شیبا به دوج کوین رسید؛ توکن SHIB در رتبه ۱۱ بازار رمز ارزها قرار گرفت

طبق اطلاعات ارائه‌شده توسط وبسایت تحلیل بازار CoinGecko، توکن شیبا اینو (SHIB)، رقیب دوج کوین به جایگاه ۱۱ رمزارزهای برتر از لحاظ ارزش بازار رسیده است.

به گزارش و به نقل از یوتودی، دوج کوین دقیقا جلوتر از شیبا اینو در جایگاه دهم بازار قرار دارد. ارزش بازار شیبا اینو در حال حاضر ۱۵,۵۸۶,۲۶۱,۷۱۶ دلار و ارزش بازار دوج کوین ۲۹,۷۹۱,۴۹۶,۹۰۹ دلار است.

بازار رمز ارز

اطلاعات کوین مارکت کپ، اندکی متفاوت است. طبق اطلاعات کوین مارکت کپ، شیبا اینو با ارزش بازار ۱۲,۲۹۷,۲۱۳,۳۸۴ دلار در رتبه شانزدهم و دوج کوین با ارزش بازار ۲۹,۷۰۰,۲۳۲,۹۰۳ دلار در رتبه دهم قرار دارند.

در حال حاضر، قیمت شیبا با ۱.۷۸٪ افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۹۹۳ دلار معادل ۰.۸۱ تومان رسیده است.

بازیابی قیمت توکن شیبا اینو پس از اصلاح مهم

توکن شیبا اینو - دوج کوین

در هفته جاری، شیبا اینو پس از اصلاح شدید قیمت، وارد مرحله بازیابی شده است. افزایش قیمت هفته گذشته این رمزارز نیز چشمگیر بود، به طوری که توانست بیش از ۳۰۰٪ رشد داشته باشد و سپس با ۴۰٪ اصلاح قیمت مواجه شد. این بزرگترین اصلاح قیمت در تاریخ توکن شیبا اینو بود.

دلیل افزایش قیمت ۳۰۰٪ شیبا اینو، نهنگ ناشناسی بود که ابتدا ۶ تریلیون توکن شیبا خریداری کرد و سپس ۳ تراکنش دیگر مجموعا ۲۷۶ میلیارد توکن به دارایی خود افزود.

این رمزارز اخیرا در ماه‌های آگوست و سپتامبر و قبل از آن در ماه می که به رکورد قیمت ۰.۰۰۰۰۳۸۸ دلار رسیده بود، توانست توجه و سرمایه‌گذاری‌های سایر نهنگ‌ها را به خود جلب کند. در حال حاضر قیمت شیبا اینو ۲۳.۱۱٪ کمتر از رکورد قیمت خود است.

شیبا اینو اخیرا در کوین‌بیس فهرست شده است و جامعه رمزارزها معتقد است که برنامه رابین هود در حال آماده‌سازی شروع معاملات این توکن است. فهرست شدن در پلتفرم‌های مهم نظیر eToro و کوین‌بیس در سال جاری منجر به رشد قیمت شیبا اینو شده است.

 

 

منبع: یوتودی


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه