کوین‌بیس در طول به‌روزرسانی مرج واریز و برداشت‌های اتریوم را متوقف می‌کند

کوین‌بیس اعلام کرده است به‌طور موقت سپرده‌گذاری و برداشت توکن‌های ETH و ERC-20 را در طول به‌روزرسانی مرج (The Merge) متوقف می‌کند. در حالی که مشتریان می‌توانند از خدمات معاملاتی پلتفرم در طول تغییر مکانیسم اجماع اتریوم استفاده کنند، نمی‌توانند توکن‌های ETH یا ERC-20 را واریز یا برداشت کنند.

اقدام پیشگیرانه کوین‌بیس در طول به‌روزرسانی مرج

کوین‌بیس با احتیاط فراوان در حال آماده شدن برای به‌روزرسانی اتریوم است. این صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال امروز در یک پست وبلاگی اعلام کرد سپرده‌گذاری و برداشت توکن‌های ETH و ERC-20 را در طول انتقال اتریوم به proof-of-stake که قرار است در حدود 15 سپتامبر انجام شود، موقتاً متوقف می‌کند.

اتریوم قرار است در یک رویداد بسیار مورد انتظار که در جامعه ارزهای دیجیتال به عنوان «به‌روزرسانی مرج» شناخته می‌شود، به مکانیسم اجماع اثبات کار پایان بدهد. پیش‌بینی می‌شود که به‌روزرسانی مرج مصرف انرژی اتریوم و نرخ انتشار توکن ETH را تا حدود 90 درصد کاهش دهد.

کوین‌بیس اظهار داشت این توقف به این دلیل است که اطمینان حاصل کند به‌روزرسانی به‌طور یکپارچه در تمام سیستم‌ها انجام شده است.

این صرافی از طریق صفحه استتوس صرافی و حساب رسمی توییتر خود، به کاربران خبر خواهد داد که واریز و برداشت چه زمانی از سر گرفته می‌شود. انتظار می‌رود خدمات معاملاتی مانند سابق انجام شوند.

این صرافی اعلام کرد با فرض اینکه این به‌روزرسانی با موفقیت انجام شده باشد، بعید است کاربران کیف پول کوین‌بیس تحت تأثیر این عملیات قرار گیرند، زیرا کیف پول‌های آن خور-حضانتی است. از سوی دیگر، مشتریان Coinbase Commerce به طور موقت قادر به پردازش پرداخت‌های جدید نخواهند بود.

پس از به‌روزرسانی، مشتریان کوین‌بیس موجودی ETH خود را به جای علامت ETH2 در کیف پول ETH خود خواهند یافت. موجودی ETH سپرده‌گذاری‌شده و موجودی ETH غیرسپرده از هم جدا خواهند بود. صرافی اعلام کرد که ETH سپرده‌گذاری‌شده تا اوایل سال 2023 در دسترس نخواهد بود.

اتریوم هفته گذشته اندکی پس از اتمام آخرین آزمایش Merge و تعیین تاریخ برای رویداد اصلی، مرز قیمت 2000 دلاری را شکست. و در زمان انتشار این خبر با قیمت 1879 دلار معامله می‌شود.

 

منبع: cryptobriefing


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه