نهنگ شیبا غوغا به پا کرد؛ خرید ۶ تریلیون SHIB به ارزش ۴۳ میلیون دلار

یک نهنگ ناشناس در چند روز گذشته بیش از ۴۳ میلیون دلار توکن شیبا (SHIB) خریداری کرده است. با این حال این نهنگ دست از خرید بر نداشت.

به گزارش و به نقل از یوتودی، یک نهنگ ناشناس پس از اینکه ۶ تریلیون رمز ارز SHIB را در ازای پرداخت ۴۳،۸۳۸،۹۱۶ دلار خریداری کرد، روز گذشته نیز سه خرید دیگر را به ثبت رساند. در تراکنش‌های روز گذشته به ترتیب ۱۱۶ میلیارد، ۱۵۹ میلیارد و در نهایت ۱ میلیارد توکن SHIB دیگر توسط این نهنگ خریداری شده است.

این فرد ناشناس در روز شنبه سه معامله خود را به فاصله چند ساعت انجام داده است. مجموع کل شیبا خریداری شده توسط این نهنگ در روز شنبه ۲۷۶ میلیارد SHIB است که به ۶ تریلیون SHIB خریداری شده توسط همان شخص اضافه شده است.

توییت درباره خرید شیبا اینو توسط یک نهنگ

خبرنگاران این مطلب در وب سایت بیزینس تایمز معتقد هستند که این خریدها باعث افزایش ۷٪ قیمت SHIB شده است. در زمان نگارش این خبر توکن شیبا به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۱ دلار معادل ۰.۲۲ تومان خرید و فروش می‌شود.

آدرس کیف پول این نهنگ 0x7e1aa2e386f02b398da7aad05447c4749d1317c1 است که می‌توانید در سایت اتر اسکن تراکنش‌های او را رصد کنید. این نهنگ ساعاتی پس از خرید، تمام دارایی خود را به آدرس‌های دیگری منتقل کرده است و اکنون موجودی شیبا او صفر است.

نهنگ‌های رمز ارز به‌تازگی به توکن SHIB که رقیب دوج کوین محسوب می‌شود، علاقه بسیاری نشان داده‌اند؛ زمانی که این رمز ارز در ماه ژوئن به پلتفرم eToro اضافه شد، نهنگ‌ها مبالغ سنگینی را برای خرید آن هزینه کردند.

در هفته آخر ماه جولای، زمانی که این رمز ارز به لیست صرافی‌های Coinbase Pro و WeBull اضافه شد، نهنگ‌ها خریدهای بزرگی انجام دادند. همین طور زمانی که این کوین به لیست صرافی‌های Binance و Coinbase اضافه شد، مقدار بیشتری SHIB به کیف پول‌های سرد نهنگ‌ها واریز شد.

جامعه رمز ارز SHIB انتظار دارد، RobinHood این رمز ارز را لیست کند. در حال حاضر، جامعه این رمز ارز انتظار دارد رابین‌هود این رمز ارز را لیست کند و در همین راستا برخی از طرفداران SHIB روزانه درخواست‌های خود را برای لیست شدن در این برنامه ثبت می‌کنند. علاوه بر این، در وب سایت change.com نیز تقاضایی برای لیست شدن SHIB ثبت شده است که حدود ۲۰۰،۰۰۰ نفر آن را امضا کرده‌اند.

 

منبع: ارزدیجیتال


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه