آغاز معاملات دوج کوین در صرافی کوین‌بیس پرو

بر اساس اطلاعیه‌ی منتشرشده در یک پست وبلاگی جدید، صرافی رمزارز کوین‌بیس پرو (Coinbase Pro) معاملات دوج کوین (Dogecoin) را در 3 ژوئن آغاز خواهد کرد.

آغاز تریدینگ در دو روز

کوین‌بیس اعلام کرده است با فرض کافی بودن مبانی قانونی ترید دوج‌ کوین در 3 ژوئن ساعت 9:00 صبح در دسترس خواهد کرد. همچنین کاربران می‌توانند دوج‌ کوین را قبل از آغاز معاملات و از تاریخ 1 ژوئن در کوین‌بیس پرو واریز کنند.

جفت‌‌های اولیه معاملات شامل DOGE-USD ،DOGE-BTC ،DOGE-EUR ،DOGE-GBP و DOGE-USDT خواهد بود.

کوین‌بیس هدف اصلی دوج‌ کوین را مدنظر قرار داده است: فعالیت به‌عنوان «یک جایگزین تازه‌نفس» برای بیت کوین. همچنین، اینکه دوج‌ کوین هیچ محدودیتی برای عرضه ندارد مزیت رقابتی آن نسبت به بیت کوین به حساب می‌آید.

معاملات خرد در راه است

جزئیات بالا فقط در مورد کوین‌بیس پرو صدق می‌کند. این شرکت هنوز زمان ارائه‌ی خدمات مرتبط با دوج‌ کوین در پلتفرم تجارت خرد خود (Coinbase.com) را اعلام نکرده است. کوین‌بیس در پست وبلاگی نوشت: «اگر پشتیبانی از دوج اضافه شود، ما یک اطلاعیه‌ی جداگانه آن را اعلام خواهیم کرد.»

این صرافی در ابتدا برنامه خود را برای لیست کردن دوج‌ کوین طی مذاکرات درآمد سه‌ماهه‌اش در 14 مه اعلام کرده بود. در طی این مذاکرات، مدیران پیشنهاد کردند که این صرافی دوج را ظرف شش تا هشت هفته لیست کند.

این جدول زمانی نشان می‌دهد که دوج‌ کوین حداکثر تا پایان ماه ژوئن به سیستم تجارت خرد کوین‌بیس وارد می‌شود.

کوین‌بیس دومین صرافی بزرک رمزارز فعال است و کاربران آن مدت‌هاست برای لیست کردن دوج آن‌ها را تحت فشار قرار داده‌اند. اگر علایق کاربران به فعالیت تجاری تبدیل شود، دوج کوین نوسانات رو به رشد قیمت را پس از آغاز معاملات در پیش خواهد داشت.

منبع: کوین ایران


دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه