شرکت حسابرسی BDO ایتالیا کاهش ۵۸٪ اوراق تجاری ذخایر تتر را تایید کرد

BDO Italia، از مشهورترین شرکت‌های حسابرسی دنیا تایید کرد اوراق تجاری تتر در پایان سه ماهه اخیر با ۵۸٪ کاهش به ۸.۵ میلیارد دلار رسیده است. همچنین شرکت تتر اعلام کرد تا پایان سال ۲۰۲۲ این مقدار به صفر خواهد رسید.

به گزارش و به نقل از کوین دسک، BDO Italia، یکی از پنج شبکه بزرگ بین‌المللی حسابرسی و خدمات حرفه‌ای در ایتالیا و جهان، گزارش ذخایر تلفیقی (consolidated reserves) ناشراستیبل کوین تتر را تایید کرد که نشان می‌دهد اوراق تجاری تتر در ۳ ماهه سوم ۲۰۲۲ حدود ۵۸٪ کاهش یافته و به ۸.۵ میلیارد دلار تا ۳۰ ژوئن (۹ تیر ۱۴۰۱) رسیده است. این در حالی است که بر اساس گزارش پیشین، در ۲۷ جولای (۵ مرداد) تتر اوراق تجاری چینی خود را به صفر رسانده بود.

تتر همچنین انتظار دارد اوراق تجاری تا پایان ماه آگوست (اوایل شهریور) به ۲۰۰ میلیون دلار و قبل از پایان سال به صفر برسد.

تتر روز پنجشنبه اعلام کرد BDO Italia مسئولیت تایید گزارش‌های تتر در مورد آمار و اطلاعاتی که منتشر می‌کند را برعهده می‌گیرد. همچنین از این پس بیانیه‌ها برخلاف قبل که فصلی منتشر می‌شد، ماهانه منتشر می‌شوند.

گزارش BDO دارایی‌های تتر در ۳۰ ژوئن را در نظر می‌گیرد و تأیید می‌کند در آن زمان تتر ۶۶.۴ میلیارد دارایی شامل ۲۸.۸ میلیارد دلار اسناد خزانه‌داری، ۶.۸ میلیارد دلار در صندوق‌های بازار پول، ۵.۴ میلیارد دلار پول نقد، ۸.۵ میلیارد دلار اوراق تجاری و ۱۶.۹ میلیون دلار دارایی‌های دیگر بوده است.

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری تتر در وب‌سایت این شرکت نوشت:

کاربردی بودن تتر همچنان با شفافیت ذخایر آن پشتیبانی می‌شود و منبع اصلی پایداری آن بوده است که به ما امکان می‌دهد ابزاری برای اقتصاد جهانی بسازیم.

منبع: کوین دسک


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه