذاران مشابه با طرح خود، جهت بالا بردن اثربخشی طرح

جهت ثبت سفارش هر یک از طرح ها به آیدی کارشناس 24 ساعته تلگرام پارس بیت با آیدی parsbit_sales پیام ارسال نمایید و یا در اینستاگرام پارس بیت با آیدی pars_bit_com دایرکت نمایید.

جهت پرسش و پاسخ و رفع ابهام در خصوص هریک از طرح ها با شماره 021-28423345 داخلی 2 تماس حاصل نمایید.

 

پارس بیت

انتخاب درست، آینده مطمئندیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه